نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

7757727 444

 

فروش ویژه جشنواره بهاری: شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

چگونه با قلیایی کردن بدن ، دفع سموم را ارتقا می بخشد .

پیرو تحقیقاتی که دانشمندان برای اثراتی که آب قلیایی روی بدن تواند  داشته باشد در انتها به این نتیجه رسیده اند که رژیم غذایی غربی ، مملو از پروتئین گوشت ، محصولات لبنی و غلات فرآوری شده ، باعث ایجاد یک وضعیت پزشکی به نام اسیدوز متابولیک می شود . اسیدوز به معنای کاهش سطح بی کربنات مایع خارج سلولی و قرار گرفتن pHخون در محدوده اسیدی ( پایین تر از 7 ) می باشد . یکی از دو نوع اسیدوز ، اسیدوز متابولیک می باشد ؛ اسیدوز متابولیک در افزایش تولید یون هیدروژن در اثر متابولیسم یا علل دیگر ، یا در دفع بیش از حد بی کربنات ایجاد می شود . در هر دو صورت غلظت بی کربنات پلاسما کاهش یافته ، باعث افزایش غلظت یون هیدروژن می گردد . اسیدوز از اندام ها و ارگان های بدن بهره گرفته و از کارایی آن ها می کاهد . واقعیت این است که اکثر افراد ادرارهایی اسیدی دارند ، که این خود نشانه اسیدوز می باشد .

اکثر بیماریهایی که مورد آزمایش قرار گرفته اند میوه و سبزیجات به میزان کافی نمی خوردند و دارای ادراری با pH = 4/5-5/5بودند که به شدت اسیدی است .

 

وقتی بدن به شدت اسیدی می شود چه اتفاقی می افتد ؟

اسیدوز متابولیک ، اغلب نتیجه بیش از اندازه خوردن غذاهای اسیدی است . شکستن پروتئین ها در بدن ، محصولات جانبی اسیدی تولید می کند که باید توسط کلیه ها دفع شوند . مشکل با نوشیدن آب لوله کشی پیچیده می شود ، که خود در بهترین حالت خنثی و pH=7دارد ، ولی اغلب اسیدی است و pHآن کمتر از 7 است . هنگامی که بدن در حالت اسیدوز متابولیک شدید قرار بگیرد مکانیزم های سم زدایی کبد ما در معرض خطر هستند . آنزیم های کبدی که در سم زدایی نقش دارند به فاز Iو فاز IIآنزیم های سم زدایی کبد ، ارجاع داده می شوند . این آنزیم ها که به شدن به pHحساس هستند ، مسئول انتقال بیولوژیکشیمیایی سموم به متابولیت های محلول در آب برای دفع در ادرار هستند . حساسیت به pHدر فاز Iو فاز IIسم زدایی آنزیم های کبد باعث می شود تا هنگامی که بدن از اسیدوز متابولیک رنج می برد ، این آنزیم ها به خطر بیفتند . اثرات سم زدایی آنزیم های کبد بوسیله قلیایی شدن ادرار به میزان pH = 7/1-8/3   افزایش پیدا می کند . این همان پروسه ای است که روزانه در اتاق های اورژانس جهت سرعت بخشیدن به دفع سموم خورده شده توسط کلیه ها انجام می گیرد . در اتاق های اورژانس بیمارستان ها ، سمومکبد را از طریق تزریق داخل وریدی بی کربنات سدیم که باعث قلیایی شدن ادرار تا حد ph = 7/5-8/3می شود نجات می دهند . روش سم زدایی ادرارقلیایی را یون تراپی می نامند .

قلیایی تر شدن کلیه ها به صورت شیمیایی ، سموم را به تله انداخته و کلیه ها می توانند پروسه دفع آن ها را انجام دهند . اغلب سموم و زهر ها ، اسیدی هستند ، آ ن ها هم اسیدهای ضعیف ، در نتیجه با ساختن محیط قلیایی فیزیولوژیکی ، می توانیم پروسه سم زدایی را به صورت روزانه افزایش و سرعت ببخشیم . این اسیدهای زیاد ، تولید شده در اثر اسیدوز متابولیک هستند که توانایی سم زدایی بدن را از بین می برد.

برای قلیایی کردن بدن مان چه کاری می توانیم انجام دهیم ؟

به صورت روزانه ، از آب قلیایی استفاده کنید تا فرآیندهای موثر در حفظ تعادل pHمناسب خون و ادرار قلیایی را افزایش دهید . امروزه اغلب مردم آگاه هستند که باید آب بیشتری بنوشند .

ولی گویا pHآب به حد کافی مورد تاکید قرار نمی گیرد . شما می توانید درجه قلیایی بدن خود را با نوشیدن روزانه 8-6 لیوان آب قلیایی افزایش دهید .

چگونه آب قلیایی به دست آوریم ؟

شما نیاز به یک دستگاه آب قلیایی آی واتر  در منزل دارید که نه تنها آب را فیلتر کند ، بلکه pHآن را به خوبی تنظیم کند . یونیزه کننده آب خانگی این کار را انجام می دهند . این سیستم ، همچنین آب را به صورت میکروخوشه هایی در می آورد که خوشه های نرمال 15 مولکولی آب لوله کشی  را به خوشه های شش ضلعی که حاوی شش مولکول هستند کاهش می دهد . همان گونه که به یاد می اورید ، پروسه میکرو خوشه ای کردن آب ، آن را به آب مرطوب کننده واقعی تبدیل کرده و اجازه می دهد تا آب رسانی و عمل غذا دهی به سلول ها ، بهتر انجام شود . جنبه های مثبت دیگر دستگاه یونیزه کننده ، تولید یون های هیدروکسیل است که آنتی اکسیدان های طبیعی هستند . این آنتی اکسیدان های تولید شده در آب ، به خنثی کردن رادیکال های آزاد و کند کردن روند پیری کمک می کند .

 

آب قلیایی ، دستگاه آب قلیایی ، تصفیه اب ، دستگاه تصفیه آب

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water