نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

با سلام و درود فراوان خدمت شما دوستان عزیز

به اطلاع می رسانیم باز هم افتخار این را پیدا کرده ایم که در نمایشگاه دیگری شرکت کنیم و شما سروران گرامی را با دستگاه های جدید iWater آشنا کنیم ، لذا این شرکت از شما عزیزان دعوت بعمل می آورد که با تشریف فرمایی خود ما را خوشحال نموده و کارشناسان ما بتوانند با مشاوره لازم در مورد خواص فراوان آب شفا بخش سلامتی را به شما هدیه کنند

 وعده دیدار ما 94/10/20 الی 94/10/23 نمایشگاه بین المللی سالن 35 غرفه  A07

نمایشگاه تکنولوژی در آشپزخانه و خانه مدرن

به اطلاع میرسانیم برای کامل نمودن اطلاعات شما بازدید کنندگان گرامی در مورد فواید آب شفابخش ( آی واتر ) کارشناسان این شرکت از تاریخ 94/09/23 الی 94/09/27 در نمایشگاه تکنولوژی در آشپزخانه و خانه مدرن حضور دارند تا با راهنمایی شما بتوانند اطلاعات کامل تری را در این خصوص در اختیار شما سروران گرامی قرار دهند. به  امید آن که با توجه به خواص این دستگاه و به اطمینان رسیدن شما عزیزان در نتیجه خریدتان بتوانیم در سلامت هوطنان کشور عزیزمان ایران نقش بسزایی داشته باشیم .

وعده دیدار ما نمایشگاه تکنولوژی در آشپزخانه و خانه مدرن ، مکان مصلی امام خمینی ( ره )

به اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی می رسانیم برای آگاهی بیشتر شما عزیزان درباره ی فواید دستگاه یونیزه و آب قلیایی نمایندگان شرکت فراز تصفیه در نمایشگاه ساختمان از تاریخ 94/05/18 الی 94/05/21 بی صبرانه منتظر شما سروران گرامی می باشند .

به امید ان که با در اختیار قرار دادن اطلاعات کامل فواید دستگاه و تصمیم گیری درست شما بتوانیم سلامت زیستن را به شما هدیه دهیم .

وعده دیدار ما نمایشگاه ساختمان

علاوه بر نمایشگاه های برگزار شده شرکت مهندسی فراز تصفیه در دفتر تهران واقع در انتهای خیابان مطهری - نرسیده به شریعتی - بن بست آرمان - ساختمان آرمان  هم بخشی را به عنوان فروشگاه آماده نموده است و با حضور به این قسمت می توانید دستگاه ها از نزدیک ببینید و با کارکرد آن ها آشنا شوید همچنیین می توانید به صوت رایگان این اب را با خود به منزل ببرید و برای مدتی استفاده نمایید تا تاثیر این آب ( آب یونیزه قلیایی ) را روی بدن خود احساس نمایید و سپس دستگاه را خریداری کنید . 

خرید دستگاه آب قلیایی

شرکت مهندسی فراز تصفیه اولین شرکت تولیدات دستگاه یونیزه آب را در رنگ های متنوعی، در نمایشگاه نوشیدنی ها (شهریور 92، محل نمایشگاه بین المللی تهران) به نمایش  گذاشته و با اسقبال بی نظیر بازدیدکنندگان محترم مواجه شد.

گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water