نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

0000000000000

 

فروش ویژه جشنواره زمستانی : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

مقدمه  : در این مقاله می خواهیم به اثری که اب قلیایی می تواند بر روی بیماری  MS  داشته باشد بپردازیم در ابتدا در مورد علت بیماری MSتوضیحی داده شده است و سپس در مورد اثری که اب قلیایی می تواند بر روی پیشگیری از شدت گرفتن این بیماری داشته باشد و در انتها هم نظر یکی از پزشکان در رابطه با اثر آب قلیایی و بیماریMS  آورده شده است .

بیماری    MS  که مخفف مالتین  اسکلروز ( multinple sclrrosis )  می باشد یک نوع بیماری مغزی و نخاعی و یا به اصطلاح یک بیماری خود ایمنی می باشد و زمانی که شخص به این بیماری دچار می شود به این گونه است که سیستم دفاعی بدن که وظیفه دفاع از بدن در برابر ویروس ها را دارد  مکانیسم های طبیعی دفاعی بدن بافت های خودی بدن را با ویروس ها و عوامل خارجی اشتباه می گیرند و درصدد از بین بردن بافت های سالم بدن می شوند که این امر موجب آسیب رسیدن به میلین شده و قسمتی از ان را از روی اکسون جدا کرده و زخم هایی را بر روی ان ایجاد می نماید که بدین ضخم ها پلاک یا اسکلروز می گویند .زمانی که به میلین اسیب وارد می شود سبب می شود که میلین با افت سرعت پیام ها را  از یک رشته عصبی به دیگری انتقال دهد که این امر سبب می شود که حرکات فرد مبتلا به بیماری MSبا سرعت کند تری صورت می گیرد و بعد از مدت زمانی کلا سیستم های حرکتی بیمار ناتوان می گردد .

 

متاسفانه تاکنون پزشکان نتوانسته اند دارویی را برای درمان بیماری MS تجویز نمایند و می توان گفت که تا امروز این بیماری درمانی نداشته است و تنها فرد مبتلا از طریق داروها و مراقبت های ویژه می تواند رشد این بیماری را کم کند و طول عمر خود را افزایش دهد .

پیشرفت بیماری MS

زمانی که بیماری MSرشد می کند علائمی چون خشک شدن و اسپاسم عضلانی و اختلالات گفتاری و دفع غیر ارادی و مشکلات حرکتی و ... در فرد رخ می دهد

تشخیص بیماری MS

متاسفانه بیماری MSاز تنوع زیادی برخوردار است و ممکن است ماه ها و در برخ موارد سال ها طول بکشد تا بیماری متوجه شود علائمی که در بدنش ایجاد شده است علتش بیماری MSبوده است . دلیل این که مدت زمان زیادی طول می کشد تا این بیماری تشخیص داده شود این است که علائم این بیماری با بیماری های دیگر شباهت زیادی دارد و خود این دلیلی است برای اینکه پزشکان ازمایش های مختلف را بر روی بیمار انجام دهند تا مطمئن شود که بیمار به MS  مبتلا شده است یا خیر .

همان طور که در قسمت های فوق اشاره کرده ایم این بیماری راه درمان ندارد و بیشتر از طریق دارو و تغذیه مناسب و ورزش می توان از شدت گرفتن این بیماری جلوگیری کرد در این جا می خواهیم در مورد اثری که اب قلیایی می تواند بر روی پیشرفت این بیماری داشته باشد را اعلام نماییم .

آب قلیایی و بیماری MS

در مطالعات صورت گرفته نشان داده است که رادیکال های آزاد یکی از عواملی هستند که برای شروع یک بیماری بسیار تاثیر گزار هستند رادیکال های ازاد به دلیل الکترون جفت نشده علاقه ی زیادی به واکنش دارند به همین دلیل مصرف آنتی اکسیدان سبب می شود که این رادیکال های ازاد از بین بروند از مواردی که می توان استفاده کرد و سرشار آنتی اکسیدان است آب قلیایی ای واتر می باشد آب قلیایی به دلیل آنتی اکسیدان بالایی که دارد با خنثی نمودن رادیکالهای ازاد به بیماران کمک زیادی می کند .همچنین مورد دیگری که در افراد مبتلا به msرخ می دهد پوکی استخوان است که اب قلایی می تواند به درمان پوکی استخوان کمک شایانی بنماید ( در مورد اثر آب قلیایی بر روی پوکی استخوان در دیگر مقلات اورده شده است )

در انتهای این مقاله  نظر یکی از پزشکان در مورد تاثیر آب قلیایی بر روی بیماری MS اورده شده است .

دکتر تام جیل هولی عقیده دارد :
آمار افرادی که طبع سردی دارند یا از غذاهای باpH اسیدی بیشتر استفاده میکنند ، بیشتر در معرض بیماری MS قرار می گیرند . آب قلیایی ( آی واتر ) با قدرت جذب بالاتر و pH قلیایی ، اسیدلاکتیک موجود در عضلات را که موجب انقباض آنها می شود را خنثی نموده و با تسریع در جریان خون باعث بهبود بیماری خواهد گشت .

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water