نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Spring Nagsh Ir 5

 

فروش ویژه جشنواره بهاری : شرکت فراز تصفیه، تمامی دستگاه های تصفیه آب  iWater را با شرایط ویژه به فروش میرساند.

 
شرایط فروش

 

 

آب یونیزه |آب قلیایی|دستگاه آب یونیزه قلیایی|دستگاه تصفیه آب

 

معرفی شرکت مهندسی فراز تصفیه

شرکت مهندسی فراز تصفیه هم اکنون پس از 24 سال تجربه در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه های تصفیه آب و دستگاه های یونیزه قلیایی برای تامین سلامت خانواده ها گام برداشته است

آب قلیایی

به علت نیاز جامعه ، امروزه آب های موجود در طبیعت ، به کمک مواد شیمیایی به آب ظاهراً سالمی تبدیل می شوند که مایعی مرده و بدون مزه است . به لحاظ شیمیایی هنوز H2O است ، اما کیفیت مفید آب های موجود در طبیعت را ندارد . بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده برای " ضد عفونی " کردن آب مانند کلر ، آب را مسموم می کند . خبر خوش این است که آب مسموم مرده را می توان دوباره به حالت سالم و طبیعی آن تبدیل کرد .

مزایای آب قلیایی

دستگاه آب قلیایی به دلیل ریز کردن مولکول های آب سبب می شود که فرد به راحتی بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و همین امر سبب می شود تاثیرات مثبت زیادی در بدن شخص مصرف کننده از آب قلیایی ایجاد گردد

آب قلیایی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از عوارض ناشی از بالا رفتن سن جلوگیری می کند .

خواص آب قلیایی سبب جلوگیری در پیشرفت برخی از بیماری ها و در بعضی از موارد سبب بهبودی کامل اثرات بیماری در بدن فرد می گردد .

نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر بسزایی در داشتن پوستی صاف و زیبا داشته باشد .

باید ها و نباید های آب قلیایی

استفاده از آب قلیایی با توجه به این که برای بدن بسیار مفید است و می تواند تاثیر بسزایی روی بیماری ها داشته باشد اما برای این که بتواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد یک سری نکات است که باید در هنگام استفاده از آب قلیایی رعایت کنیم که از بین این باید ها و نباید ها نوشیدن آب قلیایی ، در این جا به چند نکته موارد اشاره شده است :

1- بهترین زمان استفاده از آب قلیایی صبح زود و آخر شب می باشد به دلیل اینکه آب قلیایی بتواند روی بدن تاثیر بیش تری داشته باشد .

2- در هنگام قرص خوردن نباید از آب قلیایی استفاده کرد چون امکان دارد با اثر قرص اختلال ایجاد کند .

3- نوشیدن آب قلیایی برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی شود .

4-افرادی که به بیماری دیابت و یا بیماری هایی که نیاز به رژیم غذایی دارد مبتلا می باشند  و از آب قلیایی استفاده می کنند نباید به دلیل استفاده از آب قلیایی رژیم غذایی خود را کنار بگذارند .

5-در هتگام غذا خوردن و یک ساعت قبل و بعد از آن نباید از آب قلیایی نوشیده شود .

6-از آب قلیایی با pH بالای 9/5 نباید برای آشامیدن استفاده کرد بلکه این سطح آب قلیایی برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های آب قلیایی

دستگاه آب قلیاییدستگاه آب قلیایی با فیلتر کردن سموم و یونیزه کردن آب ، می تواند آب لوله کشی را تبدیل به آب سالم یونیزه کند . آب یونیزه دارای یون های آنتی اکسیدان هیدروکسیل هستند که دارای بار الکتریکی منفی می باشند . چنین آبی در آبشارهای بکر هاوایی نیز یافت می شود . در کنار چنین آبشارهایی ، می توانید بوی یون های منفی را که از آب جدا شده و با هوای اطراف مخلوط می شوند ، را حس کنید ؛ حس دلپذیری که با هر  تنفس می توان تجربه کرد .

آب یونیزه

آب معمولی برای آن که تبدیل به آب یونیزه شود مواد معدنی موجود در آب یا باید الکترون به دست آورند یا از دست بدهند در صورتی که این فرآیند صورت گیرد آب معمولی به آب یونیزه که سرشار از خاصی می باشد تبدیل می گردد .

