نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب قلیایی

دستگاه اسمز معکوس و یا آب مقطر نمی تواند بعد و یا قبل از دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند) نصب شود. در بسیاری از خانه ها سیستم RO وجود دارد

به این دلیل این مورد را بیان می کنیم که به همیچ عنوان قبل از انجام دادن آزمایش دستگاه تصفیه آب را نصب نکنید . علت این امر این است که این دستگاه های تصفیه آب برای مناطقی که سختی آب شان بالای 300 باشد مناسب هستند و با نصب این دستگاه می توان از خروجی دستگاه یک آب مطلوب را دریافت نمود اما در صورتی که سختی آب زیر 300 باشد نصب این دستگاه سبب می شود که املاح مفید آب از بین بروند و مصرف کننده یک آب بدون هیچ املاحی را مصرف کند .

کاهش سختی آب

. این سیستم تمام مواد معدنی حیاتی موجود در آب را حذف می کند و حذف نمودن این مواد  است که باعث می شود که تاکید کنیم بدون آزمایش این سیستم تصفیه آب را نصب ننمایید .

در بعضی از شرایط که سختی آب زیر 300 است ولی املاح آب زیاد باشد به مشتری پیشنهاد می شود تا دو عدد هوزینگ قبل از سیستم تصفیه آب قلیایی آی واتر نصب کنند تا ابتدا این املاح به وسیله ی این دو هوزینگ تصفیه شوند و سپس وارد دستگاه آی واتر شوند و بتوانند آب های مختلف را تولید نمایند .

با توجه به این که خود سیستم های تولید کننده آب قلیایی دارای یک فیلتر جهت تصفیه آب هستند در نتیجه در مناطقی که سختی آب زیر 300 است و املاح آب زیاد نیست همین دستگاه برای تصفیه آب کفایت می کند .

 

در صورتی که دستگاه تصفیه آب زیر سینکی را نصب نموده اید ولی با انجام آزمایش متوجه شدید نیاز به نصب نبوده است و  می خواهید دستگاه تصفیه آب تولید کننده آب قلیایی را نصب کنید باید یکی از موارد زیر را انجام دهید .

-  1        سیستم RO را از مدار خارج نمود.

-     2     یک کارتریج تبدیل دوباره به مواد معدنی بعد از دستگاه RO نصب کرد.

بعد از این که یکی از موارد بالا را اجرا نمودید می توانید از ویژگی های بی شمار  این آب شفا بخش استفاده کنید و با خیال راحت از آب با خواص شفابخش استفاده کنید .

جهت کسب اطلاعات در مورد دستگاه های این شرکت می توانید با کارشناسان ما به شماره تماس 88400443 تماس بگیرید و یا این که به دفتر مرکزی این شرکت به ادرس خ مطهری - بن بست آرمان - ساختمان آرمان - واحد 14 تشریف برده و از دستگاه هایی که نصب شده است استفاده و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید .

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water