نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب یونیزه قلیایی و چاقی

وقتی بدن شما بیش از اندازه اسیدی است، بدن چاق می شود. انتقال مواد زائد اسیدی با توجه به میزان بالایی از مواد غذایی اسیدی و نوشیدنی ها که ما روزانه مصرف می کنیم، در بدن روی می دهد. این مواد زائد اسیدی به صورت رسوب چربی در کلیه و جگر باقی می ماند. چربی در ارگان های حیاتی بدن  مانند قفسه سینه، ران پا و شکم جمع می شود. این چربی بدن را در مقابل صدمات ناشی از مواد زائد اسیدی وارد بر ارگان های حیاتی بدن محافظت می کند.

Slide06 Water Weight Loss(1)

چگونه می توان این اسید را از بدن خارج کرد؟ خاصیت آب یونیزه قلیایی با کریستال های سایز کوچک نسبت به آب معمولی، باعث ایجاد اثربخشی موثر و بسیار سریع در مقابل مواد اسیدی می شود و اسید را در بخش های مختلف بدن مثل عضلات، مفاصل، ران پا می شکند.

کاهش وزن در صورتی که تغذیه مناسب داشته باشید و آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater ( آب هوشمند) نیز بنوشید حتمی است.

همانطور که در قسمت بالا عنوان شد زمانی که بدن اسیدی می شود در نتیجه چاقی بدن هم شروع می گردد . همانطور که می دانید چاقی مادر بیماری های دیگر است چاقی است که سبب می شود بقیه اندام های بدن به چالش بیفتند و بیماری های دیگر در بدن شروع شود .

همچنین در مقالات قبلی بیان کردیم که در بدن اسیدی رشد بیشتر بیمار ی ها اتفاق می افتد . به همین دلیل نوشیدن آب یونیزه قلیایی سبب می شود که بدن در حالت اسیدی نماند و به حالت قلیایی تبدیل شود .

باتوجه به این موضوع که آشامیدنی ها و غذاهایی که در طول روز مصرف می کنیم سبب اسیدی شدن بدن می گردد به همین دلیل توصیه می شود روزانه حداقل 8 لیوان آب یونیزه قلیایی نوشیده شود تا با نوشیدن آب قلیایی و استفاده از غذاهای اسیدی بدن به حالت تعادل برسد . در زمانی که pH=8 باشد یعنی بدن حالت تعادل دارد و این بهترین حد سلامتی در فرد می شود . با یک آزمایش ساده می تواند حالت PHبدن را متوجه شویم و با توجه به حالت بدن رژیم غذایی خود را تغییر دهیم .

آب قلیایی قادر خواهد بود تنظیمات بدن را به شرایط تعادل برساند .

هم چنین خیلی از افراد برای این که بدن شان به حالت تعادل برسد از رژیم های خام گیاه خواری استفاده می کنند که این موضوع هم یکی از عوامل رسیدن به سلامتی است که البته خیلی دشوار تر از نوشیدن 8 لیوان آب یونیزه در روز است .

آب قلیایی

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water