نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دلایل مهم بر نوشیدن آب قلیایی

آب یونیزه قلیایی فواید بسیاری برای بدن دارد و نوشیدن این آب سبب می شود که سموم از بدن دفع گردد و محیط بدن قلیایی شود همان طور که می دانید بیشتر بیماری ها در محیط اسیدی ( بدن اسیدی ) شروع می شود و پیش رفت می کنند هم چنین سلول های سرطانی در محیط اسیدی رشد می کنند به همین دلایل ما به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید تا به اهمیت نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای سلامتی بدن پی ببرید .

وجود آنتی اکسیدان قوی در آب یونیزه قلیایی

1. آنتی اکسیدانی قوی: آب یونیزه قلیایی ( آب شفابخش ) دارای مقادیر زیادی الکترون و بار منفی است که با نام ORP شناخته می شود. الکترون ها از بین برنده رادیکال های آزاد هستند و ORP منفی میزان اکسیداسیون بدن را کاهش می دهد ، عاملی که باعث ایجاد پیری در بدن می شود .ORP  فاکتور مهمی در بررسی سلامت بدن است زیرا هر چیزی که وارد بدن می شود ، یا اکسیداسیون بدن را زیاد می کند یا آن را کم می کند. بنابراین هر چیزی که ما مصرف می کنیم یا باعث کند شدن روند پیری شده و یا باعث سرعت گرفتن روند پیری می گردد.

تنظیم pH بدن با نوشیدن آب قلیایی

2. تنظیم  pH:  آب یونیزه قلیایی آی واتر قادر به تولید  pH در حدود 9.5 تا 10 است که البته دستگاه های آب یونیزه قلیایی آی واتر در  بازه های دیگر را هم قادر هستند تولید کنند اما فقط در این بازه قابل اشامیدن است و بالاتر از آن فقط برای شست و شو انجام می شود و استفاده از بالاتر از این بازه ( pH  بالای 10.5 ) برای بدن مضر است ولی استفاده مرتب از آب یونیزه قلیایی با pH در حدود 8 الی 9.5 باعث تنظیم میزان pH بدن در حد طبیعی 7 می گردد. با توجه به این که بیشتر غذاهایی که ما استفاده می کنیم مانند گوشت ها اسیدی هستند نوشیدن این آب ( آب یونیزه قلیایی ) برای سلامتی بدن بسیار مفید است .

یکی از مهم ترین دلایل نوشیدن آب یونیزه قلیایی همین مورد تنظیم pH بدن می باشد .

هیدراته بالا آب یونیزه قلیایی

3. هیدراته بالا: آب یونیزه قلیایی ( آب شفابخش ) دارای کریستال های بسیار کوچکی است که می تواند باعث هیدراته شدن بافت ها و سلول های آن ها شده و نسبت به آب های غیر یونیزه موثر تر عمل کند.

کریستالی بودن آب یونیزه قلیایی

کریستالی بودن : آب یونیزه قلیایی به دلیل این که کریستالی می شود سبب می شود در بدن جذب بیشتری داشته باشد و این جذب بالا سبب دفع سموم از بدن می شود و هم چنین سبب می شود که کلیه بهتر عمل کند و سموم را بهتر از بدن دفع نماید و .با توجه به این که در مقالات مختلف بیان شده تجمع سموم در بدن سبب بیماری می گردد .

 

دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water