نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دستگاه آب قلیایی

بدن بیشتر افراد دهیدراته هستند و از این موضوع هم خبر ندارند. وقتی که چین چروک بر روی بخش های مختلف بدن دیده می شود، ما سریعا به فکر استفاده از مرطوب کننده بر روی پوست می افتیم. در حالی که ریشه مشکل ایجاد شده در زیر پوست است. تحقیقات نشان می دهد که آب اثری حیاتی بر روی سلامتی و زیبایی دارد. البته تمام آب ها به هیدارته کردن بدن کمکی نمی کنند. به عنوان مثال آب مقطر را در نظر بگیرید. این آب، آبی مرده و بدون املاح و مواد معدنی است. این آب بسیار اسیدی  است و باعث دهیدراته شدن بدن می شود.

32

حال آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) را در نظر بگیرید. آبی که با ایجاد الکترولیز سایز کریستال های آب را کاهش داده و در نتیجه باعث می شود این آب سریع تر جذب بدن شود. هم چنین این آب مواد مغذی و اکسیژن را با راندمانی بالا به سلول ها منتقل می نماید و هم چنین باعث حذف اسید از سلول ها می شود.

نوشیدن آب یونیزه قلیایی به هیدراته کردن بدن کمک می کند و سبب می شود که آب رسانی به صورت صحیح به پوست برسد و از چین و چروک روی پوست جلوگیری می کند . 

علاوه بر این که نوشیدن آب یونیزه قلیایی سبب می شود که پوستت شاداب و سلامتی شود استفاده از اب اسیدی هم این کمک را به پوست می کند تا سالم بماند . 

آب اسیدی و رفع چین و چروک

به محض این که صحبت از آب اسیدی می شود خیلی از افراد به این فکر فرو می روند که آب اسیدی مانند خود اسید به پوستشان آسیب جدی وارد نکند و می ترسند از این آب استفاده کنند در صورتی که این موضوع کاملاً اشتباه است و استفاده از آب اسیدی نه تنها به شادابی پوست کمک می کند بلکه هیچ آسیبی به آن نمی رساند . 

آب اسیدی مانند اسید نیست که لایه های پوست را از بین ببرد بلکه همان آب معمولی است که به وسیله پلیت ها تغییراتی روی آب ایجاد شده و یک آب مناسب جهت شستشو را آماده نموده است . 

آب های اسیدی تولید شده توسط دستگاه آی واتر (iWater ) مدل های گوناگونی دارد که در این قسمت به انواع آب های اسیدی می پردازیم . 

1- آب اسیدی شماره 1 :

این نوع آب از ضعیف ترین آب های اسیدی است که برای شستشو صورت استفاده می شود . 

2-آب اسیدی شماره 2:

از این آب برای چین و چروک های عمیق تر می تواند استفاده نمود . 

3- آب اسیدی شماره 3 :

این آب جهت تمیز نمودن سطوح آشپزخانه و ظروف استفاده می شود . 

4- آب اسیدی شماره 4 :

این نوع آب قوی ترین آب اسیدی است که از آن برای ضدعفونی سطوح استفاده می گردد . 

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water