نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Water001آب قلیایی (آب شفابخش) با خواص آنتی اکسیدان، به خنثی کردن اثرات رادیکال های آزاد کمک می کند. رادیکال های آزاد عامل پیری و سایر بیماری ها هستند. وجود آنتی اکسیدان ها به صورت مایع باعث جذب سریع تر توسط بدن می شود. بنابراین از فواید آب یونیزه می توان به خواص ضد پیری و ضد بیماری اشاره کرد. هم چنین بعضی از عناصر موجود در آب می تواند خواص ضد سرطانی هم داشته باشد.

آب یونیزه قلیایی و خواص آن :

کسانی که از آب یونیزه قلیایی استفاده می کنند به دلیل این که سموم از بدن شان خارج می گردد در برابر بیماری ها مقاوم تر هستند و  هم چنین افرادی که دچار بیماری های گوناگون هستند با استفاده از این آب می توانند بیماری را زود تر از بدن خود خارج نمایند و به سلامتی برسند و در بعضی از بیماری ها هم چون دیابت می توانند بیماری خود را کنترل نمایند .

آب یونیزه قلیایی با آنتی اکسیدان بالایی که تولید می کند می تواند در سلامتی پوست و مو نقش بسزایی داشته باشد .

تاثیر آب یونیزه قلیایی آی واتر علاوه بر این که بر سلامتی بدن ، پوست و مو است در زندگی هم تاثیر فراوانی دارد به این طریق که می توانید از این آب در شستشو میوه و سبزیجات نیز استفاده کنید و عمر این موارد را بالا ببرید . علاوه بر این موارد که اشاره شد می توانید از آب اسیدی جهت شست و شوی پوست استفاده کنید و بعد از گذشت مدت زمانی می توانید تاثیر این آب 0 آب یونیزه قلیایی ) را روی چین و چروک پوست خود احساس نمایید همچنین می توانید تاثیر این آب را جهت از بین رفتن جای جوش و اکنه نیز مشاهده کنید .

انواع دستگاه آب یونیزه قلیایی

1- دستگاه های سری اقتصادی دارای 5 پلیت هستند .

2-دستگاه های سری لوکس دارای 7 پلیت هستند .

3- دستگاه های سری کلینیکی دارای 9 پلیت هستند .

دستگاه مناسب جهت منزل :

از بین دستگاه هایی که در بالا اشاره شده اند همگی برای استفاده در منازل هستند و هر کدام بستگی به نیاز فرد دارد به این طریق که کسانی که بیماری خاصی ندارند از دستگاه های سری اقتصادی می توانند استفاده نمایند . افرادی که دچار بیماری های خاص همچون دیابت ، سرطان ، ام اس و سایر بیماری ها هستند باید از دستگاه های سری لوکس و کلینیکی که دارای 7 و 9 پلیت هستند و با قدرت بالاتری می توانند آب را یونیزه کنند و از آب یونیزه با قدرت بالا استفاده نمایند . 

خرید دستگاه آب یونیزه قلیایی

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water