نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

Dr.yang

Diyabet

دکتر رابرت یانگ متخصص تغذیه ی سلولی و مولف کتاب معجزه ی pH برای کاهش وزن اشاره دارد که جذب قند خون بوسیله ی گیرنده های مخصوص در سلول های بدن صورت می پذیرد . در بیماری دیابت عدم فعالیت موثر گیرنده ها در محیط اسیدی مشخص شده است . دیابت در شرایطی بوجود می آید که پانکراس یا لوزالمعده توانایی خود را در تولید و ترشح انسولین از دست می دهد . اگر چه درمان موثری برای این بیماری یافت نشده ، اما میتوان با نزدیک نگه داشتن میزان قند خون ، این عارضه را کنترل نمود . آب قلیایی ( آی واتر ) می تواند شرایط محیطی مناسب را در بدن ایجاد نماید که گیرنده های سلولی بهتر عمل کند و به پانکراس کمک کند تا انسولین ترشح نماید .

در ابتدای این مقاله نظر پروفسور دکتر رابرت یانگ  در مورد اثراتی که آب قلیایی آی واتر می تواند بر روی بیماران دیابتی داشته باشد توضیح داده شده است در این قسمت نیز توضیح مختصری در مورد بیماری دیابت اورده شده است .

دیابت Diabetes Mellitus))

یک فرد زمانی به بیماری دیابت یا همان Diabetes Mellitus)) دچار می شود که در امر سوخت و ساز بدن اختلالاتی صورت گرفته باشد ،  به این معنی که مواد دفعی اسیدی  در لوزالمعده جمع شده باشند و در نتیجه هورمون انسولین که نقش اصلی این هورمون  پایین اوردن قند خون می باشد به اندازه کافی در بدن تولید نمی شود .

اکثر کسانی که به بیماری دیابت دچار هستند در بدن این افراد سرعت استفاده و سوخت و ساز از گلوکز به سرعت پایین می اید و این امر سبب می شود که قند خون فرد مبتلا به دیابت بالا رود و در صورتی که این نوسانات کنترل نشود و این روند به مدت طولانی ادامه یابد رگ های بسیار ریز موجود در بدن از بین می روند و اعضای مختلف بدن از جمله کلیه و چشم و اعصاب فرد را درگیر نماید همانطور که در آمارها نشان می دهد اکثر بیماران مبتلا به دیابت بدنشان نیاز دارد که به صورت مرتب برنامه دیالیز را داشته باشند .

علامت بیماری :

در روزهای اولیه که فرد دچار بیماری دیابت می شود ممکن است بدون هیچ علائمی باشد و تا زمانی که فرد ازمایش نداده باشد مشخص نمی شود . اما در صورت متوجه نشدن بیمار به مبتلا شدن به این بیماری در زمانی که بعد از مدتی از شروع این بیماری گذشته باشد قند خون فرد مبتلا افزایش می یابد و علائمی نظیر اشتهای زیاد ، پر ادراری ،  تشنگی و خستگی فرد را به دنبال دارد .

دسته بندی بیماری دیابت :

بیماری دیابت به دو دسته دیابت نوع 1 و دیابت نوع 2 تقسیم می شود . در دیابت نوع 1 لوزالمعهده میزان کمی انسولین ترشح می کند و یا در بعضی از  موارد اصلا ترشح نمی کند ولی در مورد دیابت نوع 2 که تقریبا می توان گفت 90درصد  از افراد مبتلا به دیابت به این نوع مبتلا شده اند انسولین در بدن ترشح می شود اما یا میزان انسولین تولیدی کم است و یا بدن قادر به استفاده از انسولین تولید شده نیست .

علل مبتلا شدن به دیابت

از عواملی که سبب می شود تا فرد مبتلا به بیماری نوع 1شود می توان به عوامل ژنتیکی و یا آلوده شدن .بدن به ویروس های خاص نام برد . اما عوامل زیادی وجود دارد که امکان دارد فرد مبتلا به دیابت نوع 2 شود که از جمله می توان به چاقی زیاد ، دیابت بارداری ، عدم تحرک ، فشار خون بالا و ... را نام برد .

درمان بیماری دیابت:

متاسفانه تا کنون پزشکان نتوانسته اند برای بیماران دیابتی راه درمان قطعی را پیدا کنند و بیماران تنها به وسیله رژیم و دارو می تواند قند خونشان را کنترل نمایند چون در صورت متغییر بودن قند خون مشکلات ثانویه ایجاد می شود .

تاثیر اب قلیایی بر روی بیماری دیابت :

 پیرو نظر پروفسور دکتر رابرت یانگ  ( متخصص تغذیه سلولی) در مورد اثری که نوشیدن آب قلیایی بر روی بیماری دیابت می گذارد ، با نوشیدن منظم آب قلیایی آی واتر و با توجه به اثری که آب قلیایی می تواند بر روی بیماری دیابت داشته باشد  از تجمع مواد دفعی اسیدی جلوگیری نماییم و  از اثرات جانبی این بیماری روی بدن جلوگیری نمایید . تاثیر اب قلیایی بر دیابت

 

آب قلیایی ، آب یونیزه قلیایی ، دستگاه اب قلیایی

 

 


 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water