نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

Woman Drinking Alkaline Water

در این مقاله می خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که چرا آب یونیزه در بدن جذب می شود ؟

هنگامی که آب ، یونیزه می شود، کشش سطحی آن کاهش می یابد و چسبندگی ایجاد شده توسط مواد شیمیایی افزوده شده براي بهبود آب، حذف می شود. این پروسه با نام "  میکرو خوشه  اي " کردن شناخته شده و آب یونیزه قلیایی را با کاهش پیوند هاي مولکولی موجود در آن ، نسبت به آب معمولی ، به آب مرطوب کننده تري تبدیل می کند .

آب قلیایی ، آب رسانى بهتري نسبت به آب لوله کشى ، آب هاي بطري و آب خالص فراهم می کند . هیچ یک از آن ها تاثیر آب رسانى طبیعی که از یونیزه شدن آب حاصل می شود را ندارند .

این آب (  آب قلیایی آی واتر  )  ،  فوق العاده مرطوب تر بوده و باعث افزایش سلامت و هم چنین بهبود طعم و مزه در غذا شده و طعم نوشیدنی هایی مثل چاي و قهوه را افزایش می دهد .

آزمایش نفوذ پذیری آب ،  در یکی از ویدئو های شرکت مهندسی فراز تصفیه قابل مشاهده است . در این ویدئو ، در ابتدا از چای سبز کیسه ای در لیوانی که با آب لوله کشی پر شده استفاده و چای کیسه ای در حدود ده بار درون این آب گذاشته شده و خارج می گردد  ،  چای سبز در آب سرد خیلی دیر رنگ می دهد و مشاهده می کنیم که رنگ چای تغییر خاصی ندارد ولی اگر همین چای کیسه ای استفاده شده را در یک لیوان آب آی واتر قلیایی قرار دهیم  –  با تنها یک بار قرار گیری  – رنگ چای به سبز پر رنگ تری تبدیل می شود و این نتیجه ی نفوذ بیشتر آب قلیایی آی واتر به برگ چای سبز است که با حلالیت بالای خود موجب رنگ بیشتری در لیوان خواهد شد  .

آزمایش دیگری که برای اثر گذاری بیشتر آب یونیزه وجود دارد ریختن چند قطره Iodine   (  بتادین  ) در آب است . ولی چنان چه این محلول قرمز رنگ به آب لوله کشی معمولی اضافه شود آن را قرمز رنگ کرده  ، ولی اگر آن را به آب آی واتر ( آب یونیزه ) اضافه کنیم هیچ تاثیری از رنگ قرمز را شاهد نخواهیم بود که این نشان از حلالیت بالای این آب دارد .

در عمل الکترولیز ، شاخه های مولکولی آب به میکرو خوشه های کوچک تری تبدیل می شوند که موجب کاهش سایز خوشه های16  ~  11 مولکولی آب معمولی به خوشه های 6  ~  5 مولکولی آب یونیزه می شود .

خوشه های کوچک تر از دیواره سلول ها راحت تر عبور کرده ، در نتیجه سلول ها  ،  سریع تر آب رسانی و هیدراته می شوند .

در طبیعت نیز در ایامی از سال که به آن شصته باران گفته می شد آب باران در اثر رعد و برق به صورت یونیزه در می آید . این آب هم برای آشامیدن ما انسان ها و هم برای رشد بیشتر گونه ها ی گیاهی و کل موجودات زنده بسیار حیات بخش و گوارا خواهد بود .

محققین ژاپنی با ساخت دستگاه یونیزه کننده ی آب توانسته اند این مکانیسم طبیعی را شبیه سازی کنند و آب گوارا و سلامتی بخش را تولید نمایند .

آب رسانی سریع تر به بدن اجازه می دهد تا بدن  ،  دمای خود را به صورت موثر تری تنظیم کند .  میکرو خوشه های آب یونیزه ی قلیایی  ،  غنی از مواد معدنی ، هم چنین مواد مغذی موثرتری را به سلول ها می رساند .

تاثیر اب قلیایی روی چای

شرکت مهندسی فراز تصفیه خدمات دستگاه آب یونیزه قلیایی آی واتر را با مدل های معتبر کره ای  ،  در اختیار مشتریانی که به دنبال سلامتی بیشتری هستند قرار داده است.

 

 آب یونیزه ، خرید دستگاه آب یونیزه

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water