نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

محصول جدید خانواده آی واتر نی تصفیه آب

کوهنوردان ، طبیعت گردها ، شکارچیان و مردمی که تعطیلات آخر هفته ی خود را به طبیعت و پیک نیک می روند ممکن است با کمبود آب سالم و کافی مواجه شوند نی تصفیه آب فیلتری کوچک و قابل حملی است که می توان  آن را در طبیعت استفاده نمود . از آن جا که آب هایی که در طبیعت می بینم سالم نیستند ، ممکن است افراد را به بیماری های گوارشی ، وبا و .... دچار کنند .

حتی کارشناسان شرکت مهندسی فراز تصفیه  ، کیفیت آب چشمه های بالای کوه را هم اندازه گیری نموده و متوجه شده اند که آلودگی میکروبی در آن ها موجود است . علت این موضوع چندان عجیب نیست چرا که حیواناتی که در مبدا چشمه از آن آب می نوشند می توانند عامل آلوده کننده ی آن باشند .

 

 

نی تصفیه آب Strawدارای وزنی سبک و اندازه ای کوچک است و می توانید آن را در تفریحات بیرون از منزل خود به همراه ببرید این فیلترهای کوچک بنام FILTERPENهم معروف بوده  و قادر است بدون نیاز به مصرف مواد شیمیایی اضافی ، بدون نیاز به برق و باتری بخصوصی و حتی با حفظ طعم آب گوارای چشمه ها و رودخانه ها ، آب را تصفیه نماید

نی تصفیه آب یک وسیله ی شخصی محسوب می شود و می توانید آن را برای هر یک افراد و خانواده تهیه نمایید .

اگر هر هفته به طبیعت رفته و حدود 5 لیتر آب را از این فیلتر عبور دهید به مدت چهار سال می توانید از آن استفاده کنید . البته پس از هر استفاده ، می باید در آن دمیده شود تا ذرات فیلتر شده ی آن تخلیه گردند و زمانیکه به منزل بازگشتید بهتر است آن را داخل یک نایلون گذاشته و در یخچال نگهداری نمایید .

این فیلتر از سال 2005 وارد بازار جهانی شده وارد بازار جهانی شده و مورد استفاده ی میلیون ها نفر قرار گرفت هاست و حتی در زلزله ی سال 2010 هاییتی ، سیل سال 2010 پاکستان و سیل سال 2011 تایلند بین مردم توزیع شد تا از شیوع بیماری های عفونی در بین آن ها جلوگیری شود . لذا این فیلتر می تواند بعنوان یکی از ادوات ضروری در گرو های امداد و نجات نیز مورد استفاده قرار گیرد .

منافع استفاده از نی تصفیه آب آی واتر  :

·      حذف کلر و مواد شیمیایی احتمالی در آب رودخانه ، دریاچه ، چاه ها و .... که موجب مسمومیت انسان می شود .

·      فیلتر نمودن و حذف مواد معلق موجود در آب رودخانه ، دریاچه ، چاه ها و ... که موجب شفاف شدن و زلال سازی آب می گردد .

·      با توجه به استفاده از کربن اکتیو گرانول تهیه شده از پوست نارگیل ، آب از نظر مزه ، زلال سازی و بدون بو بودن ، کیفیت مطلوبی خواهد داشت .

·      سبکی و قابل حمل بودن این فیلتر ( 57 گرم ) ، استفاده از آن را برای موارد اورژانس ، کوهنوردان و سربازان ، پرکاربرد می نماید .

·      با توجه به ساختار فیلتر ، امکان تمیز کردن بخشی از لایه های فیلتر ، بعد از هر مصرف نیز وجود دارد . قابلیت تصفیه آب تا 1000 لیتر وجود دارد.

·      امکان حذف خزه و جلبک از آب رودخانه ها و دریاچه ها ، در این فیلتر موجود بوده ولی بهتر است به منظور بالا بردن عمر فیلتر ، از قسمت های تمیزتر آب رودخانه ها ، دریاچه ها و .... برداشت گردد .

·      بدلیل وجود مواد مخصوص آنتی باکتریال در آن ، قادر به حذف 99/99 درصد باکتری های مضر و میکروب ها می باشد .

6336

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water