نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

همانطور که می دانید و در مقالات و مطالب علمی و ویدئو های آموزشی مشاهده و مطالعه نموده اید برای سلامتی بدن باید روزانه 8 الی 10 لیوان آب بنوشید نوشیدن این تعداد آب سبب سم زدایی بدن می شود و همچنین سبب می شود که اندام های بدن به خوبی فعالیت خود را انجام بدهند اما اگر به جای نوشیدن آب معمولی از آب یونیزه قلیایی استفاده کنید تاثیر گذاری روی بدن چندین برابر می شود و سبب می شود که به صورت چشم گیری تاثیر نوشیدن آب یونیزه قلیایی را در بدن خود احساس کنید . از فوایدی که نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای بدن دارد موارد زیر است که در این جا به این موارد اشاره می کنیم .

21

 1- بدن خود را سم زدایی کنید.

با نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب هوشمند) اسیدی را که به طور طبیعی ( با نوشیدن نوشیدنی های گازدار ، خوردن گوشت قرمز و ..... )  به صورت روزانه در بدن جمع شده ، مواد سمی جمع شده در بدن، داروی های استفاده شده، غذاهای غیر طبیعی و پروسه طبیعی افزایش سن را کاهش می دهید. اسید جمع شده در بدن می تواند منجر به بروز بیماری شود. نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب شفابخش) به صورت روزانه می تواند اسید موجود را خنثی کند و آن ها را از سلول ها و مفاصل خارج کند.

2-آب رسانی بهتر به اندام بدن

آب قلیایی به دلیل این که مولکو های ریز تری نسبت به آب معمولی دارد که این ویژگی به خاطر وجود پلیت ها در دستگاه آی واتر است که قادر به ریز کردن مولکول ها می باشد می توانند به راحتی به اندام های بدن نفوذ کند و تاثیر بسزایی روی اندام ها داشته باشد . هم چنین به دلیل آبرسانی بهتر به اندام ها نوشیدن این آب ( آب یونیزه قلیایی )  می تواند تاثیر بسزایی در از  بین رفتن چین و چروک پوست بگذارد .

3- نوشیدن آب یونیزه قلیایی و درمان بیماری ها

با توجه به این که بیش تر بیماری ها در محیط اسیدی رشد می کنند نوشیدن مرتب آب یونیزه قلیایی سبب این می شود که بدن به حالت تعادل برسد و بدن را از حالت اسیدی خارج می کند برای اثبات این قضیه هم در قسمت گالری فیلم ویدئو های مختلفی قرار داده شده است که با مشاهده آن ها می توانید به این ایمان برسید که این آب یونیزه قلیایی چه تاثیر شگفت انگیزی روی بدن شما دارد . بدون این که مزه و یا بوی اب را تغییر بدهد شما می توانید به راحتی از این آب استفاده کنید و از خواص آن بهره ببرید .

خرید دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water