نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

شرکت مهندسی فراز تصفیه تنها نماینده رسمی iWater  در ایران می باشد برای خرید دستگاه آب قلیایی از این شرکت می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید

ارسال رایگان آب قلیایی

در صورت عدم اطمینان از ویژگی های آب های آی واتر این شرکت به صورت رایگان آب یونیزه قلیایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا پس از استفاده با اطمینان خاطر این دستگاه را خریداری نمایید .

ادامه مطلب: فروش دستگاه آب قلیایی (اینفوگرافیک )

در این مقاله به این موضوع می پردازیم که  که هر کدام از آب های تولیدی توسط  دستگاه های آی واتر ( آب قلیایی ، آب اسیدی و آب خنثی ) چه کارآیی دارند .

 –  آب قلیایی

سطح قلیایی شماره یک  :

برای شروع آشامیدن از سطح قلیایی یک که سطح  pHضعیفی است ، آغاز نمایید ( pH 7.5 -8.5 ) استفاده از این سطح آب قلیایی را تا دو هفته ادامه دهید .

سطح قلیایی شماره دو :

بعد از مدت دو هفته مصرف آب آشامیدنی در سطح یک ، می توانید آب آشامیدنی را از سطح قلیایی شماره دو مصرف نمایید تا میزان آنتی اکسیدان بیشتری را جذب کنید و از خواص بیشتری بهره مند گردید ( 9( pH 8 -  از این آب می توانید برای پخت برنج نیز استفاده نمایید .

ادامه مطلب: کارآیی هر کدام از آب های دستگاه آی واتر

موارد استفاده از آب قلیایی آی واتر

در این مقاله می خواهیم به این نکته اشاره نماییم که :

از آب قلیایی تولیدی توسط دستگاه آی واتر در چه مواقعی می توانید استفاده نمایید ؟

1 –روزانه 2 قطره آب قلیایی با pH = 8   در چشم می تواند سبب جلوگیری از خشکی چشم می شود و همچنین در هوای آلوده سبب ضد عفونی شدن چشم می شود .

2- روزانه 2 قطره آب قلیایی pH = 8   در گوش سبب جلوگیری از عفونت گوش می شود و گوش را تمیز و نرم نگه می دارد .دستگاه آب قلیایی

3- روزانه اسپری آب قلیایی در بینی برای پاک کردن و راحت تنفس کردن خوب است .

4- شستشو بینی با آب قلیایی برای بیماری سینوزیت خوب است .

ادامه مطلب: آب قلیایی آی واتر چه کاربردهایی دارد ؟

آب قلیایی و افسردگی

مقدمه : نوشیدن روزانه 6 تا 8 لیوان آب قلیایی در روز سبب می شود که سموم از بدن خارج شوند . در صورت ننوشیدن آب کافی و درنتیجه خارج نشدن همین سموم ، سبب اختلال در بدن و افسردگی می شود .

افسردگی چیست ؟

افسردگی نوعی بیماری است که از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1 احساس غمگین بودن .

2- نداشتن اعتماد به نفس  .

3- بی علاقه بودن  نسبت به هر فعالیتی .

ادامه مطلب: تاثیر آب قلیایی در درمان افسردگی

محصول جدید خانواده آی واتر نی تصفیه آب

کوهنوردان ، طبیعت گردها ، شکارچیان و مردمی که تعطیلات آخر هفته ی خود را به طبیعت و پیک نیک می روند ممکن است با کمبود آب سالم و کافی مواجه شوند نی تصفیه آب فیلتری کوچک و قابل حملی است که می توان  آن را در طبیعت استفاده نمود . از آن جا که آب هایی که در طبیعت می بینم سالم نیستند ، ممکن است افراد را به بیماری های گوارشی ، وبا و .... دچار کنند .

حتی کارشناسان شرکت مهندسی فراز تصفیه  ، کیفیت آب چشمه های بالای کوه را هم اندازه گیری نموده و متوجه شده اند که آلودگی میکروبی در آن ها موجود است . علت این موضوع چندان عجیب نیست چرا که حیواناتی که در مبدا چشمه از آن آب می نوشند می توانند عامل آلوده کننده ی آن باشند .

 

ادامه مطلب: نی تصفیه آب

گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water