نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

اکسیداسیون، عملکرد منظم برای متابولیسم سلولی، برای گرفتن الکترون از مولکول ها است. این مولکول ها (به آن ها رادیکال آزاد گفته می شود) برای بازیافت خود از مولکول هایی که در نزدیکی شان است الکترون می گیرند. مولکول الکترون از دست داده نیز از مولکول دیگر نزدیک خود، الکترون می گیرد و این روند ادامه می یابد. این روند وقتی خاتمه می یابد که الکترون از مولکولی گرفته شود که دارای الکترون اضافی است. این مولکول با نام آنتی اکسیدان شناخته می شودو از مواد مغذی نظیر ویتامین C و E و  سلنیوم و دیگر موارد تامین می شود.

Water 111

تحقیقات نشان می دهد اکسیداسیون باعث ایجاد پیری زود رس و ابتلا به بیماری ها شود. آلودگی ها، مواد شیمیایی، مواد افزودنی در غذا ها و آنتی بیوتیک ها باعث سرعت در اکسیداسیون شده و نیاز به آنتی اکسیدان در بدن را بالا می برند.

ما روزانه غذا های فرآوری شده ای می خوریم که ویتامین ها و آنتی اکسیدان موجود در آن حذف شده است. برای بالا بردن میزان آنتی اکسیدان به بدن می توان از ویتامین E C  و مواد مشابهی که نرخ بیماری های قلبی و سرطان را پایین می آورد استفاده کرد.

آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند)، مانند این مکمل ها حاوی میزان سرشاری از آنتی اکسیدان های طبیعی با کیفیت بالا است. این آب ( آب شفابخش ) به راحتی جذب بدن می شود. لذا می توان از این آب ( آب یونیزه قلیایی ) برای جذب آنتی اکسیدان استفاده نمود.

آب یونیزه قلیایی به دلیل خواص بی شماری که دارد قادر است سموم را از بدن حذف کند و سبب سلامتی بیشتر بدن می شود .

با نوشیدن 8 لیوان آب یونیزه قلیایی در طول شبانه روز علاوه بر خروج سموم از بدن و قلیایی نمودن بدن سبب پیش گیری خیلی از بیماری ها می گردد . همانطور که می دانید اکثر بیماری ها در محیط اسیدی رشد می کنند و زمانی که فردی را بخواهند شیمی درمانی کنند بدنش را به حالت قلیایی می رسانند تا تاثیر دارو ها در بدن بیشتر شود به همین دلیل است که آب قلیایی را یک آب شفابخش می نامند .

تنها زمانی که پیشنهاد می شود از این آب استفاده نمایید .

1- در زمانی که می خواهید غذا میل نمایید .

2- در زمانی که بخواهید دارو مصرف نمایید .

3- 1 ساعت قبل از غذا و  1 ساعت بعد از غذا خوردن نوشیدن این آب پیشنهاد نمی گردد .

در این زمان ها می توانید از آب خنثی که یک آب فیلتر شده و سالم است استفاده کنید .

با خرید دستگاه آب قلیایی آی واتر سلامتی را به خانواده خود هدیه کنید .

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water