نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) باعث تغییر در مولکول های آب و  ایجاد مولکول های کوچکتری نسبت به آب معمولی می شود. تحقیقات نشان می دهد به دلیل کوچک شدن کریستال های آب، دریافت آب توسط سلول ها راحت تر انجام می شود و این باعث آبرسانی بهتر و موثر تر بدن و دفع سموم می گردد. آب یونیزه قلیایی سریع تر نفوذ می کند، مواد مغذی و اکسیژن مورد نیاز بدن را به خوبی منتقل می کند. هر چه این نفوذ بهتر اتفاق صورت بگیرد خروج مواد سمی و مواد زائد با سودمندی بهتر ی اتفاق می افتد.

دستگاه آب قلیایی

خواصی که در بالا به آن اشاره شد از خاصیت منحصر بفرد آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) است که عملکرد سیستم دفاعی بدن را افزایش می دهد. عملکرد سیستم دفاعی بدن شامل قابلیت بدن برای مبارزه با بیماری ها و مقابله با عفونت است.

به طور معمول وقتی ویروس وارد بدن می شود، سم و مواد زائد وارد خون می گردد. در صورتی که این ویروس به سرعت از بین نرود ، بدن دچار بیماری خواهد شد. در نتیجه  نوشیدن آب یونیزه قلیایی باعث می شود آنتی بادی ها در بدن برای حفظ سلامت بدن به سمت سلول ها فرستاده شوند  و همچنین  باعث از بین رفتن ویروس ها گردد. بنابراین می توان با نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) ویروس سرما خوردگی را در بدن از بین برود . علاوه بر این بسیاری از بیماری در محیط اسیدی رشد می کنند نوشیدن آب قلیایی به بدن این کمک را می کند تا از حالت اسیدی خارج شود و به حالت قلیایی تبدیل گردد .

با توجه به غذاهایی که هم اکنون استفاده می شود امکان اسیدی شدن بدن بالاتر می رود و همچنین نوشیدن آب قلیایی به صورت جدی تر باید صورت بگیرد . جهت استفاده از آب قلیایی می توانید با نصب این دستگاه ها در آشپزخانه خود کنار سینک می توانید از این آب استفاده کنید همچنین در صورتی که بخواهید در بیرون از منزل از این آب استفاده کنید می توانید از محصولات آی واتر در سری سفری استفاده نمایید .

فروش دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water