نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

از آب یونیزه اسیدی به عنوان از بین برنده باکتری و یک ماده قابض نام برد. در نتیجه این آب کاربردهای گسترده ای دارد: در مراکز جراحی، رستوران های تهیه غذا ، مراکز رشد گیاهان، بیمارستان ها و غیره. این آب در خانه یک پاک کننده عالی و ماده ای برای استرلیزه کردن است. این آب برای شستشوی مو و مراقبت از پوست، افزایش طول عمر گیاهان، افزایش رشد گیاهان کاربرد دارد.

کاربردهای مختلف آب اسیدی :

شستشو صورت با آب اسیدی  : از آب اسیدی با درجه ضعیف می توانیم جهت شستشو صورت استفاده کنیم که البته بعد از مرور زمان سبب شفاف شدن پوست و از بین رفتن لکه و چین و چروک می گردد .

شستشو دست :  با شستشو مرتب دست ها با این آب دیگر نیازی به کرم ندارید و خود این آب از دست هایتان مراقبت می کند .

شستشو سطوح مختلف آشپزخانه : در صورتی که از این آب هت شستشو سطوح آشپزخانه استفاده کنید می توانید برای مدتی سطوح درخشان و بدون لکه ای را داشته باشید . 

شستشو دهان و دندان : با استفاده از این آب و شستشو با این آب می توانید پس از مدتی جرم های روی دندان را از بین ببرید . و حالت جرم گیری دندانپزشکان را دارد .

از بین بردن لکه ها : کافی است مقدار آب اسیدی را گرم نمایید و با حوله ای آغشته با اب اسیدی روی لکه ها بکشید این امر سبب می شود تا لکه به راحتی از بین برود بدون اینکه رنگ سطح و پارچه را از بین ببرند .

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water