نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دکتر پگی پارکر


کاهش روند پیری

خانم پگی پارکر پزشک طب زیستی با یکی از پیچیده ترین تجهیزات آزمایشگاهی قادر شده اند سن بیولوژیکی افراد را محاسبه نمایند . نتیجه گیری این بوده که سن بیولوژیکی بین 20 تا 50 سال بالاتر از سن واقعی انسانها نشان داده می شود . آب آی واتر ( یونیزه قلیایی ) به دلیل ORPمنفی بالا ، موثرترین روش برای کاهش سرعت اکسیداسیون در سلول هاست و بدین ترتیب روند پیری معکوس می گردد. جذب بالاتر آب و همچنین جذب بهتر مواد مغذی موجب خواهد شد مواد سمی و زائد از بدن حذف گردد.

 

در ابتدای این مقاله در مورد اثری که آب قلیایی می تواند بر روی کاهش سرعت روند پیری داشته باشد اشاره شده است و با توجه به نظریه خانم دکتر پگی پارکر پزشک طب زیستی به این دانش رسیده ایم که آب قلیایی به چه طریقی می تواند این تغییر را در بدن فرد ایجاد نماید .

حال می خواهیم به تاثیر نوشیدن آب و همچنین نوشیدن آب قلیایی بر روی پوست بپردازیم و به این که چرا نوشیدن مقدار کافی آب سلامتی پوست را به همراه دارد ؟

طی مطالعات صورت گرفته بر روی پوست بدن انسان ، دانشمندان آلمانی به این نتیجه رسیده اند که بیشترین قسمت سلول های پوستی در بدن از آب تشکیل شده است و نوشیدن اندک آب ، خشکی سلول ها را به دنبال دارد و اگر این روند ادامه پیدا کند در نهایت خشکی پوست را به همراه دارد طبق این اطلاعات دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که نوشیدن 8 لیوان آب در روز ( البته آب سالم ) سبب جلوگیری از این اتفاق می شود و همچنین چین چروک های پوستی کم می شوند و با توجه به این که نوشیدن آب سبب دفع سموم از بدن می گردد ، باعث روشن و شفاف تر شدن پوست می گردد .

متاسفانه خیلی از افراد فکر می کنند که اگر آب ننوشند ، می توانند از طریق استفاده بقیه مواد غذایی مانند آب میوه ها و نوشیدنی ها و میوه ها که بخش اعظمی ازاین مواد را اب تشکیل می دهد 8 لیوان آب نخورده خود را در روز جبران نمایند اما این چنین نیست . این نکته حائز اهمیت است که آب خالص و سالم ، بهترین گزینه برای تامین آب مورد نیاز بدن می باشد .

اثر آب یونیزه قلیایی روی پوست

اب یونیزه  قلیایی به دلیل اینکه میکروخوشه ای شده است سبب می شود که فرد راحت تر بتواند در طول روز 8 لیوان آب قلیایی را بنوشد و آب رسانی به بدن بهتر صورت می گیرد .

پاکسازی پوست با آب قلیایی

 

 

 

 

 

اثر آب اسیدی بر شستشوی صورت

ما آب اسیدی ضعیف را برای شست و شوی پوست ما پیشنهاد می کنیم تا از این طریق هم پاکسازی پوست صورت گیرد و هم پوست شاداب تر را داشته باشید همچنین شست و شوی مداوم با اب اسیدی سبب می شود که جای جوش و لک ، کمرنگ و به مرور زمان از بین برود .

 

تاثیر آب اسیدی رو.ی پوست ، آب یونیزه قلیایی

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water