دلایل مهم بر نوشیدن آب قلیایی

آب یونیزه قلیایی فواید بسیاری برای بدن دارد و نوشیدن این آب سبب می شود که سموم از بدن دفع گردد و محیط بدن قلیایی شود همان طور که می دانید بیشتر بیماری ها در محیط اسیدی ( بدن اسیدی ) شروع می شود و پیش رفت می کنند هم چنین سلول های سرطانی در محیط اسیدی رشد می کنند به همین دلایل ما به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید تا به اهمیت نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای سلامتی بدن پی ببرید .

Register to read more...

آب قلیایی (آب شفابخش) با خواص آنتی اکسیدان، به خنثی کردن اثرات رادیکال های آزاد کمک می کند. رادیکال های آزاد عامل پیری و سایر بیماری ها هستند. وجود آنتی اکسیدان ها به صورت مایع باعث جذب سریع تر توسط بدن می شود. بنابراین از فواید آب یونیزه می توان به خواص ضد پیری و ضد بیماری اشاره کرد. هم چنین بعضی از عناصر موجود در آب می تواند خواص ضد سرطانی هم داشته باشد.

Register to read more...

آب قلیایی

بدن اسیدی و چاقی

اسیدی شدن بدن باعث چاقی می شود.

اسيد هاي اضافي بدن، باعث شكستن بافت هاي سالم بدن شده، در نتيجه بدن براي محافظت از خود، سلول هاي محافظ چربي را توليد مي كند.

Register to read more...

همانطور که می دانید و در مقالات و مطالب علمی و ویدئو های آموزشی مشاهده و مطالعه نموده اید برای سلامتی بدن باید روزانه 8 الی 10 لیوان آب بنوشید نوشیدن این تعداد آب سبب سم زدایی بدن می شود و همچنین سبب می شود که اندام های بدن به خوبی فعالیت خود را انجام بدهند اما اگر به جای نوشیدن آب معمولی از آب یونیزه قلیایی استفاده کنید تاثیر گذاری روی بدن چندین برابر می شود و سبب می شود که به صورت چشم گیری تاثیر نوشیدن آب یونیزه قلیایی را در بدن خود احساس کنید . از فوایدی که نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای بدن دارد موارد زیر است که در این جا به این موارد اشاره می کنیم .

Register to read more...

آب قلیایی

آب خروجی از دستگاه RO و آب مقطر تمام املاح معدنی موجود در آب را حذف شده است ،  بنابراین این آب ها یونیزه نبوده و اسیدی هستند و به دلیل نداشتن املاخ برای بدن مفید نیستند . . آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) دارای املاح معدنی نظیر کلسیم و منیزیم بوده و مواد مضر دیگر از آن حذف شده است. آب های خروجی دستگاه RO و آب های مقطر اسیدی بوده و باعث اسیدی شدن بدن ما می شود. در حالی که آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) به بدن کمک می کند تا تعادل اسیدی – قلیایی در بدن ایجاد شود.

Register to read more...

گواهینامه ها

{AG thumbWidth="117" thumbHeight="170" thumbAutoSize="none"arrange="name" backgroundColor="ffffff" foregroundColor="808080" highliteColor="6C6C6C" frame_width="500" frame_height="300" newImageTag="0" newImageTag_days="7" paginUse="1" paginImagesPerGallery="10" albumUse="1" showSignature="0" plainTextCaptions="1" ignoreError="1" ignoreAllError="0" template="classic" popupEngine="slimbox"}albums/certgallery{/AG}