نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در این مقاله سعی شده بر تاثیراتی که آب قلیایی روی سیستم اعضای بدن می گذارد اطلاع رسانی نمود . تا ابتدا به این علم برسیم که آب قلیایی چه فوایدی برای بدن انسان دارد و در مقاله های بعدی در مورد چگونگی تشکیل آب قلیایی می پردازیم .

سوال 1 : آب قلیایی چیست ؟PH Scale

آب قلیایی به آب الکالاین معروف است یعنی آبی که در طی فرایندی عناصر مفید آب از عناصر ناسالم جدا می شود . منظور از آب قلیایی آبی است که  pHآن بالای 7 باشد یعنی هر چه این عدد بالاتر برود آب قلیایی تر می شود.

سوال 2 : چرا نوشیدن آب قلیایی اهمیت دارد ؟

آب قليايي ميتواند اسيديته بدن را كه به دليل استرس ، رژيم هاي مدرن ،آلودگي هوا و نوشیدن از آبهاي بطري ، به وجود آمده ، به حالت طبيعي باز گرداند . يكي از راههايی که بدن خود را از تخريب توسط اسيدها محافظت مي كند ، ذخيره كردن اسيدها در سلولهاي چربي است . pH بالا در بدن باعث كاهش نياز بدن به چربي وكلسترول براي محافظت در برابر اسيدهاي مخرب ميشود تحقیقات نشان داده است بیماری ها در محیط اسیدی بیشترین تاثیر را روی بدن می گذارند.

سوال 3 : نقش آب قلیایی در بهبود بیماری ها چیست ؟

آب قلیایی به دلیلی خواصی که دارد می تواند برای بیماری های مختلف تاثیر گذار باشد در زیر به تعدادی از این موارد اشاره شده است .

الف ) دیابت

دکتر رابرت یانگ متخصص تغذیه سلولی : بیماری دیابت زمانی در بدن بوجود می آید که لوزالمعده نتواند به مقدار مناسب انسولین در بدن تولید نماید . نوشیدن اب قلیایی برای کسانی که دیابت دارند سبب می شود که گیرنده های سلولی در بدن بهتر عمل کنند و پانکراس کمک می کند تا انسولین ترشح شود البته تا کنون در مان قطعی برای دیابت مشخص نشده است ولی از طریق رژیم غذایی و نوشیدن اب قلیایی می توان میزان قند خون را به میزان طبیعی نگه داشت . 

ب ) فشار خون

دکتر ریکورزیل :در مورد تاثیر آب قلیایی در فشار خون می فرمایند به دلیل اینکه آب قلیایی حلال خوبی است و کلسترول موجود در رگهای خونی را در خود حل میکند . آنتی اکسیدان موجود درآب قلیایی یونیزه باعث جلوگیری از اکسید شدن سلولها در نتیجه بهبود تصلب شرایین  می گردد .

ج ) کلسترول :

پروفسور کونینکا هیروناگ : زمانی شخص به بیماری کلسترول بالا گرفتار می شود که به مقدار مناسب در روز آب ننوشد یعنی می توان گفت که افزایش تولید کلسترول در بدن ارتباط مستقیمی با کم آبی دارد . برای جلوگیری از رسوب کلسترول باید به طور منظم 30 دقیقه قبل از غا به مقدار زیادی آب قلیایی نوشیده شود .

چ )کاهش روند پیری

دکتر پگی پارکر:بر اساس سالها تحقیق و پژوهش من دریافته ام آب قلیایی  موثرترین ابزار برای کاهش سرعت اکسیداسیون در سلول ها است . بنابراین می توان گفت آب یونیزه قلیایی دارای پتانسیل قدرتمندی برای آهسته کردن روند پیری است و باعث هیدراتاسیون بدن و همچنین جذب مواد مغذی و دفع مواد سمی و زائد از بدن می شود .

د ) دوران بارداری : 

پروفسور واتانابه : آب یونیزه قلیایی را بر روی افراد مبتلا به فشار خون بالای دوران بارداری آزمایش کردند و به بهبود کنترل فشار خون در این دوران رسیدند.

ر ) پوکی استخوان :

دکتر رابرت سی اتکینز : زمانی که بدن اسیدی می شود بدن مجبور است از استخوان ها و دندان ها جذب کلسیم و منیزیم نماید تا بتواند بدن را به حالت قلیایی تبدیل نماید که این سبب پوکی استخوان و پوسیدگی دندان ها می شود نوشیدن آب قلیایی سبب می شود که بدن در حالت قلیایی باقی بماند .

ه ) سرطان :

دکتر اوتوواربورگ بافت سرطان اسیدی است و زمانی در بدن  ایجاد می شود که گلبولهای قرمز قادر به انتقال اکسیژن به سلول ها نباشند در نتیجه سلول ها اکسیژن دریافت نمی کنند و بدون اکسیژن به حیات خود ادامه دهد که این سبب می شود که سلول ها به سلول های سرطانی تبدیل شوند . همچنین شیمی درمانی و سایر روش های درمانی در محیط اسیدی تاثیر چندانی ندارند نوشیدن آب قلیایی سبب جلوگیری از رشد بیشتر سلول های سرطانی می شود .

کاهش وزن از طریق آب قلیایی

 دکتر رابرت ا . یانگ ، نویسنده کتاب " pH معجزه ای برای کاهش وزن " اعلام نموده است که اپیدمی چاقی در دنیای صنعتی امروز ، نتیجه اسیدیته بدن است . بدن سلولهای چربی تولید می کند تا اسیدهای موجود در بدن را به دام انداخته و خنثی کند .

تحقیقات نشان داده است اگر آب و غذای شما قلیایی باشد ( به این معنا که به جای اسیدی ، پایه قلیایی داشته باشد ) ، تمام چربی های اتصال اسیدی ، ذوب خواهند شد و بدن دیگر نیازی به حمل آن نخواهد داشت .

در نتیجه نوشیدن آب قلیایی سبب می شود که چربی آزاد شود و کاهش وزن فرد را در پی دارد .

آب قلیایی ، آب رسانی موثرتر و تغذیه در سطح سلولی را فراهم می کند .

آب قلیایی با بار الکتریکی منفی ، یون های با بار مثبت رادیکال های آزاد را خنثی می کند .اثر اب قلیایی

یونیزه کردن ، شاخه های ملکولی آب را به میکرو خوشه ای کوچک تبدیل می کند و باعث کاهش سایز خوشه های 16 - 11 مولکولی آب یونیزه می شود . خوشه های کوچک تر از دیواره سلول ها راحت تر عبور کرده در نتیجه سلول ها سرعت  هیدراته می شوند .

آب رسانی سریع تر به بدن اجازه می دهد تا بدن ، دمای خود را به صورت موثرتری تنظیم کند .

میکرو خوشه ای های آب یونیزه غنی از مواد معدنی ، هم چنین مواد مغذی را موثر تر به سلول ها می رساند .

در بالا تلاش شده است که در مورد اثراتی که با نوشیدن آب قلیایی در بدن یک فرد ایجاد می گردد اشاره شود تا با آگاهی کامل از اثراث آب قلیایی انتخاب خود را نهایی نمایید .

 

تصفیه اب ، دستگاه تصفیه اب ، آب قلیایی ، آب یونیزه

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water