نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

استنشاق رایحه مطبوع موجب ارسال پیام های عصبی و دریافت واکنش های مثبت می شود . همچنین چنین حسی باعث دور شدن امواج و انرژی های منفی موجود در محیط می شود .Photo15

 

 

 

 

سردوش سلامتی آی واتر iWater با انتشار رایحه ی لیمو ، حس انرژی و سلامتی را همراه با تامین سلامتی پوست ، مو و ریه ها در محیط حمام ، امکان پذیر می سازد .

قطعات سردوش ای واتر

سردوش تصفیه آب  ای واتر یکی از دستگاه های جدید خانواده ای واتر از شرکت مهندسی فراز تصفیه می باشد . سردوش ای واتر کره ای بوده و از طریق قطعاتی که برای این سردوش طراحی شده است و نسبت به بقیه سردوش ها اضافه شده است سبب می شود که ویژگی هایی به اب بدهد که مزایایی فراتر از سردوش های معمولی را دارا باشد .

کارتریج :

کارتریجی که برای سردوش تصفیه آب  ای واتر طراحی شده است رایحه مختلفی را دارد که با توجه به سلیقه ی شخص رایحه های مختلفی را در فضای حمام ایجاد می نماید . به راحتی قابل تعویض بوده و دارای کارکرد طولانی می باشد .

دانه های کروی انرژی : جزئیات قطعات سردوش ای واتر

این دانه ها محتوی انرژی مادون قرمز بوده و موجب تولید مولکولهای ریز تری از اب خواهد گشت که دارای قابلیت جذب بیشتری است .

صفحه پاشش سردوش :

صفحه دارای پتنت و ثبت جهانی با سوراخ های مثلثی بسیار ریز که قادر است فشار آب را افزایش داده و اثر ماساژی ایجاد می نماید .

توری ریز :

برای جلوگیری از ورود مواد ریز و گرفتگی صفحه استفاده می گردد . این توری قابل بازشو و شستشو مجدد می باشد .

 

خطرات ناشی از اب کلردار در حمام

تری هالومتان (THM) معمولی ترین محصول فرعی حاصل از کلرزنی در اب های لوله کشی است . در اثر ترکیب کلر با مواد آلی آب ، تری هالومتان تولید می شود که ترکیبی سرطان زا است .

در سال 1992 مجله آمریکایی بهداشت ، گزارشی منتشر کرد که یک افزایش 15 تا 35 در صدی در انواع بخصوصی از سرطان برای افرادی که آب کلرزده مصرف می کنند نشان می داد .

این گزارش همچنین بیان کرد که مقدار زیادی از این اثرات ، ناشی از دوش گرفتن در آب کلرزده بوده است .

روند تخریب مو در اثر کلر

انستیتو ملی سرطان ، خطرات سرطان را برای مردمانی که آب کلرزده مصرف می کنند ، 93 درصد بالاتر از کسانی می داند که آب کلرزده استفاده نمی کنند .

بنابراین سلامتی آب دوش به اندازه ی آب آشامیدنی دارای اهمیت می باشد .

میزان ورود کلر به بدن در حمام ،  از طریق مجاری تنفسی ، سه تا چهار برابر ، بیش از خودن اب اشامیدنی محتوی کلر می باشد .

کلر از طریق پوست در کمتر از یک دقیقه و یا از طریق مجاری تنفسی ، جذب بدن گشته و سوزش ، قرمزی چشم و خستگی مفرط پس از استحمام ، به همین دلیل است .

انواع کارتریج های سردوش ای واتر

فیلتر لیمو :( Lemon )

این فیلتر ضد کلر و دارای ویتامین C معادل 3000 عدد لیمو است که موجب نرمی و سفیدی پوست ، کاهش چین و چروک و اب رسانی بهتر پوست می شود برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن مفید بوده و تاثیر شگرفی بر تازه کردن فکر و روح دارد .

فیلتر رز : (Rose )

این فیلتر با اسانس گل رز ضمن ایجاد رایحه  ی بهاری در محیط حمام و حذف کلر از آب ، یکی از درمانهای خانگی برای از بین بردن جوش نیز به شمار می رود .

فیلتر اکالیپتوس : (Eucalyptus)

در این فیلتر کلر حذف شده ، اسانس اکالیپتوس موجب بازسازی ریه ها گشته و به رفع بیماری های تنفسی کمک می کند . رایحه ی اکالیپتوس حس تنفس در هوایی تازه را به شما می دهد و موجب آرام سازی بدن و فکر شما نیز خواهد گشت .

فیلتر اسطوخودس ( لاوندر ) : ( Lavender )

در این فیلتر از اسانس لاوندر یا اسوخودوس استفاده شده که یکی از خوشبوترین گیاهان دارویی در جهان محسوب می شود . این فیلتر نیز کلر را حذف نموده و استفاده از آن در سردوش موجب تخلیه ی استرس ها و تنش های روزانه می شود . این فیلتر به بهبود گردش خون کمک کرده و کیفیت خواب افراد را نیز افزایش می دهد .

Photo 2

 

 

 

 

 

آب قلیایی ، اثر آب قلیایی روی پوست

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water