نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

تحقیقات نشان می دهد در صورتی که سیالات سلولی بدن، علی الخصوص خون اسیدی شود، بدن در ابتدا احساس خستگی خواهد داشت، سپس تمایل بدن به سرماخوردگی و مریضی بیشتر می شود. وقتی این میزان اسیدی شدن خون بیشتر شود، بدن دچار درد شده و به بیماری هایی نظیر سردرد، درد قفسه سینه، درد معده و غیره مبتلا می شود.

در صورتی که خون بیش از اندازه اسیدی شود، بدن به ناچار بخشی از آنرا در قسمتهای مختلف انباشت می نماید که در نتیجه، آن قسمت از حالت قلیایی خارج شده و باعث می شود که سلولها اسیدی شده و اکسیژنشان کم شود.

به دلیل اینکه این روند ادامه می یابد، بعضی از سلولها می میرند و این سلولها خود به اسید تبدیل می شوند. بعضی دیگر از سلولها نیز به جای مرگ با شرایط محیط  همسان می شود به عبارت دیگر،  به صورت غیرعادی در می آیند. به این سلولها، سلولهای خطرناک گفته می شود. این سلولها بر اساس دستورات مغز عمل نمی کنند بنابراین بی رویه تکثیر می شوند. این امر سرطان نام دارد.

یکی از راه های جلوگیری از این موارد، تعادل pH  در رژیم غذایی روزانه است. عمده بدن انسان  از آب تشکیل شده است. تعادل اسیدی و قلیایی بودن آب با pH سنجیده می شود. کم بودن میزان pH  باعث اسیدی شدن بدن ما می شود. سیال داخل بدن انسان می بایست دارای pH بین 7-7.2 داشته باشد.

نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) بهترین راه برای تعادل  pH بدن است.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water