نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Water001آب قلیایی (آب شفابخش) با خواص آنتی اکسیدان، به خنثی کردن اثرات رادیکال های آزاد کمک می کند. رادیکال های آزاد عامل پیری و سایر بیماری ها هستند. وجود آنتی اکسیدان ها به صورت مایع باعث جذب سریع تر توسط بدن می شود. بنابراین از فواید آب یونیزه می توان به خواص ضد پیری و ضد بیماری اشاره کرد. هم چنین بعضی از عناصر موجود در آب می تواند خواص ضد سرطانی هم داشته باشد.

ادامه مطلب: خصوصیات آنتی اکسیدان آب یونیزه قلیایی (آب شفابخش) iWater

همانطور که می دانید و در مقالات و مطالب علمی و ویدئو های آموزشی مشاهده و مطالعه نموده اید برای سلامتی بدن باید روزانه 8 الی 10 لیوان آب بنوشید نوشیدن این تعداد آب سبب سم زدایی بدن می شود و همچنین سبب می شود که اندام های بدن به خوبی فعالیت خود را انجام بدهند اما اگر به جای نوشیدن آب معمولی از آب یونیزه قلیایی استفاده کنید تاثیر گذاری روی بدن چندین برابر می شود و سبب می شود که به صورت چشم گیری تاثیر نوشیدن آب یونیزه قلیایی را در بدن خود احساس کنید . از فوایدی که نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای بدن دارد موارد زیر است که در این جا به این موارد اشاره می کنیم .

21

ادامه مطلب: با تغییر آب نوشیدنی روزانه، زندگی خود را تغییر دهید.( بخش اول)

آب قلیایی

آب خروجی از دستگاه RO و آب مقطر تمام املاح معدنی موجود در آب را حذف شده است ،  بنابراین این آب ها یونیزه نبوده و اسیدی هستند و به دلیل نداشتن املاخ برای بدن مفید نیستند . . آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) دارای املاح معدنی نظیر کلسیم و منیزیم بوده و مواد مضر دیگر از آن حذف شده است. آب های خروجی دستگاه RO و آب های مقطر اسیدی بوده و باعث اسیدی شدن بدن ما می شود. در حالی که آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) به بدن کمک می کند تا تعادل اسیدی – قلیایی در بدن ایجاد شود.

Sakhti

ادامه مطلب: امتیاز آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند)نسبت به آب دستگاه RO و آب مقطر چیست؟

فواید نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر :

2223333

ما برای این که بدنی سالم داشته باشیم، باید سه کار انجام دهیم : قلیایی کردن، هیدارته کردن و سم زدایی بدن.  اگر ما این کار را انجام دهیم، از ایجاد بیماری در بدن جلوگیری کرده ایم. مهم این است که بدانیم چگونه باید این کار را انجام دهیم. نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب هوشمند) تمام این کارها را انجام می دهد. این آب می تواند با راندمان بالایی بدن را قلیایی و هیدارته کند و سم ها را از بدن خارج نماید. این خاصیت را سایر آب ها ندارند. آب معمولی که از شیر آب خارج می شود با استفاده از دستگاه آب یونیزه قلیایی (آب شفابخش) ، معجزه کرده و به بدن کمک کند تا شرایط بدن را در حالت سلامت قرار گیرد.

ادامه مطلب: اطلاعات عمومی در رابطه آب یونیزه قلیایی آی واتر

گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water