نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

همانطور که می دانید و در مقالات و مطالب علمی و ویدئو های آموزشی مشاهده و مطالعه نموده اید برای سلامتی بدن باید روزانه 8 الی 10 لیوان آب بنوشید نوشیدن این تعداد آب سبب سم زدایی بدن می شود و همچنین سبب می شود که اندام های بدن به خوبی فعالیت خود را انجام بدهند اما اگر به جای نوشیدن آب معمولی از آب یونیزه قلیایی استفاده کنید تاثیر گذاری روی بدن چندین برابر می شود و سبب می شود که به صورت چشم گیری تاثیر نوشیدن آب یونیزه قلیایی را در بدن خود احساس کنید . از فوایدی که نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای بدن دارد موارد زیر است که در این جا به این موارد اشاره می کنیم .

21

ادامه مطلب: با تغییر آب نوشیدنی روزانه، زندگی خود را تغییر دهید.( بخش اول)

آب قلیایی

آب خروجی از دستگاه RO و آب مقطر تمام املاح معدنی موجود در آب را حذف شده است ،  بنابراین این آب ها یونیزه نبوده و اسیدی هستند و به دلیل نداشتن املاخ برای بدن مفید نیستند . . آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) دارای املاح معدنی نظیر کلسیم و منیزیم بوده و مواد مضر دیگر از آن حذف شده است. آب های خروجی دستگاه RO و آب های مقطر اسیدی بوده و باعث اسیدی شدن بدن ما می شود. در حالی که آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) به بدن کمک می کند تا تعادل اسیدی – قلیایی در بدن ایجاد شود.

Sakhti

ادامه مطلب: امتیاز آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند)نسبت به آب دستگاه RO و آب مقطر چیست؟

فواید نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر :

2223333

ما برای این که بدنی سالم داشته باشیم، باید سه کار انجام دهیم : قلیایی کردن، هیدارته کردن و سم زدایی بدن.  اگر ما این کار را انجام دهیم، از ایجاد بیماری در بدن جلوگیری کرده ایم. مهم این است که بدانیم چگونه باید این کار را انجام دهیم. نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب هوشمند) تمام این کارها را انجام می دهد. این آب می تواند با راندمان بالایی بدن را قلیایی و هیدارته کند و سم ها را از بدن خارج نماید. این خاصیت را سایر آب ها ندارند. آب معمولی که از شیر آب خارج می شود با استفاده از دستگاه آب یونیزه قلیایی (آب شفابخش) ، معجزه کرده و به بدن کمک کند تا شرایط بدن را در حالت سلامت قرار گیرد.

ادامه مطلب: اطلاعات عمومی در رابطه آب یونیزه قلیایی آی واتر

در این مقاله می خواهیم به تاثیری که آب قلیایی می تواند روی هر یک از اندام های بدن داشته باشد بپردازیم و این که این آب می تواند روی افراد بیمار هم تاثیر بگذارد و بیماری های مختلف را به مرور زمان از بین ببرد و یا از پیش رفت بعضی از بیماری ها جلوگیری کند .

Too Acidic FI

ادامه مطلب: اثر آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) بر روی بخش های مختلف بدن

نحوه ی نوشیدن آب یونیزه قلیایی

شما باید نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) را به آرامی شروع کنید . دستگاه را بر کمترین درجه تنظیم کرده و روزانه 3 لیوان آب یونیزه قلیایی بنوشید. در صورتی که این میزان آب برای شما مناسب بود میزان آب و نیز سطح قلیایی آب را بالا ببرید. بیشترین مقدار pH برای نوشیدن آب یونیزه قلیایی (آب هوشمند)  از 9.5 تا 10 است و میزان pH بیشتر برای پخت و پز مناسب است. اثرات منفی ناشی از نوشیدن آب یونیزه قلیایی می تواند شامل سر درد در مدت زمان کوتاه باشد. برای استفاده از قرص نیز باید از آب تصفیه شده استفاده کرد. از نوشیدن آب اسیدی نیز بایستی اجنتاب نمود.

LIV01

ادامه مطلب: آیا برای استفاده از آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند)، نیاز به احتیاط خاصی هست؟

گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water