نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

استفاده ی بجا و مناسب در مورد هر محصول غذایی ضروری است . دستگاه آب قلیایی آی واتر قادر است آب باpH های مختلف را تولید نماید ولی توصیه نمی شود مثلاً آب باpHبالاتر از 9 بصورت مستقیم نوشیده شود، ولی سطوح مختلفpH آب به مصرف کننده ، این امکان را می دهد که متناسب با نوع غذایی که استفاده می کند از آب های پیش تنظیم شدهpH، مثلاً برای چای و قهوه یا پختن غذا استفاده نماید و در قوی ترین حالتpHقلیایی( آب قلیایی شماره چهار ) ، از آن جهت پاکسازی سموم پوست میوه و سبزیجات بهره مند گردد.

خوردن آب قلیایی در هنگام غذا خوردن

بدیهی است خوردن آب قلیایی در هنگام خوردن غذا توصیه نمی شود چرا که معده ، نیاز به حفظ شرایط اسیدی در هنگام هضم غذا را دارد ولی این بدان معنا نیست که در کل روز بدن ما اسیدی بماند . مناسب ترین زمان برای خوردن آب یونیزه قلیایی آی واتر حدود یک ساعت قبل و یا بعد از هر وعده غذایی و یا اوایل صبح ، عصر و اواخر شب می باشد

نوشیدن مستقیم آب یونیزه قلیایی در سطح قلیایی شماره یک در تنظیمات این دستگاه تعبیه شده و آب های قلیایی با قدرت بالاتر به منظور استفاده از آن ها در پختن برنج و غذاها و یا درست کردن چای و قهوه می باشد و آشامیدن مستقیم سطوح بالاترpHبنابه نظر متخصص می باشد.

ویژگی نوشیدن آب قلیایی

همچنین دستگاه آی واتر قادر می باشد آب یونیزه اسیدی را هم در سطوح مختلفpH، تولید نماید که کاربرد آن در سطوح خارجی بدن نظیر پوست دست ، صورت و بدن خواهد بود که بدلیل میکروخوشه ای شدن آب ، قابلیت جذب و رطوبت رسانی و نیز پاکسازی پوست را موجب خواهد شد.

خاصیت میکروخوشه ای و شش ضلعی بودن آب قلیایی آی واتر ، اثر شگفت انگیزی در آب رسانی بافت ها و سلول های بدن را داشته و سموم را بخوبی دفع خواهد نمود

استفاده از آب یونیزه قلیایی برای اعضای خانواده  

کودکان زیر دو سال معمولاً از رژیم غذایی کنترل شده ای استفاده می کنند و چندان انباشتگی سموم در بدن آن ها وجود ندارد و لذا نیاز به سم زدایی از بدن آن ها مطرح نیست ولی خوردن آب یونیزه آی واتر با سطح قلیایی مناسب می تواند در حفظ و پایداری سلامتی آن ها موثر باشد .

تنوعی که در تولید آب های یونیزه در سطح مختلف قلیایی و سطوح مختلف اسیدی وجود دارد ، امکان استفاده از آن را برای کلیه ی افراد خانواده در طول روز فراهم می سازد .

البته برای آشامیدن آب با سطح قلیایی بالاتر که در درمان بیماری های خاص و سم زدایی بیشتر ، مورد مصرف قرار می گیرد نباید عجله بخرج دهید .

بدن نیاز به تخلیه تدریجی سموم دارد که معمولاً با آب قلیایی پایین تر آغاز می گردد و در شرایط خاص تا نوشیدن آب در سطح قلیایی 9.5قابل افزایش است .

جالب است بدانید میلیون ها ژاپنی در سی سال اخیر از آب یونیزه قلیایی می نوشند و دستگاه های آی واتر بعنوان دستگاه خانگی با قابلیت درمانی توسط دولت ژاپن معرفی شده است .

نتایج آزمایشات انجام گرفته توسط وزارت رفاه و خدمات اجتماعی در ژاپن ، هیچگونه عوارضی را برای بدن با نوشیدن آب آی واتر نشان داده است.

 

قیمت دستگاه آب قلیایی ، خرید دستگاه تصفیه آب

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water