نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب یونیزه قلیایی

افرادی که از آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب شفابخش) استفاده می کنند می گویند، با نوشیدن آب یونیزه قلیایی، فرآیند افزایش سن را کند کرده و از خراب شدن دندان ها و مشکلات در استخوان ها جلوگیری می کند. این بدان دلیل است که رژیم روزانه افراد اسیدی بوده که باعث می شود تعادل pH خون بر هم زده شود و مواد معدنی مهم مثل منیزیم و کلسیم را از استخوان ها ، مفاصل و دندان ها می گیرد. هم چنین استفاده روازنه از آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب هوشمند) از ایجاد بیماری های استخوانی مثل آرتروز، پوکی استخوان جلوگیری می کند .

تحقیقات در مو.رد آب یونیزه قلیایی

تحقیقاتی که توسط دکتر سوزان براون و راسل جف انجام شده بیانگر وضعیت نامطلوب استخوانی در ساکنین آمریکای شمالی است . پوکی استخوان یک بیماری خاموش ناشی از زندگی مدرن امروزی است که نتیجه ی اسیدی شدن مزمن بدن می باشد و مواد معدنی ما را می رباید .

رشد خود  استخوان ها پس از سن بلوغ متوقف می گردد ،  اما بافت استخوانی حتی در بزرگسالان نیز تغییر می کند . بافت استخوان های ما بصورت پیوسته در یک سیکل تکراری تخریب و بازسازی می شود . در انسان های سالم تعادلی بین تخریب و بازسازی بافت های استخوانی وجود دارد . بازسازی اصولی و صحیح بصورتی است که در هر پنج سال ، نیمی از بافت اصلاح گردد .

این بدین معناست که در یک دوره ی ده ساله  ، یک شخص سالم دارای یک ساختمان اسکلتی جدیدی خواهد بود .

در تحقیقات جدیدی که انجام شده انسان های متمدن امروزی ، نیمی از زنان در سنین بالای 65 سال و یک پنجم مردان در این محدوده ی سنی دچار پوکی استخوان می شوند .

هزینه های درمانی مستقیم در اختصاص به بیماری پوکی استخوان 14 بیلیون دلار در سال است . این رقم یک سوم هزینه های درمانی در آمریکای شمالی است .

 

اثر آب یونیزه قلیایی روی استخوان ها

میزان کلسیم موجود در استخوان ها معادل 50 ~ 65000   میلی اکی والان و منیزیم 1060 ~ 1600  میلی اکی والان می باشد که در صورت رعایت رژیم غذایی مناسب حفظ می گردد . از آن جا که کوچک ترین تغییر در pH، روی استخوان ها تاثیر می گذارد حفظ pHدر حالت تعادل در محدوده ی 7.35 ~7.45دارای اهمیت بوده و خوردن میوه ها ، سبزیجات ، حبوبات و آب قلیایی آی واتر  تا حد زیادی می تواند از اثرات تخریبی اسیدی شدن بودن  واستخوان ها جلوگیری نماید .

 

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water