نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

 

 به دلیل اینکه آب در بدن انسان 70 درصد از حجم کل را تشکیل می دهد بسیار این مساله مهم است که آبی که نوشیده می شود تصفیه شده باشد و همچنین به شیوه ی درستی تصفیه ی آب صورت گیرد تا املاح مفید و اصلی آب در هنگام تصفیه از بین نرفته باشد .


 آبی که انسان می نوشد باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشد تا برای اعضای بدن مثل کلیه مشکلی پیش نیاید ، برای اطمینان از نوشیدن آب سالم بهتر است ابتدا آب را آزمایش کنیم که شرکت مهندسی فراز تصفیه برای کمک بیشتر به شما هموطنان عزیز این را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد .

آزمایش آب :

آزمایش آب به این صورت است که شما یک بطری ازآب منزلتان را برای این شرکت می فرستید و بعد از گذشت زمان کوتاهی شرکت به شما اعلام می کند که مشکلات آب منطقه ی شما چه مواردی می باشد و بر طبق جواب همان آزمایش این آب در چند مرحله باید فیلتر شود .

نکته : بدون آزمایش آب به هیچ عنوان در انتخاب دستگاه تصفیه آب تصمیم گیری نفرمایید چون در صورتی که مشکلات آب منطقه شما در حدی نباشد که بخواهید دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای را نصب نمایید نصب دستگاه تصفیه آب سبب از بین رفتن املاح مفید آب می شود که این مساله سبب پوکی استخوان می گردد .  

جزئیات دستگاه تصفیه آب :

دستگاه های تصفیه آب از 2 مرحله ای شروع می شوند تا 6 مرحله که کامل ترین مدل دستگاه تصفیه آب است ، هر کدام از این فیلتر ها ویژگی های خاصی دارند که می توانند آب را در آن مرحله تصفیه نمایند .

فیلتر شماره 1 :Polypropylene Filter Cartridge, 5 micron   

فیلتر1 به نام فیلترPPمی باشد این فیلتر املاح شناور آب را از بین می برد زمان دقیق تعویض این فیلتر زمانی است که شما فیلتر را از بالا نگاه می نمایید و فیلتر به صورت کامل تا مرکز به رنگ قهوه ای تبدیل شده باشد در این زمان شما باید فیلتر  را تعویض نمایید .

فیلتر شماره 2 : Granular Activated Carbon Filter Cartridge

فیلتر شماره 2 فیلتر گرانول کربن می باشد که وظیفه ی این فیلتر در سیستم تصفیه آب این است که بو و طعم نامطبوع آب را تغییر دهد و یک آب مطبوع را برای شما تولید نماید .

فیلتر شماره 3 :   Carbon Block Water Filter Cartridge

فیلتر شماره 3 تکمیل کننده فیلتر شماره 2 میباشد این فیلتر به صورت پارچه ای می باشد و از جنس پوسته نارگیل و کاملا گیاهی بوده که پس از گذشت از این فیلتر به صورت کامل مواد سمی و کلر حذف شده و طعم و بوی آب به حالت مطبوعی می رسد .

فیلتر شماره 4 : Reverse Osmosis Membrane

مرحله ی چهارم ممبران است که به سیستم تصفیه آب اضافه می شود در این مرحله ممبران می تواند املاح مضر را تا ابعاد 0/001 میکرون را حذف نماید که می تواند تا 98 درصد املاح و مواد مضر را از آب گرفته و خروجی ان آب کاملا ً تصفیه شده می باشد .

فیلتر شماره 5 : Post Carbon Filter Cartridge

در این مرحله به دلیل اینکه از مرحله ی چهارم به بعد باید یک مخزن در سیستم تصفیه آب قرار داده شود آبی که به مدت طولانی در مخزن می ماند طعم و بوی آن تغییر پیدا می کند به همین دلیل آب بعد از خروج از مخزن از این کارتریج عبور کرده و طعم و بویی که در اثر ماندن در مخزن برای آب ایجاد شده است ، مجدد بهبود می یابد .

فیلتر شماره 6 : Mineral Filter Cartridge

این فیلتر که در مرحله ی آخر سیستم دستگاه های تصفیه آب قرارداده شده است به دلیل این است مواد معدنی را به آب اضافه بنماید .

مخزن دستگاه تصفیه آب :

این مخازن 10 لیتری هستند و آب تصفیه شده در این مخازن جمع آوری می شوند تا به محض باز شدن آب مصرف کننده بتواند آب تصفیه شده را استفاده نماید .

عمر فیلتر دستگاه های تصفیه آب :

عمر مفید فیلترهای پیش تصفیه که شامل فیلترهای تصفیه آب به شماره های 1 تا 3 تقریباً بین 3 تا 6 ماه می باشد و بعد از باید تعویض گردند .

فیلتر شماره 4 که همان ممبران است تقریبا هر 2 سال باید تعویض شوند .

فیلتر های مراحل 5 و 6  هم باید هر یک سال یکبار تعویض شوند .

البته میزان مصرف و آلاینده های آب تاثیر زیادی روی عمر این فیلتر ها دارد .

خرید دستگاه :

پس از آنکه در مورد دستگاه به این اطمینان خاطر رسیدید که کدام دستگاه مناسب منطقه شما می باشد کارشناسان شرکت مهندسی فراز تصفیه برای نصب رایگان به منزل شما می ایند .

 

 

 

 

 

تصفیه آب ، دستگاه تصفیه آب ، آب قلیایی ، آب یونیزه

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water