نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

0000000000000

 

فروش ویژه جشنواره زمستانی : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

در این مقاله سعی شده است در مورد تاثیری که اب بر روی بدن می گذارد و همچنین تفاوت اب یونیزه قلیایی با اب شیر و فیلتر شده بپردازیم و به این نتیجه برسیم که اب و از آن مهم تر آب یونیزه قلیایی برای سلامت بدن چقدر مفید هستند .ابتدا در مقاله در مورد اثرات نوشیدن اب به خصوص برای ورزشکاران توضیحاتی داده شده و در انتها در مورد اب قلیایی اطلاعات آورده شده است .

آب در هنگام ورزش

 

نوشیدن اب در هنگام ورزش

فرآیند نوشیدن آب ، قبل و هنگام ورزش به ترتیب پیش هیداتاسیون و هیداراتاسیون گفته می شود . بنابر تحقیقات کالج پزشکی ورزشی امریکا ، هدف از پیش هیداتاسیون شروع تمرینات ورزشی در حالت یوهیدراته    –  موقعیتی که در آن بدن ، به صورت نرمال آب دریافت کرده و سطح الکترولیت پلاسما طبیعی شده است . پیش هیداراتاسیون باید ساعت ها قبل از شروع ورزش انجام شود تا جذب مایع ، فعال شده و اجازه دهیم تا حجم ادرار به سطح نرمال خود بازگردد . هدف از نوشیدن آب در زمان ورزش ، جلوگیری از کاسته شدن بیش از حد آب از طریق تعریق می باشد . میانگین آب از دست داده خود در طول تمرینات ، از طریق محاسبه اندازه تعریق بدن ، تحت نظر داشته باشید . می توان از طریق اندازه گیری وزن بدن ، قبل و بعد از ورزش ، آن را محاسبه کرد . تقریباً برای کاهش وزنی معادل 450 گرم ، یک فنجان یا 240 میلی لیتر اب از دست داده اید . برای جلوگیری از کاسته شدن آب بدن خود  ، نباید اجازه دهید بیشتر از 2% ، از وزن کل بدنتان آب از دست دهید . این مطالعات که در دهه 1940 صورت گرفت ، نشان داد که کم ابی در بدن منجر به اختلال در عمکرد قهرمان می شود . تحقیقات اخیر نشان می دهد ، کم آبی حتی  در سطح کمتر از 2% از وزن بدن نیز عملکرد را دچار اسیب می کند . تحقیقات ثابت می کند که کم آبی کم یا متوسط ، باعث کاهش عملکرد استقامتی هوازی و در نتیجه بالا رفتن دمای بدن  طپش قلب و احتمالاً افزایش اتکا به کربوهیدرات ها به عنوان منبع سوخت می شود .

از بین رفتن اب بدن در هنگام ورزش

دکتر جادلسون و همکارانش در بررسی منتشر شده در اکتبر 2007 ، نشان دادند که کم ابی به طور قابل توجهی مقاومت در برابر عملکرد های ورزشی را که به صورت معمول ، در باشگاه توسط وزنه یا دستگاه انجام می شود کاهش دهد . واضح است که نوشیدن آب ، قبل و هنگام ورزش مهم است . جایگزینی این مایع از طریق تغییرات زیادی انجام می گیرد . باور متعارف برای سال های متمادی این بود که که اضافه کردن نمک ( سدیم ) به اب معمولی برای جبران سدیم از دست رفته در تعریق ، نیاز است . تحقیقات اخیر به این نتیجه رسیده است که اغلب مردمی که از رژیم های غربی استفاده می کنند ، به مقدار زیادی نمک استفاده می کنند و هنگامی که کمتر از 2 ساعت ورزش کنند ، نیاز به جایگزینی سدیم ندارند .

بهترین اب برای جایگزین اب از دست رفته

سوال اصلی این پژوهشگران امروز این است : بهترین آب برای جایگزینی آب از دست رفته توسط تعریق در طول ورزش کدام است ؟ هنگام ورزش ، شما مقدار بیشتری اکسیژن مصرف می کنید  ، سوخت و ساز انرژی در ماهیچه ها منجر به تولید رادیکال های آزاد ، اسید لاکتیک و اسیدوز متابولیک خفیف می شود .

ورزش به همراه نوشیدن اب یونیزه  قلیایی

نوشیدن اب در کنار ورزش

نوشیدن آب یونیزه قلیایی میکرو خوشه ای ، این سه محصول جانبی اسیدی ناشی از ورزش را اصلاح می کند . آب قلیایی با این تعریف ؛ شامل مواد معدنی قلیایی نظیر کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم و سدیم است ؛ نشان داده شده است که آب های قلیایی به عنوان مقابله کننده رادیکال های ازاد عمل می کنند . اب های یونیزه  ، نسبت به اب شیر یا اب های فیلتر شده ، یون های هیدروکسیل با بار منفی بیشتری نسبت به آب شیر یا اب های فیلتر شده دارند . اب های یونیزه شده ، توانایی آزاد کردن بارهای منفی اضافی را دارند که می تواند به پاک کردن رادیکال های ازاد کمک کند . نتیجه این که اب های میکرو خوشه ای ، سریع تر جذب می شوند . این ویژگی به عمل اب رسانی کمک می کند . توصیه می شود 600-400 میلی لیتر آب ، 2 ساعت قبل از ورزش و هنگام ورزش 30 –150 میلی لیتر هر 20 –15 دقیقه یک بار بنوشید . میزان آب ، با توجه به وزن کل بدن و میزان تعریق تغییر می کند .

تصفیه اب ، دستگاه تصفیه اب ، آب قلیایی ، آب یونیزه

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water