نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

 ميكروخوشه هاي آب يونيزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند)، باعث خروج اسيد و سموم از سيستم بدن مي شود. هنگامي كه سلول هاي چربي، نيازي به ذخيره اسيد نداشته باشند، بدن، آن ها را حذف مي كند و بدین ترتیب چربي ها ذوب و دفع مي شوند.  با نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب شفابخش) ذخیره چربی بدن کاهش می یابد.

آب یونیزه

ادامه مطلب: آب قليايي آی واتر iWater ( آب هوشمند) مي تواند باعث كاهش اسيديته بدن و در نتيجه كاهش ذخيره چربي...

آب قلیایی و جذب بالای آن

آب یونیزه قليايي آی واتر iWater (آب هوشمند) ، آب رسانی بهتري نسبت به آب لوله کشی، آب هاي بطري و آب خالص فراهم مي كند. هيچ كدام از آن ها تاثير آب رسانی طبيعي كه از يونيزه شده آب حاصل مي شود را ندارند. آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش)، فوق العاده مرطوب تر بوده و باعث افزايش سلامت و همچنين بهبود طعم و مزه در غذا شده و طعم نوشيدني هايي مثل چاي و قهوه را بهترمی کند.

آب قلیایی برا درست کردن چای

ادامه مطلب: آب رسانی بیشتر با آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند)

در این مقاله به علت تاثیرگذاری آب قلیایی روی قلب می پردازیم و این که چرا نوشیدن آب قلیایی اثر مثبتی روی سلامت قلب دارد .

میزان منیزیم بیش تر در آبی که به صورت روزانه می نوشید به کاهش احتمال مرگ در اثر حملات قلبی کمک می کند. این نتیجه یک تحقیق در کشور سوئد است. اطلاعات موجود نشان می دهد که در مناطقی که میزان منیزیم در آب آن منطقه بیشتر است، حدود 19% احتمال ایجاد حمله قلبی کمتر است.

تاثیر منیزیم در بدن

ادامه مطلب: آب رسانی به قلب، با بیشتر شدن میزان منیزیم

آب قلیایی

در مقاله پیشین به تفاوت های آب معدنی و آب آشامیدنی اشاره شد در این مقاله به ادامه ی این مطلب می پردازیم .

Water And Weight Loss

 

مواد شیمیایی شامل سموم و باقیمانده آفت کش ها ، فلزات سنگین ، فلوئور ، نیترات  نیتریت ، سختی کل ، کلسیم ، منیزیوم ، منگنز ، آهن ، روی ، مس ، سولفات ، کلر و آمونیاک باید در آب آشامیدنی ، بسته بندی و لوله کشی شهری در حدی باشد که با مصرف 5/2 لیتر آب روزانه در یک فرد 70 کیلویی ، سلامت او به خطر نیفتد . تاثیر نیترات موجود در آب آشامیدنی بر سلامت اولین بار در یک مقاله علمی پس از مشاهده سیانوز در اطفال گزارش شود .

ادامه مطلب: مخاطرات موجود در آب های آشامیدنی

آیا می دانید فرق بین آب معدنی و آب آشامیدنی در چیست ؟

آب سالمدر این مقاله می خواهیم تفاوت بین آب آشامیدنی و آب معدنی را توضیح دهیم و بیان کنیم کدام یک از این آب ها برای بدن مناسب تر است ؟

تمایل به مصرف آب بسته بندی در دهه اخیر به شدت افزایش یافته است . مردم معتقدند که مواد معدنی موجود در آب معدنی برای سلامتی مفیدند و منابع آب معدنی از نظر بهداشتی مشکلی ندارند . شایعاتی که در مورد آلودگی های آب لوله کشی منتشر می شود یا اخباری که در رسانه در مورد آلودگی آب سدها و رودهانه ها با فاضلاب ها و مواد سوختی به گوش می رسد از یک طرف و کیفیت پایین آب بعضی از شهرستان ها بدلیل وجود املاح و رسوبات موجود در آب که لایه ای از رسوب در کتری ها و سماور ها بجا می گذارد و اخیرا وجود نیتریت و نیترات در آب شرب از جمله دلایل تمایل مردم به مصرف آب بسته بندی می باشد . دسترسی آسان ، سهولت حمل و نقل ، هزینه پایین و طعم و مزه مناسب بطری های آب نیاز به هرگونه تبلیغ این آشامیدنی را در رسانه ها از بین برده است . بطری های آب موجود در بازار حاوی دو نوع آب آشامیدنی یا معدنی می باشند . طبق تعریف موسسه استاندارد آب آشامیدنی ، آب گوارائی است که عوامل فیزیکی ، شیمیایی و بیولوژیکی آن در حدی باشد که مصرف آن عارضه سوئی در کوتاه مدت و یا دراز مدت در انسان ایجاد نکند . انجام جابجایی قبل از بسته بندی و پالایش آب آشامیدنی قبل از بسته بندی طبق استاندارد ملی ایران بلامانع می باشد . بسیاری از بطری ها یا ظروف بزرگ آب بسته بندی در مراکز فروش ، حاوی آب آشامیدنی می باشند که خریداران بدون توجه به مندرجات روی بسته بندی ان را بجای آب معدنی خریداری می کنند .

ادامه مطلب: باید ها و نباید ها در مورد آب معدنی و آب آشامیدنی

گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water