نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

در این مقاله سعی شده بر تاثیراتی که آب قلیایی روی سیستم اعضای بدن می گذارد اطلاع رسانی نمود . تا ابتدا به این علم برسیم که آب قلیایی چه فوایدی برای بدن انسان دارد و در مقاله های بعدی در مورد چگونگی تشکیل آب قلیایی می پردازیم .

سوال 1 : آب قلیایی چیست ؟PH Scale

آب قلیایی به آب الکالاین معروف است یعنی آبی که در طی فرایندی عناصر مفید آب از عناصر ناسالم جدا می شود . منظور از آب قلیایی آبی است که  pHآن بالای 7 باشد یعنی هر چه این عدد بالاتر برود آب قلیایی تر می شود.

سوال 2 : چرا نوشیدن آب قلیایی اهمیت دارد ؟

آب قليايي ميتواند اسيديته بدن را كه به دليل استرس ، رژيم هاي مدرن ،آلودگي هوا و نوشیدن از آبهاي بطري ، به وجود آمده ، به حالت طبيعي باز گرداند . يكي از راههايی که بدن خود را از تخريب توسط اسيدها محافظت مي كند ، ذخيره كردن اسيدها در سلولهاي چربي است . pH بالا در بدن باعث كاهش نياز بدن به چربي وكلسترول براي محافظت در برابر اسيدهاي مخرب ميشود تحقیقات نشان داده است بیماری ها در محیط اسیدی بیشترین تاثیر را روی بدن می گذارند.

سوال 3 : نقش آب قلیایی در بهبود بیماری ها چیست ؟

آب قلیایی به دلیلی خواصی که دارد می تواند برای بیماری های مختلف تاثیر گذار باشد در زیر به تعدادی از این موارد اشاره شده است .

الف ) دیابت

دکتر رابرت یانگ متخصص تغذیه سلولی : بیماری دیابت زمانی در بدن بوجود می آید که لوزالمعده نتواند به مقدار مناسب انسولین در بدن تولید نماید . نوشیدن اب قلیایی برای کسانی که دیابت دارند سبب می شود که گیرنده های سلولی در بدن بهتر عمل کنند و پانکراس کمک می کند تا انسولین ترشح شود البته تا کنون در مان قطعی برای دیابت مشخص نشده است ولی از طریق رژیم غذایی و نوشیدن اب قلیایی می توان میزان قند خون را به میزان طبیعی نگه داشت . 

ب ) فشار خون

دکتر ریکورزیل :در مورد تاثیر آب قلیایی در فشار خون می فرمایند به دلیل اینکه آب قلیایی حلال خوبی است و کلسترول موجود در رگهای خونی را در خود حل میکند . آنتی اکسیدان موجود درآب قلیایی یونیزه باعث جلوگیری از اکسید شدن سلولها در نتیجه بهبود تصلب شرایین  می گردد .

ج ) کلسترول :

پروفسور کونینکا هیروناگ : زمانی شخص به بیماری کلسترول بالا گرفتار می شود که به مقدار مناسب در روز آب ننوشد یعنی می توان گفت که افزایش تولید کلسترول در بدن ارتباط مستقیمی با کم آبی دارد . برای جلوگیری از رسوب کلسترول باید به طور منظم 30 دقیقه قبل از غا به مقدار زیادی آب قلیایی نوشیده شود .

چ )کاهش روند پیری

دکتر پگی پارکر:بر اساس سالها تحقیق و پژوهش من دریافته ام آب قلیایی  موثرترین ابزار برای کاهش سرعت اکسیداسیون در سلول ها است . بنابراین می توان گفت آب یونیزه قلیایی دارای پتانسیل قدرتمندی برای آهسته کردن روند پیری است و باعث هیدراتاسیون بدن و همچنین جذب مواد مغذی و دفع مواد سمی و زائد از بدن می شود .

د ) دوران بارداری : 

پروفسور واتانابه : آب یونیزه قلیایی را بر روی افراد مبتلا به فشار خون بالای دوران بارداری آزمایش کردند و به بهبود کنترل فشار خون در این دوران رسیدند.

ر ) پوکی استخوان :

دکتر رابرت سی اتکینز : زمانی که بدن اسیدی می شود بدن مجبور است از استخوان ها و دندان ها جذب کلسیم و منیزیم نماید تا بتواند بدن را به حالت قلیایی تبدیل نماید که این سبب پوکی استخوان و پوسیدگی دندان ها می شود نوشیدن آب قلیایی سبب می شود که بدن در حالت قلیایی باقی بماند .

ه ) سرطان :

دکتر اوتوواربورگ بافت سرطان اسیدی است و زمانی در بدن  ایجاد می شود که گلبولهای قرمز قادر به انتقال اکسیژن به سلول ها نباشند در نتیجه سلول ها اکسیژن دریافت نمی کنند و بدون اکسیژن به حیات خود ادامه دهد که این سبب می شود که سلول ها به سلول های سرطانی تبدیل شوند . همچنین شیمی درمانی و سایر روش های درمانی در محیط اسیدی تاثیر چندانی ندارند نوشیدن آب قلیایی سبب جلوگیری از رشد بیشتر سلول های سرطانی می شود .

کاهش وزن از طریق آب قلیایی

 دکتر رابرت ا . یانگ ، نویسنده کتاب " pH معجزه ای برای کاهش وزن " اعلام نموده است که اپیدمی چاقی در دنیای صنعتی امروز ، نتیجه اسیدیته بدن است . بدن سلولهای چربی تولید می کند تا اسیدهای موجود در بدن را به دام انداخته و خنثی کند .

تحقیقات نشان داده است اگر آب و غذای شما قلیایی باشد ( به این معنا که به جای اسیدی ، پایه قلیایی داشته باشد ) ، تمام چربی های اتصال اسیدی ، ذوب خواهند شد و بدن دیگر نیازی به حمل آن نخواهد داشت .

در نتیجه نوشیدن آب قلیایی سبب می شود که چربی آزاد شود و کاهش وزن فرد را در پی دارد .

آب قلیایی ، آب رسانی موثرتر و تغذیه در سطح سلولی را فراهم می کند .

آب قلیایی با بار الکتریکی منفی ، یون های با بار مثبت رادیکال های آزاد را خنثی می کند .اثر اب قلیایی

یونیزه کردن ، شاخه های ملکولی آب را به میکرو خوشه ای کوچک تبدیل می کند و باعث کاهش سایز خوشه های 16 - 11 مولکولی آب یونیزه می شود . خوشه های کوچک تر از دیواره سلول ها راحت تر عبور کرده در نتیجه سلول ها سرعت  هیدراته می شوند .

آب رسانی سریع تر به بدن اجازه می دهد تا بدن ، دمای خود را به صورت موثرتری تنظیم کند .

میکرو خوشه ای های آب یونیزه غنی از مواد معدنی ، هم چنین مواد مغذی را موثر تر به سلول ها می رساند .

در بالا تلاش شده است که در مورد اثراتی که با نوشیدن آب قلیایی در بدن یک فرد ایجاد می گردد اشاره شود تا با آگاهی کامل از اثراث آب قلیایی انتخاب خود را نهایی نمایید .

 

تصفیه اب ، دستگاه تصفیه اب ، آب قلیایی ، آب یونیزه

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water