نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دلایل مهم بر نوشیدن آب قلیایی

آب یونیزه قلیایی فواید بسیاری برای بدن دارد و نوشیدن این آب سبب می شود که سموم از بدن دفع گردد و محیط بدن قلیایی شود همان طور که می دانید بیشتر بیماری ها در محیط اسیدی ( بدن اسیدی ) شروع می شود و پیش رفت می کنند هم چنین سلول های سرطانی در محیط اسیدی رشد می کنند به همین دلایل ما به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید تا به اهمیت نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای سلامتی بدن پی ببرید .

ادامه مطلب: اصلی ترین دلایل نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب شفابخش) (بخش اول)

Water001آب قلیایی (آب شفابخش) با خواص آنتی اکسیدان، به خنثی کردن اثرات رادیکال های آزاد کمک می کند. رادیکال های آزاد عامل پیری و سایر بیماری ها هستند. وجود آنتی اکسیدان ها به صورت مایع باعث جذب سریع تر توسط بدن می شود. بنابراین از فواید آب یونیزه می توان به خواص ضد پیری و ضد بیماری اشاره کرد. هم چنین بعضی از عناصر موجود در آب می تواند خواص ضد سرطانی هم داشته باشد.

ادامه مطلب: خصوصیات آنتی اکسیدان آب یونیزه قلیایی (آب شفابخش) iWater

همانطور که می دانید و در مقالات و مطالب علمی و ویدئو های آموزشی مشاهده و مطالعه نموده اید برای سلامتی بدن باید روزانه 8 الی 10 لیوان آب بنوشید نوشیدن این تعداد آب سبب سم زدایی بدن می شود و همچنین سبب می شود که اندام های بدن به خوبی فعالیت خود را انجام بدهند اما اگر به جای نوشیدن آب معمولی از آب یونیزه قلیایی استفاده کنید تاثیر گذاری روی بدن چندین برابر می شود و سبب می شود که به صورت چشم گیری تاثیر نوشیدن آب یونیزه قلیایی را در بدن خود احساس کنید . از فوایدی که نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای بدن دارد موارد زیر است که در این جا به این موارد اشاره می کنیم .

21

ادامه مطلب: با تغییر آب نوشیدنی روزانه، زندگی خود را تغییر دهید.( بخش اول)

آب قلیایی

آب خروجی از دستگاه RO و آب مقطر تمام املاح معدنی موجود در آب را حذف شده است ،  بنابراین این آب ها یونیزه نبوده و اسیدی هستند و به دلیل نداشتن املاخ برای بدن مفید نیستند . . آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) دارای املاح معدنی نظیر کلسیم و منیزیم بوده و مواد مضر دیگر از آن حذف شده است. آب های خروجی دستگاه RO و آب های مقطر اسیدی بوده و باعث اسیدی شدن بدن ما می شود. در حالی که آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) به بدن کمک می کند تا تعادل اسیدی – قلیایی در بدن ایجاد شود.

Sakhti

ادامه مطلب: امتیاز آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند)نسبت به آب دستگاه RO و آب مقطر چیست؟

گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water