نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater  (آب هوشمند) را به آرامی آغاز کنید. در آغاز، دستگاه را در حالت کم از لحاظ قلیایی قرار دهید. وقتی بدن با آب سازگاری پیدا کرد، میزان آب و سطح قلیایی آب را بالا ببرید. بالاترین سطح قلیایی مناسب برای بدن، 9.5 تا 10 است. این سطح برای پخت و پز نیز مناسب است. در موارد نادری، نوشیدن آب یونیزه قلیایی ممکن است باعث سردرد در مدتی کوتاه شود که این موضوع خیلی زود برطرف می شود. برای همین است که توصیه می شود نوشیدن آب یونیزه را به آرامی آغاز کنید. از آب تصفیه شده برای خوردن دارو ها استفاده نمائید و آب اسیدی را هرگز ننوشید.

نوشیدن آب قلیایی بدون هیچ محدودیتی برای افراد قابل آشامیدن است فقط در بعضی از موارد اعلام می شود که بهتر است در این موارد از آب خنثی بنوشید که این موارد به شرح زیر می باشد :

1 - در زمانی که بخواهید دارو مصرف کنید برای جلوگیری از تغییر در واکنش قرص و ترکیبات شیمیایی آن بهتر است که آب قلیایی استفاده نگردد و در این زمان آب خنثی که دارای ph = 7 است بهترین نوع آب برای نوشیدن می باشد .

2- برای کودکان زیر دو سال پیشنهاد نمی شود که از آب قلیایی استفاده کنند . زیرا بدن آن ها در بدو تولد بالای 7  است و به مرور به حالت خنثی می رسد پس بهتر است قبل از این زمان آب قلیایی نوشیده نشود .

3- در زمانی که غذا میل می کنید و یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از غذا خوردن باید از آب خنثی استفاده شود تا روی اسید معده که کمک به هضم غذا می کند تاثیر منفی نداشته باشد .

در مابقی شرایط استفاده از آب یونیزه قلیایی هیچ مشکلی را در بدن ایجاد نمی کند و حتی می تواند اثر بسیار مثبتی را هم داشته باشد .

بهترین زمان جهت نوشیدن آب قلیایی

بهترین زمان هایی که نوشیدن از آب قلیایی می تواند به سلامتی بیشتر بدن کمک کند موراد زیر می باشد .

در اوایل صبح که از خواب بیدار می شوید زمان مناسبی برای نوشیدن از آب قلیایی است .

شب ها هنگام خوابیدن سبب می شود این آب در بدن تاثیر مثبتی را داشته باشد .

و همچنین کلا در طول شبانه روز اگر بتوانید 8 لیوان آب یونیزه قلیایی را میل نمایید می توانید سلامتی بدن خود را تضمین کنید و  از پیری پوست فاصله بگیرید و مریضی ها را  از  بدن خود دور نمایید .

دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water