نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

0000000000000

 

فروش ویژه جشنواره زمستانی : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

آب یونیزه قلیایی ( آب شفابخش) با توجه به خواصی که دارد می تواند عوارض بیماری را به حداقل برساند.

برای مثال می توان گفت زیاده روی در مصرف نوشابه، به علت کاهش دادن سطح پتاسیم و اختلال در جذب کلسیم، می تواند عوارض منفی نظیر خستگی و ضعف استخوان ها را موجب گشته ولی با خوردن آب یونیزه قلیایی ( آب شفابخش) به میزان کافی، می توان این عوارض را به حداقل رسانده یا خنثی نمود.

در این مقاله می خواهیم در مورد ORP  و ویژگی آن  و همچنین علت احتیاج بدن به آب یونیزه قلیایی بپردازیم .

تاثیر آب قلیایی روی بدن

ORP  چیست ؟

ORP فاکتوری برای اندازه گیری میزان اکسیداسیون یا احیای آب است . پتانسیل احیا با واحد MV اندازه گیری می شود .

یون های قلیایی درآب ، دارای ORP منفی بالایی هستند و موجب خاصیت احیاکنندگی یا آنتی اکسیدان آب می شوند .

چرا به نوشیدن آبی با  ORP = -250mv احتیاج داریم ؟

با توجه به تحقیقات انجام شده بر روی باکتری های روده ، میزان ORP در ارگان های مختلف بدن متفاوت است . به طوری که این مقدار در محیط معده 150mv + بوده و در طول دستگاه گوارش به تدریج کاهش یافته و در انتهای روده به 250mv- می رسد .

از آنجاییکه 90 درصد آب در بخش انتهایی روده جذب می شود . بنابراین بهترین ORP جهت جذب آب 250mv - است پس وقتی که ما آبی با  ORP = -250 mv می نوشیم سایر قسمت های بدن ( زبان ، مری و معده ) نیز تمایل به جذب این آب پیدا می کنند که این امر ضمن آب رسانی بیشتر باعث گوارش و هضم بهتر می شود .

pH چیست ؟

pHفاکتوری مهم برای تشخیص آب اسیدی و آب قلیایی است . pHبر اساس رابطه زیر و به صورت تابعی لگاریتمی از میزان یون هیدروژن در محلول تعریف می شود .

میزان pHبین 0 تا 14 تغییر می کند . آب خالص در دمای 25درجه سانتیگراد دارای pH = 7 است . این آب دارای میزان یون مساوی + H و - OH است . در صورت افزایش +H ، میزان pHکاهش یافته و آب اسیدی خواهد شد و در صورت کاهش یون +Hمیزان pHافزایش یافته و آب قلیایی می شود .

 

چرا به آب یونیزه قلیایی احتیاج داریم ؟

میزان pHبدن افراد معمولی می بایست بین 7/45-7/35 و به صورت قلیایی باشد . هر چند افراد بسیار کمی در دنیا هستد که به طور واقعی ، بدنی با حالت طبیعی و قلیایی دارند . میزان pHبدن اکثر افراد کمتر از 7/35 بوده که در علم پزشکی به این حالت  ، بدن اسیدی گفته می شود .

بدن اسیدی باعث ایجاد این مشکلات در  بدن می شود :

- سیستم ایمنی و دفاعی ضعیف ، بی حالی عمومی بدن ، تنش های عاطفی ، متابولیسم ضعیف ، سیستم دفاعی ضعیف و ایجاد محیطی برای عارضه یبوست .

علاوه بر این  ، بدن اسیدی شانس ابتلا به این بیماری ها را نیز افزایش می دهد :

- هپاتیت ، سرطان  ، فلج ، فشار خون ، بیماری های قلبی ، دیابت  و بیماری های عصبی .

یکی از مهم ترین دلایل ایجاد بدن اسیدی ، رژیم غذایی روزانه ماست . به طور کلی افراد ، غذای اسیدی مثل گوشت یا فست فود را ترجیح می دهند  ، البته خوردن غذاهای قلیایی مثل سبزیجات ، گزینه مناسبی برای جلوگیری از اسیدی شدن بدن است . ولی آب یونیزه قلیایی برای زندگی مدرن امروزی مناسب تر است چون نمی توان هشیارانه نسبت به آنچه در طول روز می خوریم ، دقت کنیم و چه بسا با خوردن نوشابه ی گازدار ، لبنیات ، گت و فست فود و حتی وجود آلودگی هوا ، کشیدن سیگار و استرس ، بدن ما به سمت اسیدی شدن برود .

با توجه به افزودن کلر به آب شهری برای ضد عفونی کردن آن  ، آب لوله کشی نیز  اسیدی شده و لذا استفاده از دستگاه آب یونیزه قلیایی ضروری می باشد .

دستگاه آب یونیزه قلیایی شفای دوباره را به شما هدیه می دهد .

چگونه آب یونیزه قلیایی تولید می شود ؟

دستگاه آب یونیزه با ولتاژ مستقیم ( DCV  ) آب را الکترولیز کرده و آب را به 2 بخش قلیایی و اسیدی تقسیم می کند . موادمعدنی مثل کلسیم  ، پتاسیم  ، منیزیم  و سدیم در کاتد جمع شده و بلیل افزایش- OH ( هیدروکسیل ) ، آب قلیایی خواهد شد . سایر یون ها مثل اکسیزن ، اسید سولفوریک و سولفور در آند جمع شده و دلیل افزایش غلظت یون+ H ، آب اسیدی  خواهد بود .

پس از الکترولیز ، pH آب بیشتر شده و مواد معدنی مثل کلسیم و منیزیم افزایش می یابند . این شکل از مواد معدنی، برای جذب بدن بسیار مناسب است . این آب را می توان آب یونیزه قلیایی کلسیم دار نامید . هر چند کلسیم  ، منیزیم و پتاسیم طور طبیعی در غذاها و آب موجود دارد ، اما مواد معدنی موجود در غذا به صورت پایدار و پیچیده بوده که به راحتی برای بدن قابل جذب نیست .

نوشیدن آب یونیزه قلیایی به مدت طولانی ،  قدرت و توان بدن را در مواجهه با بیماری ها افزایش می دهد .

 

 

تاثیر آب یونیزه و آب اسیدی

دستگاه تصفیه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water