نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

 به دلیل خاصیت بالای جذب سریع، استفاده از آب یونیزه قلیایی iWater (آب شفابخش) موجب دفع یا کاهش کلسترول و چربی، قند خون، اسید اوریک، سموم ومواد دفعی می گردد. هم چنین این آب هوشمند  باعث جایگزینی آب از دست رفته به علت ورزش و کارهای سنگین بدنی شده و  باعث کاهش خستگی می شود.

 0001011

همان طور که در قسمت فوق اشاره شد استفاده از آب یونیزه قلیایی خواص بیشماری دارد به همین دلیل پیشنهاد می شود روزانه 8 لیوان از این آب معجزه گر را استفاده نمایید تا کلیه سموم از بدنتان دفع گردد و حالت بدن از اسیدی به قلیایی تغییر کند همان طور که قبلا بارها اشاره شده است بیش تر بیماری ها در محیط اسیدی رشد می کنند به همین دلیل است که

بیمارانی که بدن اسیدی دارند ابتدا در بدن را قلیایی می کند و بعد درمان را شروع می کنند تا تاثیر این آب بیشتر شود .

در اکثر افرادی که پیشنهاد می گردد که رژِیم های خام گیاه خواری بگیرند به این دلیل است که بدن را به حالت قلیایی تبدیل کنند ، بدن اسیدی منبع همه ی بیماری ها است به همین دلیل بدن را قلیایی می کنند و این کار را با استفاده از رژیم خام گیاه خواری انجام می دهند افرادی که نم یتوانند از خودن غذاهای گوشتی و نوشیدنی ها و غذاهای پختی دل بکنند و دارای بدن اسیدی هستند پیشتهاد می کنیم با نوشیدن آب قلیایی می توانید بدن خود را به حالت قلیایی و تعادل برسانید و دیگر نگران بیماری های مختلف نباشید .

آب یونیزه قلیایی علاوه بر خواصی که در اثر نوشیدن می تواند روی بدن داشته باشد در اثر  استفاده از آن در کار های روزمره هم می توانید از خواصش بهره مند شوید کافی است مقالاتیلترقبلی ما را که در مودر این آب یود را مطالعه کنید و این ویژگی ها را بشناسید و از آن ها بهره مند شوید همچنین علاوه بر آب قلیایی آب خنثی ( آب فیلتر ، تصفیه شده ) آب اسیدی را هم این دستگاه تولید می کندکه همه ی این آب ها ویژگی های فراوان یدارند که با توجه به مقالات قبلی می توانید از آن ها استفاده کنید .

چه زمانی استفاده از آب یونیزه قلیایی ضرر دارد ؟

از اب یونیزه قلیایی در زمانی که بخواهید دارو مصرف نمایید و یا یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از غذا خوردن نیابد استفاده کنید . در این زمان شما باید از آب خنثی که همان آب فیلتر شده است استفاده نمایید .

خرید دستگاه آب قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water