دستگاه های تولید کننده آب یونیزه آی واتر برای آن که آب معمولی را تبدیل به آب یونیزه کنند از فرآیندی تحت عنوان الکترولیز استفاده می کنند .

مزایای آب یونیزه

نتایج ازمایش های انجام شده در ژاپن نشان می دهد 88% از بیمارانی که آب یونیزه قلیایی نوشیده اند به صورت جزئی و یا کلی نشانه های بیماری را نداشته اند.

طعم بهتر آب یونیزه نسبت به آب معمولی سبک تر بوده و تازگی بیشتری دارد. بهتر بودن طعم غذا باعث می شود که بدن هیدارته شود چون علاقه به نوشیدن آب بیشتر می گردد.

تامین کلسیم موجود در آب یونیزه نسبت به کلسیم موجود در غذا ها، آسان تر جذب بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد که احتیاجات ضروری بدن از نوشیدن روزانه آب به دست می آید.

دستگاه های آب یونیزه 

دستگاه های آب یونیزه سه نوع آب تولید می کنند .

1 - آب قلیایی : با توجه به نیاز مصرف کننده سطح های مختلفی دارد و هر سطح قلیایی را که مصرف کننده بخواهد میتواند انتخاب و استفاده نماید .

2 آب خنثی :  به آبی گفته می شود که فقط از فیلتر عبور کرده و تصفیه شده است .

3- آب اسیدی : آن هم مانند آب قلیایی سطح های مختلفی دارد که هر کدام سطح های مختلف آب اسیدی را تولید می کنند .

تصفیه آب

در هنگام تصفیه آب تغییراتی روی آب صورت می گیرد که طي آن مواد شيميایي ، فلزات سنگين ، آلودگی های بيولوژيکي ، گاز هاي معلق از آب حذف می گردد که این عمل به روش های مختلفي صورت مي گيرد.
زلال سازي ، ميکروفيلتراسيون ، اولترافيلتراسيون ، تقطير ، اسمز معکوس ، روش تصفيه غشايي و فيلتر تند ماسه اي تصفیه آب صورت می گیرد . امروزه تکنولوژي جديدي به نام اسمز معکوس جايگاه خود را در جهان بدست آورده است

دستگاه های تصفیه آبآب قلیایی

دستگاه های تصفیه آب با مدل های متفاوتی در بازار موجود هستند که بعضی از آن ها به روش فیلتراسیون و مابقی به روش اسمز معکوس عمل تصفیه آب را انجام می دهند .

روش های تصفیه آب شامل جوشاندن آب ، رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای ، و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است ، و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

 

 

مشاهده مشخصات دستگاه ها

دستگاه آب یونیزه iWter  

دستگاه iWater - LUX

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* قطعات ژاپن

* 4 سطح آب قلیایی

* 2 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

دستگاه تصفیه آب  

دستگاه iWater-NEXUS

*دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* طراحی بهینه و زیبا

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

 

 

IWaterSHARP iWater-Top

دستگاه iWater - SHARP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* صفحه کلید لمسی

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

دستگاه iWater - SHARP

دستگاه iWater-TOP

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 9 پلیت تیتانیوم پلاتین

* صفحه کلید لمسی

دستگاه iWater-TOP

 

آب قلیایی

iWater-SINK7

* دستگاه آب یونیزه قلیایی

* محصول کره جنوبی

* 7 پلیت تیتانیوم پلاتین

* 4 سطح قلیایی 4 سطح اسیدی

جزئیات و خرید

 

پارچ قلیایی ساز فلاسک قلیایی ساز

میله قلیایی ساز

نی تصفیه آب

جزئیات و خرید

فلاسک قلیایی ساز

جزئیات و خرید

فلاسک هیدروژنی آی واتر

جزئیات و خرید

 

تصفیه آب چند مرح له ای بدو کاور دستگاه تصفیه آب تصفیه آب قلیایی

5 مرحله ای بدون کاور

* دستگاه تصفیه آب

5 مرحله ای با کاور

* دستگاه تصفیه آب

6 مرحله ای

* دستگاه تصفیه آب

 

Iwater Pic

سردوش تصفیه آب

* حذف کلر آب

* کاهش مصرف آب تا 35 درصد

* افزایش فشار آب تا 50 درصد

 

جزییات و خرید

 

لطفا ابتدا بخش اول مقاله اثر آب آی واتر بر سلامتی را مطالعه فرمایید . ( بخش اول )

