نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب قلیایی و سرطان

آب یونیزه قلیایی آی واتر (آب هوشمند) اثرات مطلوبی در مبارزه و جلوگیری از سرطان دارد.  گزارشات زیادی در رابطه با درمان سرطان ارائه شده است. با توجه به این که پیشگیری از درمان ارزان تر است، به بررسی عملکرد آب یونیزه در مواجهه با سرطان می پردازیم:

12

اصلی ترین خاصیت آب قلیایی در مواجهه با سرطان به دلیل وجود مولکول های کوچک تر از مولکول های آب معمولی است. به دلیل کوچک بودن کریستال های آب یونیزه قلیایی، این آب ( آب یونیزه قلیایی ) توانایی نفوذ در تمام قسمت ها را دارد و به دلیل خواص آنتی اکسیدان، می تواند از ابتلا به بیماری سرطان جلوگیری کند. خواص آنتی اکسیدان آب شفابخش بر روی رادیکال های آزاد مضر در بدن انسان اثر می گذارد، و برای سلول های سرطانی اکسیژن فراهم می کند.

همان طور که می دانیم سلول های سرطانی در محیطی غیر هوازی یعنی محیطی بدون اکسیژن رشد می کند. بنابراین وقتی اکسیژن در بخش های مختلف بدن وارد می شود، شرایط بدن به صورت هوازی در می آید. در نتیجه سلول های سرطانی موجود از بین رفته و شرایط رشد آن ها هم از بین می رود.

یون اصلی که در این واکنش وجود دارد، یون هیدروکسید (OH-)  است که در آب قلیایی به وفور یافت می شود. این یون باعث می شود، اکسیژن موجود در بدن به سلول های سرطانی از طریق اتصال به الکترون بچسبد. این الکترون چسبیده دو هدف دارد: کشتن سلول های سرطانی و دیگری حذف رادیکال های آزاد.

آب یونیزه قلیایی نه تنها روی بیماری سرطان تاثیر گذار است بلکه این آب می توانید روی کلیه بیماری ها تاثیر گذار باشد و تاثیر مثبت خو.د را در درمان بیماری ها داشته باشد .

آب یونیزه قلیایی به دلیل خواص بیشماری که دارد می تواند بیماری خاص همچون سرطان ، بیماری ms ، دیابت ، فشار خون و چاقی و ... تاثیر مثبتی را داشته باشد .

مدل های دستگاه تولید کننده آب قلیایی :

دستگاه های آب قلیایی 5 پلیت برای عزیزانی استفاده می شود که بیماری خاصی ندارند و فقط می خواهند از خواص آب قلیایی استفاده نمایند .

دستگاه های آب قلیایی 7 پلیت برای دوستانی است که می خواهند تاثر این آب را زودتر روی بدن خود احساس کنند .

دستگاه های آب قلیایی 9 پلیت برای بیماران استفاده می شود چون این دستگاه می تواند سلول های آب را به ریزترین شکل ممکن درآورد و این امر سبب می شود روی بدن تاثیر گذار باشد.

خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water