نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در این مقاله به علت تاثیرگذاری آب قلیایی روی قلب می پردازیم و این که چرا نوشیدن آب قلیایی اثر مثبتی روی سلامت قلب دارد .

میزان منیزیم بیش تر در آبی که به صورت روزانه می نوشید به کاهش احتمال مرگ در اثر حملات قلبی کمک می کند. این نتیجه یک تحقیق در کشور سوئد است. اطلاعات موجود نشان می دهد که در مناطقی که میزان منیزیم در آب آن منطقه بیشتر است، حدود 19% احتمال ایجاد حمله قلبی کمتر است.

تاثیر منیزیم در بدن

منیزیم، فشار خون را پایین نگه می دارد و هم چنین پس از یک حمله قلبی از لخته شدن خون جلوگیری می کند و شریان های خون را باز نموده و ضربان غیر عادی قلب را به حالت عادی بر می گرداند.

متاسفانه در هر 40 ثانیه یک نفر در اثر بیماری قلبی فوت می کند . تحقیقات آزمایشگاهی نشان داده است منیزیم می تواند سلامت قلب را افزایش دهد .

دکتر گودمن در این رابطه چنین می گوید :

موردی که من کاملاً به آن معتقد هستم این است که : کاهش منیزیم در بدن بسیار خطرناک است ، ولی متاسفانه مردم از این مساله آگاه نیستند و راحت کننده است که خیلی از افراد این را نشنیده اند که کمبود منیززیم در بدن سبب سکته قلبی می شود .

منابع منیزیم : سبزیجات سبز رنگ ، آووکادو ، ماهی هالیبوت ، ماهی تن ، تخمه کدو حلوایی ، تخمه آفتاب گردان می باشد .

کمبود منیریم همچون دیگر عوامل خطر زای شناخته شده قلبی و عروقی از جمله پایین بودن کلسترول خوب ، بالا بودن کسترول بد ، فشارخون ، چاقی ، دیابت و سیگار کشیدن باید درمان شود .

کمبود منیزیم در بدن سبب تورم و التهاب رگ ها می شود و یکی از مسائل مهم در سکته ای قلبی التهاب و تورم است پس کمبود منیزیم در بدن را جدی بگیرید .

منیزیم موجود در آب قلیایی

اکثر افراد منیزیم را از غذا ها دریافت می کنند ، غذا هایی نظیر حبوبات، غذا های دریایی و سبزیجات. و ....  اما این موضوع را بدانید که با نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) نیز می توان منیزیم مورد نیاز بدن را دریافت نمایید .

منیزیم موجود در آب قلیایی آی واتر  سبب می شود که با نوشیدن روزانه 8 لیوان آب قلیایی علاوه بر فوایدی که این آب برای بدن دارد و می توانید  استفاده نمایید دیگر مشکل کمبود منیزیم را نداشته باشید .

 

3223خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water