سلامتی با آب آی واتر با تنظیم pHبدن

بدن در تلاش است که به صورت طبیعی وضعیت pHخون را در تعادل نگاه دارد . اما وقتی بدن شما بیش از حد اسیدی شده باشد فشار و استرس بیشتری به دیگر اجزاء بدن وارد می گردد تا این عدم تعادل را جبران نماید .قلیایی و اسیدی

 رژیم غذایی اغلب ما در زندگی مدرن امروزی شامل گوشتهای پرچرب  ، پنیر و کره  ،کشیدن سیگار یا قلیان  ، نوشابه های گازدار ، شکر فرآوری شده و در برخی کشورها شاید الکل هم باشد .

شاید شنیده باشید که : " مصرف افراطی هر چیز خوب ، کشنده است . "

 

اگر چه شاید خوردن و استفاده از موارد فوق ، برای افراد لذت بخش باشد  ، ولی واقعیت اینست که اثر اسیدی آن ها در بدن رسوخ و بیماری ها بتدریج در اجزاء مختلف بدن نمود خواهند داشت .

آب آی واتر با pHدر سطح قلیایی یک تا سه با توجه به شرایط بدن  ، سطح اسیدیته ی بدن را خنثی می کند .

همچنین آب آی واتر می تواند بعنوان یک عامل پیشگیری کننده باشد و حتی آن ها که یک دوره ی بیماری و مریضی را پشت سر گذاشته اند با خودن این آب  روند بازیابی سلامتی خود را سریع تر شاهد خواهند بود .

سلامتی با آب آی واتر بدلیل آبرسانی موثرتر

ساختار مولکولی آب آی واتر ، به شکل شش وجهی ریزتری است که بسیار روان تر و بهتر در بافتهای بدن جذب می گردد .

در این نفوذ ریزتر  ، مواد معدنی طبیعی از طریق آب آی واتر به بدن وارد و گردش خون را موثرتر نموده و به عملکرد بدن شما کمک می کند تا در سطح بهینه وظایف خود را انجام دهد .

سلامتی با آب آی واتر یا سم زدایی از بدن 

آبرسانی موثرتر در بافت های بدن موجب خواهد گشت که سموم بیشتری از بدن تخلیه و عملکرد ایمنی بدن موثرتر کار کند .

در تمامی برنامه های سم زدایی از بدن ، مشاهده می کنید که خوردن آب در حد هشت لیوان یا بیشتر در کنار خوردن میوه و سبزیجات توصیه می شود .

در اغلب برنامه های سم زدایی مدرن و جدیدتر توصیه می شود با خرید دستگاه های آی واتر و با استفاده از آب های مختلف آن از نظر pH، جلوی ورود سموم بیرونی را به بدن گرفته و سموم داخلی بدن را هم بتوان موثرتر و سریعتر تخلیه نمود .

با ما هم عقیده هستید که " نمی توان برنامه ی سم زدایی را با آب دارای مواد معلق ، حاوی باکتری و یا با pH، اسیدی انجام داد ! "

سلامتی با آب آی واتر از طریق کاهش وزن

آب آی واتر دارای تاثیر موثری برای مشکل کاهش وزن می باشد .

رژیم غذایی امروزه ، سلولهای چربی زیادی را در بدن تولید می نمایند چون ، تولید این چربی ، می خواهد با اثر اسیدی بوجود آمده در بدن مقابله کند و این امر افزایش وزن ناخواسته ای را به دنبال خواهد داشت .

 بدن افرادی که از آب آی واتر استفاده می نمایند نیازی به تولید این چربی اضافی نخواهد داشت .

آشامیدن آب آی واتر توسط افراد چاق ، چربی های موجود را بتدریج آب کرده و از وزن افراد خواهد کاست .

سلامتی آب آی واتر از طریق مقابله با سرطان

مهمترین جمله ای که می توان در این بخش مطرح نمود اینست که " سرطان در محیط بدن با pHاسیدی رشد می کند. "

آب آی واتر با به تعادل رساندن سطح pHبه حد نرمال یعنی 7 تا 4/7 وضعیت سلامتی را برای بدن به ارمغان خواهد آورد . افراد سالم با مصرف آب آی واتر ، قادر خواهند بود اثرات اسیدی غذاها و نوشیدنی هایی با pH  اسیدی را خنثی نمایند .

