نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

نظر پزشکان مختلف درباره آب قلیایی

دکتر Ben Johnson، پزشک عمومی یکی از مدافعان پروپاقرص آب یونیزه و آب قلیایی است و مصرف این آب را برای سلامتی انسان ضروری می‌داند.

دکتر Rey Kurzweil پزشک و نویسنده، که نظراتش همواره بر پایه پژوهش‌ها، آزمایش‌ها و آمارهای واقعی است درباره آب قلیایی معتقد است که مصرف این آب که آن را آب سالم می‌داند برای سم‌زدایی ترکیبات اسیدی بدن انسان ضروری است. وی مصرف آب قلیایی را از مؤثرترین روش‌های درمانی امروزه می‌داند.

IMG 2135

وی در این باره می‌گوید:

آب قلیایی فواید بسیاری برای سلامتی انسان دارد. مهم‌ترین ویژگی آب قلیایی که توسط دستگاه تصفیه آب تولید می‌شود، ORP این آب است. این آب می‌تواند به‌خوبی اکسیژن رادیکال آزاد موجود در بدن را خنثی کند. به این ترتیب رادیکال‌های آزاد که اصلی‌ترین عامل تخریب سلول‌های بدن انسان هستند را کاهش می‌دهد. اکسیژن رادیکال آزاد تهدیدکننده طول عمر و دلیل بالقوه بیماری‌هایی همچون سکته قلبی و سرطان می‌باشد.

دستگاه آب قلیایی، آب قلیایی سرشار از یون‌های منفی تولید می‌کند که می‌تواند رادیکال‌های آزاد موجود در بدن را خنثی سازد. دیگر فواید آب قلیایی  را می توانید از مقالات دیگری که در این سایت قرار داده شده است مطالعه نمایید . 

نظر پزشکان مختلف درباره آب قلیایی (بخش دوم)

 
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water