نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در این مقاله می خواهیم به سوالات عمده شما در آب در هنگام ورزش بپردازیم و این که چرا می گوییم آب قلیایی در هنگام ورزش مصرف نمایید تا تاثیر ورزش روی بدن تان بیشتر شود .

هنگام ورزش، شما مقدار بيشتري اكسيژن مصرف مي كنيد، سوخت و ساز انرژي در ماهيچه ها منجر به توليد راديكال هاي آزاد ، اسيد لاكتيك و اسيدوز متابوليك خفيف مي شود .

نوشيدن آب يونيزه قليايي آی واتر iWater ( آب یونیزه قلیایی ) ، اين سه محصول جانبي اسيدي ناشي ازورزش را اصلاح مي كند. آب قليايي شامل مواد معدني قليايي نظير كلسيم، منيزيم، پتاسيم و سديم است. تاثیر آب قلیایی روی ورزشکاران

هم چنین نشان داده شده است كه آب هاي یونیزه قليايي به عنوان مقابله کننده با راديكال هاي آزاد عمل مي كنند. آب هاي يونيزه، نسبت به آب شیر ( آب لوله کشی معمولی ) یا آب های فیلتر شده يون هاي هيدروكسيل با بار منفي بيشتري نسبت به آب شير يا آب هاي فيلتر شده دارند. آب هاي يونيزه شده توانايي آزاد كردن بارهاي منفي اضافي را دارند كه مي تواند به پاك كردن راديكال هاي آزاد كمك كند. در آخر، آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب شفابخش)، سريع تر جذب مي شوند و اين ویژگی به عمل آبرساني كمك مي كند. توصيه مي شود، 2 ساعت قبل از ورزش، 600 – 400 ميلي ليتر آب و هنگام ورزش هر 20 – 15 دقيقه يك بار 300 – 150 ميلي ليتر از آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) بنوشيد. به این نتیجه می رسیم با توجه به نظر متخصصین تغذیه نوشیدن آب قلیایی در هنگام ورزش بسیار ضروری است .

دکتر جادلسون و همکارانش در یک تحقیق به این نتیجه رسیده اند که :

کم ابی به صورت قابل توجهی مقاومت بدن را در برابر عملکردهای هنگام ورزش از جمله کار با دستگاه و وزنه کاهش می دهد واضح است که در هنگام ورزش و قبل و بعد از ورزش نوشیدن آب قلیایی را به دلیل ویژگی هایی که دارد نباید فراموش نمایید با نوشیدن این آب تاثیر مثبت کار با دستگاه و وزنه بسیار بیشتر می شود .

با توجه به ابن که در طول زمان ورزش در صورتی که خارج از منزل و در باشگاه ورزش می کنید و دسترسی به دستگاه تولید کننده آب قلیایی را ندارید می توانید از محصولات این شرکت در سری سفری آی واتر  استفاده نمایید و با استفاده از آن ها می توانید در تمام مدت ورزش از مزایای آب قلیایی بهره متد شوید .

خرید دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water