نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب آی واتر چه اثری می تواند در درمان بیماری های پوستی نظیر اگزما و حساسیت های پوستی داشته باشد ؟Photo7

تاثیرات فوق العاده ی آب آی واتر با کسب اخبار و مستندات پزشکی ، بیشتر شناخته می شود . یکی از این موارد ، بکارگیری از آب آی واتر اسیدی با pH = 2 ˜ 4  در کنترل و درمان حساسیت های پوستی از جمله اگزما است .

در این روش قسمت هایی از بدن با علائم مبتلا به اگزما در داخل ظرفی حاوی آب آی واتر اسیدی گذاشته شده و این عمل در چندین نوبت در طول روز تکرار می شود . همچنین می توان با اسپری کردن آب آی واتر اسیدی بر روی پوست ، آن را بصورت مرتب در معرض باکتری ها ، عفونت ها و یا التهابهای پوستی قرارداده و در دوره ی زمانی کوتاهی این عارضه را درمان نمود .

آب اسیدی آی واتر سطوح مختلف یدارد که از هر کدام از آن ها می تود برای کاربر خاصی استاده نماید.

آب اسیدی شماره یک این آب یکی از  ضعیف ترین سطوح آب اسیدی در دستگاه های آی واتر می باشد که  برای پاکسازی پوست و استفاده برای موارد ی که در بالا به آن ها اشاره شد .

آب اسیدی شماره دو جهت شستشو دهان و دندان افاده می شود استفاده مرتب از این آب می تواند تاثیر چشمگیری در در مورو زمان روی جرم دندان ها داشته باشد .

آب اسیدی شماره سه جهت تمیز شدن بهتر ظروف می تواند استفاده شود ظورف را عاری از میکروب نمایید .همچنین شستشو سینک را هم با این آب می تواند انجام دهید .

آب اسیدی قوی برای ضد عفونی کردن سطوح مختلف کاربرد دارد .

با توجه به اطلاعاتی در بالا مطالعه نمودید از کلیه سطوح آب اسیدی می توانید در زندگی روزمره  استفاده کنید و تاثیر آن را به خوبی احساس کنید . و همچنین در بسیاری از هزینه ها از جمله پوتاکس ، خرید کرم های متفاوت جهت شادابی پوست ، جرم گیری دندان  و خرید مواد شوینده که برای ریه بسیار مضر هستند صرفه جویی کنید .

از طرفی با خوردن آب قلیایی آی واتر ، می توان کبد را از سموم تجمع یافته پاکسازی نموده که به صورت مضاعفی موجب سلامتی پوست می گردد .

حال به این نتیجه می رسیم که وجود دستگاه آب قلیایی در منزل باید باشد که هم بتوانیم از آب قلیایی آن و هم از آب اسیدی آن استفاده کنیم .

فروش دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water