نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب یونیزه قلیایی

افرادی که از آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب شفابخش) استفاده می کنند می گویند، با نوشیدن آب یونیزه قلیایی، فرآیند افزایش سن را کند کرده و از خراب شدن دندان ها و مشکلات در استخوان ها جلوگیری می کند. این بدان دلیل است که رژیم روزانه افراد اسیدی بوده که باعث می شود تعادل pH خون بر هم زده شود و مواد معدنی مهم مثل منیزیم و کلسیم را از استخوان ها ، مفاصل و دندان ها می گیرد. هم چنین استفاده روازنه از آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب هوشمند) از ایجاد بیماری های استخوانی مثل آرتروز، پوکی استخوان جلوگیری می کند .

ادامه مطلب: مزایای آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب شفابخش) در درمان بیماری های استخوان

  • دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند)، اسیدهای محلول در آب را با کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم و مواد معدنی جایگزین می کند.
  • ORP منفی در آب ایجاد کرده و آب را به یک "آنتی اکسیدان" واقعی تبدیل میکند.
  • قدرت نفوذ و مرطوب کنندگی آب را با شکستن مولکولهای آب و ریز خوشه کردن آنها  افزایش میدهد.
  • آب یونیزه قلیایی (آب شفابخش) به جا به جایی اسیدها جهت دفع آنها از بدن کمک می کند.
  • شیوه های کاهش تنش از قبیل ورزش کردن و مدیتیشن را به خدمت بگیرید.
  • میوه ها و سبزیجات طبیعی را به مقدار زیاد در رژیم غذایی خود بگنجانید.
  • برای تمیز کردن خود و لباس ها و خانه هایتان، روشهای تمیز کننده غیر سمی را به جای مواد شیمیایی سمی مورد استفاده قرار دهید.

اگرچه هریک از اقدامات بالا برای ایجاد تغییر مثبت در تعادل اسیدی/قلیایی بدن شما مهم هستند، اما مهمترین و نمایان ترین اقدام در جهت این تغییر مثبت، آشامیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater  ( آب شفابخش) دارای خاصیت "آنتی اکسیدان" است.

تحقیقات نشان می دهد که ایجاد تغییرات در بدن، توسط نوشیدن آب یونیزه قلیایی به صورت تدریجی است و فرآیندی زمانبر است. تحقیقات در کشور ژاپن نشان داده است که نشانه های اسید معده به طور قابل ملاحظه ای بعد از حدود دو هفته استفاده از آب یونیزه قلیایی حذف و یا کاهش یافته است.

داروهای خود را با آب یونیزه قلیایی استفاده نکنید! نوشیدن آب یونیزه قلیایی باعث جذب سریعتر مواد مغذی و اثرات دارویی می شود. در حالیکه بعضی از داروها طوری طراحی شده اند که می بایست به تدریج جذب بدن شوند. استفاده از دارو به همراه آب یونیزه قلیایی باعث می شود دارو سریعتر از زمانی طراحی شده، جذب بدن شود. بنابراین همواره دارو را با آب خنثی استفاده کنید.

بدون تجویز پزشک داروهای خود را قطع نکنید و آب یونیزه قلیایی را در برنامه روزانه خود قرار دهید. پزشکان توصیه می کنند روزی 2 تا 3 لیتر آب بنوشید تا بدن شما هیدراته شود. با نوشیدن آب یونیزه قلیایی می توانید به صورت روزانه با شرایط اسیدی آزار دهنده بدن مبارزه کرده و سلولهای بدن را هیدارته کرد.

فيلتر هاي مينرال ( معدني ، قليايي، كلسيمي ) كه در تصفيه آبهاي چند مرحله اي  استفاده ميشوند، بيشتر به خاطر خنثي كردن آبهاي اسيدي خروجي از دستگاه تصفيه بكار ميروند كه در آنها بدليل حذف مواد معدني از آب،  تعادل pH برهم خورده است و آزمايشات نشان ميدهند اثر قليايي آب خروجي از دستگاه تصفيه آب چند مرحله اي بسيار ناچيز است .اين مواد معدني محدود در اين  فيلترها ،  قادر نخواهند بود جايگزين مواد معدني مفيد اوليه در آب را بگيرند و همچنين نخواهند توانست اثر درماني مورد نياز براي پيشگيري ، درمان و كنترل بيماريها را تأمين نمايند. 

شايان ذكر است در تصفيه آبهاي چند مرحله اي ، قادر نخواهيم بود يونهاي مضر مثل نيترات ، سولفات و كربناتها را به ميزان دلخواه حذف نماييم و در عمل تصفيه ،كليه ي يونها حتي مواد معدني مفيد نيز حذف خواهند شد.

 هم چنین زمان مجاورت فيلترهاي مينرال ( معدني ، قليايي ، كلسيمي) با آب بدليل سرعت بالاي آب عبوري از ميان آنها بسيار كم مي باشد. 

در ميله ها و فلاسك هاي قليايي ، آب در ليوان يا محفظه اي در مجاورت مواد معدني به مدت ده تا پانزده دقيقه نگهداري ميشود و اثر قليايي بيشتري به آب اوليه خواهد داد.

نكته ي مهم و قابل يادآوري آنست كه در همه روشهاي ذكر شده ، اثر قليايي حاصله كمتر از يك صدم دستگاههاي يونيزه ي آب  است .

گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water