نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

چون بدن ما به صورت طبیعی قلیایی است و به دلیل انجام کار های روزانه نظیر ورزش کردن ، غذا خوردن ، فعالیت های روزانه  و ... بدن اسیدی می شود لذا استفاده از آب یونیزه قلیایی آی واتر  (آب هوشمند) برای حفظ سلامتی سلول ها و بافت های بدن مورد نیاز می باشد و مصرف طولانی مدت آن برای بدن نه تنها ضرری ندارد بلکه باعث شادابی و تندرستی دربافت های بدن می شود.

Asidi

آشامیدن مرتب آب قلیایی

مصرف مداوم و به صورت مرتب از آب یونیزه قلیایی سبب می شود شخص مصرف کننده  با توجه به غذا هایی که در طول شبانه روز مصرف می کند بتواند تعادل بدن خود را حفظ نماید و نگذارد که بدن به حالت اسیدی تبدیل شود . اسیدی شدن بدن سبب بروز بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری هایی همچون سرطان ،  ام اس ،  نقرس و ....  می شود و همان طور که در مقالات پیشین هم بارها به این موضوع اشاره شده است استفاده از آب یونیزه قلیایی سبب قلیایی شدن بدن و جلوگیری از این موارد می شود . برای اثبات این موضوع می توانیم به درمان بیماران سرطانی از طریق شیمی درمانی اشاره کنیم با توجه به این موضوع  پزشکان زمانی که بخواهند این بیماران را از  این روش ( شیمی درمانی )  مداوا نمایند ابتدا بدن را به حالت قلیایی می رسانند و سپس تزریق مواد شیمی درمانی را آغاز می کنند .

مصرف غذاهای اسیدی و آشامیدن آب قلیایی

با توجه به این که غذاهایی که استفاده می نماییم بیشتر اسیدی هستند و مصرف آن ها سبب اسیدی شدن بدن می شود در نتیجه با نوشیدن آب قلیایی می توانیم حالت اسیدی بدن را خنثی و تعادل را در بدن ایجاد نماییم .

در زمانی که pH بدن روی عدد 7 باشد یعنی حالت خنثی و این یکی از بهترین حالت ها برای بدن می باشد .

برای خنثی نمودن نوشیدنی های اسیدی با آب معمولی مقدار بیش تری باید آب بنوشید تا به حالت تعادل برسد ولی در صورتی که آب قلیایی مصرف نمایید خنثی نمودن نوشیدنی های اسیدی و غذاها زود تر صورت می گیرد . برای اثبات این قضیه می توانید به قسمت گالری مراجعه نمایید و فیلمی که در رابطه با این موضوع تهیه شده است را مشاهده کنید. و  با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید .   مشاهده فیلم

خرید دستگاه آب قلیایی

جهت خرید دستگاه آب قلیایی می توانید پس از انتخاب دستگاه مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه برای این شرکت واریز نمایید سپس همکاران ما دستگاه را به صورت رایگان ( در شهر تهران و برای شهر هایی که هنوز نمایندگی نداریم با دریافت هزینه اندکی  )  نصب می کنند  و آموزش اولیه در رابطه با نحوه ی استفاده از این دستگاه را به شما توضیح می دهند .

دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water