نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

در دستگاه های تصفیه آب چند مرحله ای، تجهيزاتي ( منظور پلیت هایی است که در سیستم های تصفیه آب قلیایی ای واتر  موجود است ) براي يونيزه كردن آب وجود ندارد و به همين دليل نتايج و فوايد آب يونيزه هم در آن ها وجود ندارد و نمی توانند آب تصفیه شده را تبدیل به آب قلیایی کنند .  كريستال هاي آب بصورت شش وجهي تغيير نكرده  و بدن ما تأثيرات  آب هوشمند آی واتر (iWater) را دريافت نخواهد نمود.  هم چنین به دليل يونيزه نشدن ، يون -OH (عامل آنتي اكسيدان ) توليد نمي شود و در نتیجه اثرات معكوس نمودن پيري به دليل آنتي اكسيدان موجود در iWater ، در آب هاي تصفيه شده از دستگاه هاي چند مرحله اي وجود نخواهد داشت.

دستگاه تصفیه آب

در بعضی از موارد در سیستم های تصفیه آب فیلتری را اضافه می کنند که با عنوان فیلتر قلیایی نام دارد و  فروشنده ها اعلام می کنند که اگر این فیلتر را در سر راه سیستم تصفیه آب چند مرحله ای قرار دهید می تواند در مرحله اخر تصفیه آب ، آب را قلیایی کند . اما باید گفت که این ادعا کاملا اشتباه است و به دلیل این که آب با سرعت از این فیلتر عبور می کند و نمی تواند با این سرعت جریان آب را قلیایی کند .

در iWater (آب شفابخش)، درجه آنتي اكسيدان نيز به دلخواه قابل تغيير بوده و خواص درماني و شفا بخشي iWater براي افراد مختلف ، قابل  انتخاب خواهد بود.

سیستم های تصفیه آب قلیایی آی واتر علاوه بر فیلتری که در سر راه آب قرار دارد و آب را تصفیه می نماید ، پلیت نیز وجود دارد که این پلیت ها ( بستگی به نوع دستگاه از 3 پلیت تا 9 پلیت در دست های تصفیه آب قلیایی موجود است ) وظیفه یونیزه کردن آب را بر عهده دارند . این دستگاه ها به صورت 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود . در بین کل اجزای دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر تنها فیلتر آن را باید با توجه به عمر فیلتر تعویض نمایید و به غیر از این مورد دیگر قطعه ای نیاز به تعویض ندارد و شما می توانبه صورت مادام العمر از این دستگاه استفاده کنید . همچنین می توانید برای افزایش طول عمر فیلتر تصفیه دستگاه تولید کننده آب یونیزه را می توانید شست و شو دهید که این امر توسط تکنسین های این شرکت صورت می گیرد و سبب افزایش طول عمر فیلتر ها می گردد .

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water