نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

قبل از هر چیز اجازه دهید تفاوت آب آی واتر را با آب قلیایی معمولی بیان نماییم .

اب یونیزه قلیایی

آب آی واتر از دستگاه های آی واتر تولید می گردد که در آن ها سه ویژگی اصلی وجود دارد :

1- وجود فیلترهایی جهت حذف مواد معلق مضر و حذف کلر در آب .

2-یونیزه کردن آب که موجب تولید تا 70 نوع آب از نظر pH، بصورت قلیایی یا اسیدی می شود .

3- میکروخوشه ای و ریز شدن مولکول های آب که نفوذ و آب رسانی بیشتری را در بافت های بدن ما ایجاد می نماید .

اب قلیایی معمولی در شرایطی حاصل می شود که آب از فیلتری با مواد معدنی محتوی کلسیم ، منیزیم و پتاسیم عبور کرده باشد و یا این مواد را بصورتی در تماس با آب لوله کشی یا بطری قرار دهیم .

pHتولید شده از آب قلیایی معمولی و با استیک ( میله ی قلیایی )  نمیتواند بالاتر از 5/8 باشد ( اثر بخشی قلیایی آن محدود است ) و بدلیل الکترولیز نشدن ، نمی تواند اثر میکروخوشه ای و جذب بالا در بدن داشته باشد .

 

اگر اثر بخشی و کاربرد آب قلیایی معمولی را نسبت به آب بطری و یا آب لوله کشی دو برابر فرض نماییم ، این اختلاف با توجه به آنچه در ذیل برای آب آی واتر به آن اشاره می کنیم تا ده ها برابر ،  حتی بیشتر و بالاتر خواهد بود چرا که آب آی واتر ؛ هم در محدوده ی pHقلیایی و هم در محدوده ی pHاسیدی دارای فایده و اثر بالاتری است .

اثر آب آی واتر بر روی پوست

الف سلامتی در لایه های خارجی پوست :

هم آب آی واتر قلیایی و هم آب آی واتر اسیدی ، در سلامتی و جوان سازی پوست دارای تاثیر ویژه ای است .

آب آی واتر قلیایی دارای خوشه های مولکولی بسیار ریز است و می تواند وارد لایه های پوستی شود . و آن را بصورت فوق العاده ای آبرسانی کند .

از طرفی قدرت حلالیت بیشتر و قلیایی بودن آن همانند شوینده هایی همچون صابون و پاک کننده های آرایش عمل می کند ، بدون آن که ماده ی شیمیایی خاصی را در تماس با پوست قرار دهند .

کافیست صورت خود را هر روز ، یک یا دو نوبت در صبح و شب ، چندین بار آب پاشی و ابتدا با آب آی واتر قلیایی شستشو دهید تا منافذ پوست تان باز شود ، رطوبت رسانی به پوست چندین برابر افزایش یابد و آلودگی های هوا و محیطی از پوست پاکسازی گردد .

بعد از شستشو ، چند نوبت هم با آب آی واتر اسیدی ، آبکشی نمایید تا اولاً باکتری های احتمالی در پوست که ممکن است موجب جوش یا آکنه شوند از بین بروند و ثانیاً pHپوست را در حالت اسیدی قرار دهد ضمن آن که این آب نیز دارای مولکولهای ریزی است که همچنان به رطوبت رسانی و نرم شدن پوست کمک می کند .

نتیجه ی شستشوی توضیح داده شده ، نه فقط برای پوست صورت ، بلکه برای دست ها نیز تاثیر گذار خواهد بود .

 

ب سلامتی کبد و سیستم گوارش و اثر آن بر روی پوست

تحقیقات نشان داده اند تاثیرات سلامتی کبد و دستگاه گوارش ما بر روی پوست  ، اثر تعیین کننده ای دارد . غذاها و خوراکی هایی که خورده ایم و وارد معده و سپس روده جهت هضم و جذب می گردد سموم و پسماند آنها نیز می باید در یک فرآیند طبیعی دفع گردد . آب آی واتر قلیایی شماره ی یک ، که برای آشامیدن مستقیم توصیه شده به عملکرد روده کمک می کند تا بدون انتقال مجدد مواد زائد به بدن از طریق جداره لوله بدلیل یبوست ، آن ها را دفع نماید .

آب آی واتر حتی برای پختن غذا ، نوشیدن چای و قهوه و شستن میوه و سبزیجات نیز آب های ویژه ای را از شماره ی ( دو تا پنج ) اختصاص داده که عملکرد دستگاه گوارش را چندین برابر موثرتر و بهتر می نماید .

سلامتی با آب آی واتر و مقابله با آلودگی هوا

امروزه انسانها خواسته یا ناخواسته در معرض آلودگی های محیطی قرار دارند و آلودگی هوا چه در اثر استنشاق دود سیگار یا قلیان خودتان باشد و چه در اثر مجاورت و نزدیکی با افرادی که سیگار و قلیان می کشند و حتی وجود هوای غبار آلود در شهرتان که مملو از مواد معلق مضر و خطرناک هست ، تنها سیستم تنفسی و ریه ی شما را آلوده نمی کند بلکه تولید رادیکال های آزاد در بدن می کند که حاوی اتم های آزاد و مخرب بوده که با کاهش دادن سیستم ایمنی بدن  ، به سلول های سالم حمله کرده و آن ها را تخریب می نماید .

بطوریکه گفته شد در محل زندگی تان چه در شهرهای جنوب غربی مثل اهواز ، آبادان و ... باشید و چه در شهرهای بزرگ مثل تهران ، اصفهان ، مشهد و .... وجود آلودگی ناشی از دود وسائط نقلیه سبک و سنگین اعم از تریلی ، کامیون ، سواری و موتور سیکلت  ، وجود کارخانجات شن و ماسه ، عملیات پیمانکاری و خانه سازی که در هر کوچه و خیابانی دیده می شود  ، افزایش مصرف دخانیات اعم از سیگار و قلیان که حتی در بعضی از رستوران های سربسته در کنار دیگر مردمی که علاقه مند به کشیدن آن ها نیستند ، وجود دارد و شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

بدن برای مقابله با این همه آلودگی و رادیکال آزاد ایجاد شده ،نیاز به آنتی اکسیدان دارد و منبع عظیم آنتی اکسیدان را می توان در آب آی واتر پیدا نمود .

به زبانی دیگر ، با آشامیدن آب آی واتر ، شما از بدن خود در مقابل بسیاری از بیماری هایی محافظت می نمایید که ممکن است خطرات جدی برای سلامتی شما داشته باشد . تحقیقات نشان داده که این آب اثر بیشتری نسبت به اغلب کپسول ها و محصولات دارویی دارد چرا که بصورت مایع بوده و آسان تر در بدن جذب می گردد .

از طرف دیگر بدلیل خاصیت پاک کنندگی قوی و درعین حال بی خطرآب آی واتر که می تواند هم در شستشوی دست ، صورت و به طور کلی به پاکسازی پوست کمک کند و هم با آن می توان مخاط بینی و حلق را از ویروس و باکتری های آلاینده و مضر بصورت کامل پاک و ضدعفونی کرد .  اگر دستگاه آی واتر داشته باشید ،  کلیه ی افراد خانواده در منزل یا پرسنل در ادارات و کارخانجات  ، می توانند در چند نوبت در هر روز ، از این آب بصورت آشامیدن یا شستشوی دهان و بینی استفاده و از ورود سموم از طریق هوای آلوده به بدن جلوگیری نمایند .

 

ادامه دارد ..............

 

  

 

 

 

 

 

مهندس محمدرضا اکبری - گارشناس تصفیه آب                                       

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water