سلامتی با آب آی واتر از طریق مقابله با دیابت

دکتر تئودور بارودی ( Theodore Baroody )مطالعه ای را در این مورد در کتاب " قلیایی شوید یا بمیرید ! " منتشر ساخته و درآن از یک ارتباط مهم بین شکر و قند مصرفی و آب آی واتر سخن گفته است .

عملکرد پانکراس وابستگی زیادی با یک رژیم قلیایی دارد . با آشامیدن آب آی واتر قلیایی ، آنزیم های هضم قلیایی و بی کربنات سدیم حاصل می شود که به کاهش اسید اضافی کمک می کند . پانکراس به تنظیم تعادل قند در خون کمک می کند که موجب ایجاد انرژی در بدن می شود .

هم اکنون در ژاپن ، دکتر کیجیرو کوابارا ( Keijiro Kuwabara )سالهاست که دیابت را با آب آی واتر قلیایی درمان می کند . او متعقد است حتی خوردن از این آب برای یکماه ، سطح و میزان قند را در بدن  در حد قابل توجهی کاهش می دهد .

سلامتی با آب آی واتر در درمان بیماری پسورازیس

پورازیس از جمله بیماری هایی است که درمان ندارد عوارض این بیماری ظاهر شدن لکه هایی در پوست صورت ، گردن ، پاها و دیگر نقاط بدن می باشد که مانند اثر سوختگی و به رنگ قرمز می باشد .

آشامیدن همزمان آب آی واتر قلیایی و شستن و آبکشی پوست با آب آی واتر اسیدی ، به کاهش عوارض پسورازیس کمک زیادی می کند .

صرفه جویی اقتصادی با خرید دستگاه آی واتر

دستگاه های آی واتر ، با توجه به نوع و مدل شان توانایی تولید 5 تا 10 آب مختلف را در سطوح pHقلیایی و اسیدی دارند . ( دارای سه تا پنج سطح قلیایی ، دو تا چهار سطح اسیدی و یک سطح خنثی هستند . )

هر یک از اعضا خانواده ممکن است در هر لحظه به یکی از این آب ها نیاز داشته باشد .

پدر خانواده ممکن است دیابت داشته باشد و با خوردن آب آی واتر قلیایی در سطح یک تا سه به تنظیم قند در بدن خود و آشامیدن آبی سالم تر علاقمند باشد .

مادر در شستشوی میوه و سبزیجات جهت دفع سموم موجود در پوست آن ها و ماندگاری بالاتر آن ها از آب قلیایی چهار استفاده کند و ضد عفونی آن ها را نیز با آب اسیدی چهار انجام می دهد .

همچنین در پختن غذا جهت بهتر شدن مزه و رنگ طبیعی آن ، از آب قلیایی سه یا چهار و برای درست کردن چای و قهوه جهت داشتن یک نوشیدنی سالم ، از آب قلیایی آی واتر دو استفاده نماید .

در زمانیکه لکه ای بر روی مبل ، فرش و یا لباس ایجاد می شود قبل از بکارگیری هر نوع ماده ی شوینده ای ، آن را با یک تور و یک ظرف کوچک از آب آی واتر قلیایی شماره ی چهار شستشو دهد و از تاثیر بینظیر آن در پاک شدن لکه متعجب و شگفت زده شود !

همه ی افراد خانواده می توانند برای سلامتی و شستشو بیشتر دهان و دندان خود از آب آی واتر اسیدی شماره یک استفاده نمایند .

لباس بچه های کوچک و لباس های شخصی بزرگسالان با آب آی واتر اسیدی شماره دو یا سه ، آبکشی جهت ضدعفونی شود .

به این ترتیب همه ی افراد خانواده چه سالم و چه بیمار در هر سن و سالی با خروج سموم موجود در بدن خود با آشامیدن مستقیم آب آی واتر قلیایی یا غیر مستقیم از طریق نوشیدن چای و قهوه و خوردن غذاهای پخته شده با این آب  ، و همچنین با ضد عفونی کردن پوست دست و صورت و محیط پیرامون خود با آب آی واتر اسیدی ، مانع ورود باکتری و آلودگی به بدن شده و سلامتی را به خود هدیه دهند .

پس از مدتی ، دیگران را به مصرف آب آی واتر تشویق می کنید چون خودتان بخوبی از آن بهره مند شده اید .

 

خرید دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water