نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

اولاً، نوشابه مقدار زیادی قند و کافئین دارد. بنابراین چرا نوشابه های رژیمی فروخته می شود؟ نوشابه های رژیمی حاوی ترکیبات قندی مثل آسپارتام است که عاملی برای دیابت است. در حالی که آب یونیزه  آی واتر (آب هوشمند) فاقد قند و کافئین است.

دوماً اینکه کولا بسیار اسیدی است و دارای pH در حدود 2.5 تا 2.8 است که باعث حل شدن دندان ها و استخوان ها می شود. آیا نشنیده اید که دندان های مصنوعی با قرار دادن در نوشابه پس از چند روز حل می شود؟ محققان مدعی شده اند که با نوشیدن نوشیدنی های سافت، استخوان های افراد شکننده شده و انعطاف پذیری را از دست داده و امکان شکستگی در آینده بیشتر خواهد شد.

موادمعدنی موجود در نوشابه هم، ترکیبات فسفر دار است که در فرم اسید فسفریک برای بدن ضرر خواهد داشت. نوشابه و نوشیدنی های دیگر نظیر  نوشیدنی های سافت دارای سدیم هستند و نام نوشیدنی سودا نیز از آن گرفته شده است.

آب یونیزه  آی واتر (آب هوشمند) فاقد سدیم نیز می باشد. هم چنین نوشابه و سایر نوشیدنی ها دارای کربنات می باشند. اسید کربنیک یک فرم عادی از مواد زائدی است که بدن تولید می نماید. در حالیکه در آب یونیزه قلیایی ( آب شفابخش) حبابهای موجود، اکسیژن خالصی که در آب وجود دارد. شما با نوشیدن نوشابه ها در حقیقت موادسمی اسیدی می نوشید.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water