نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

در این مقاله سعی شده است که کلیه اطلاعات مورد نیاز برای خرید دستگاه آب قلیایی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود ،  تا با اطمینان کافی بتوانید در مورد مدل دستگاه آب قلیایی مورد نظرتان تصمیم گیری نمایید .

- آب چیست ؟

آب از دو عنصر هیدروژن و اکسیژن تشکیل می شود .که در یک فرآیند شیمیایی هیدروژن و اکسیژن با هم ترکیب شده و یک مولکول آب را تشکیل می دهند هر قطره ی آب حاوی تعداد بی شماری مولکول آب می باشد .7

- فوایدی که نوشیدن آب برای بدن دارد ؟

حدوداً 80 درصد از  بدن انسان یا به عبارت دیگر دو سوم حجم کل بدن را آب تشکیل می دهد که می توان گفت بعد از اکسیژن ، آب یکی از عناصر حیاتی و مهم برای زنده ماندن انسان می باشد . در صورت نبودن آب هیچ یک از واکنش های شیمیایی در بدن صورت نمی گیرد . همچنین وجود آب است که در بدن حالت انعطاف پذیری را ایجاد می کند که در صورت نبودن آب ، بدن حالت شکننده پیدا می کند و به همین دلیل است که ما می توانیم بدون غذا چند هفته زندگی کنیم اما بدون آب بیشتر از چند روز امکان پذیر نمی باشد .

آب قلیایی چیست ؟

همانطور که در بالا اشاره شد آب از دو عنصر هیدروژن و اکسیژن تشکیل می شود اما آب قلیایی آبی است که میزان اکسیژن محلول آن بیش تر از هیدروژن اش می باشد ، در نتیجه نوشیدن این آب سبب می شود که بدن اکسیژن بیشتری را دریافت نماید .

آب قلیایی به چه صورت تولید می شود ؟

آب قلیایی با درجات پایین را می توان با اضافه کردن آب لیموترش به آب یا حل کردن جوش شیرین در آب نیز بدست آورد ، اما بدیهی است که این روش نمی تواند جایگزین مشابهی نسبت به آب یونیزه قلیایی آی واتر  باشد چرا که اولاً آب آی واتر در pHهای مختلف و دلخواهی در طیف قلیایی ، خنثی و اسیدی قابل تولید است و ثانیاً آب آی واتر دارای میکروخوشه های شش ضلعی است که خواص جداگانه ای برای درمان انواع بیماری ها خواهد داشت .

بدین ترتیب با اثر بخشی سریع و کاربردهای گوناگون دستگاه آب قلیایی آی واتر ، می توان در هر لحظه ، آب مورد نیاز افراد خانواده را در هر گروه سنی یا pHمورد نظر دریافت نمود .

قطعات دستگاه تولید کننده آب قلیایی چیست ؟

دستگاه های آب قلیایی در مرحله ی اول از فیلتری جهت حذف مواد معلق و کلر  تشکیل شده اند که بنا به مدل انتخابی از یک تا دو فیلتر را دارا می باشند و سپس بعد از عبور از تعدادی پلیت از جنس تیتانیوم با روکش پلاتین ( که باز هم تعداد پلیت و مدل دستگاه بستگی دارد ) با گذر آب از روی این پلیت ها مولکول آب شکسته می شود و تبدیل به آب یونیزه قلیایی می شود این دستگاه یک خروجی پساب با pH مخالف هم دارد که در اثر شکسته شدن مولکول آب از دستگاه خارج می شود و از مسیر خروجی هم می تواند جمع آوری و برای شستشوی سطوح استفاده نمود . برق دستگاه 220 ولت است .

حفاظت از دستگاه :

برای حفاظت از دستگاه این نکته بسیار مهم است که در سر راه دستگاه ، حتما محافظ برق نصب گردد تا از صدماتی که امکان دارد  ناشی از نوسانات برق به دستگاه آب قلیایی باشد ، جلوگیری گردد .

آب های تولید شده توسط دستگاه آب قلیایی :

دستگاه های آب قلیایی توانایی تولید آب قلیایی در سطح مختلف pHقلیایی ، آب خنثی وهمچنین pH آب اسیدی در سطوح مختلف را دارند که در مورد کاربرد و زمان استفاده از این آب ها در مقالات قبلی آورده شده است .

ویژگی آب قلیایی روی بیماری ها :

آب یونیزه قلیایی به دلیل این که دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشد ، قادر به خنثی نمودن مواد دفعی اسیدی در بدن می باشد و در بدن حالت قلیایی ایجاد می کند که این ، سبب پیش گیری از بروز خیلی از بیماری ها می شود .

نحوه ی خرید دستگاه آب قلیایی:

شرکت مهندسی فراز تصفیه برای رفاه حال شما عزیزان کلیه اطلاعات دستگاه ها را به صورت مجزا در سایت www.iWater.irجمع آوری نموده است تا پس از انتخاب دستگاه بتوانید به یکی از روش های زیر دستگاه را درب منزل دریافت نمایید .

1 –خرید اینترنتی : پس از انتخاب دستگاه می توانید از طریق پرداخت آنلاین خرید خود را نهایی و ثبت نمایید و سپس هماهنگ می شود تا تکنسین شرکت فراز تصفیه برای نصب و آموزش رایگان به محل مورد نظر بروند  .

2- خرید نمایشگاهی : شرکت مهندسی فراز تصفیه در طول سال نمایشگاه های مختلفی را برای آشنایی بیشتر شما عزیزان شرکت می کند تا از نزدیک  با دستگاه های اب قلیایی آشنا شوید و خرید خود را انجام دهید . زمان برگزاری نمایشگاه ها از طریق سایت اصلی آب قلیایی اعلام می گردد .  

3- اگر به دلیل مشغله کاری قادر به بازدید از دستگاه ها در نمایشگاه ها نبودید می توانید به دفتر مرکزی این شرکت در تهران ،  انتهای خیابان مطهری ، بن بست آرمان ، ساختمان آرمان ، واحد 14 مراجعه نمایید

4-هموطنان شهرهای دیگر هم می توانند از طریق تماس با دفتر مرکزی با نماینده های اصلی این شرکت در شهر های مختلف آشنا شوند و خرید دستگاه آب قلیایی را از این طریق دنبال نمایند .

نحوه ی نصب و راه اندازی :

پس از خرید دستگاه می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید و زمان نصب را هماهنگ کنید . نصب و راه اندازی دستگاه آب قلیایی به صورت کاملاً رایگان انجام می شود .

هزینه های آتی دستگاه آب قلیایی :

دستگاه آب قلیایی هزینه ی جانبی شامل هزینه تعویض فیلتر یا فیلتر های دستگاه می باشد . که می توان گفت عمر مفید این فیلتر ها حدود یکسال و تا یکسال و نیم می باشد که بعد از آن باید فیلتر را تعویض نمایید که تعویض آن نیز به راحتی صورت می گیرد . پرسنل نصب در همان زمان نصب اولیه ، تعویض این موارد را آموزش می دهند .

گارانتی دستگاه آب قلیایی :

کلیه دستگاه های آب قلیایی آی واتر شامل گارانتی  و بیست سال خدمات پس از فروش می باشد .

8000

 

 


خرید دستگاه اب قلیایی ، دستگاه تصفیه اب چند مرحله ای

 

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water