نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

نوشیدن آب یونیزه قلیایی iWater (آب هوشمند) باعث دفع سموم از بدن می شود. هر فرآیندی در بدن مواد زائدی تولید می کند که اگر از محیط خارج نشوند، می توانند حالت اسیدی شدیدی به بدن بدهند. آب یونیزه قلیایی (آب شفابخش) با توجه به ظرفیت انرژی بالایی که دارد می تواند به آسانی مواد را در خود حل کند و در نتیجه به بالا بردن توان دفع سموم بدن و خلاص شدن از پسماندهای اسیدی انباشته شده آن کمک کند.

1

دستگاه آب یونیزه قلیایی به چه صورت کار می کند ؟

فیلتر تصفیه آب

دستگاه آب یونیزه قلیایی ابتدا یک فیلتر بر سر راه خود دارد این فیلتر در دستگاه های مختلف طول عمر متفاوتی دارد که بر روی صفحه نمایش دستگاه نشان می دهد که چه مقدار از عمر فیلتر مانده است ولی می توان  به صورت تقریبی بیان نمود که عمر فیلتر تصفیه آب در دستگاه های مختلف تولید کننده آب یونیزه قلیایی 1.5 الی 2 سال می باشد و باید بعد از این زمان این فیلتر تعویض گردد و می توان گفت تعویض این فیلتر و همچنین شستشو دستگاه که همزمان با تعویض فیلتر صورت می گیرد تنها خرجی است که در طول مدت استفاده از این دستگاه شما باید انجام دهید به غیر از این موارد این دستگاه تولید کننده آب قلیایی خرج دیگری را برای شما ندارد .

این فیلتر تصفیه آب برای مناطقی که TDS  و یا سختی آبشان زیر 300 است کافی است ، ولی در مناطقی که این عدد بالای 300 باشد باید ایتدا یک دستگاه تصفیه آب زیر سینک نصب نمود و بعد این دستگاه را نصب کرد .

پلیت های دستگاه تولید کننده آب قلیایی :

پلیت ها را می توان اساسی ترین رکن در دستگاه تولید کننده آب قلیایی آی واتر  ( iWater ) دانست این پلیت ها که از جنس تیتانیوم پلاتین هستند به دلیل خواصی که دارند قادر هستند آب تصفیه شده را به آب یونیزه قلیایی با خواص بی شمار خود تبدیل کنند . پلیت های دستگاه تولید کننده آب یونیزه قلیایی آی واتر به صورت مادام العمر هستند و نیاز به تعویض ندارد . در دستگاه های تولید کنننده آب قلیایی این پلیت ها شامل 3 الی 9 پلیت هستند که طبعاً هر چه تعداد این پلیت ها بیشتر باشد قدرت آب یونیزه شدن توسط دستگاه بیشتر می شود . به کسانی که بیماری  خاصی ندارند و تنها می خواهند از خواص این آب می خواهند بهره ببرند پیشنهاد دستگاه های 5 پلیت را می کنیم و برای بقیه دوستان دستگاه7 و یا 9 پلیت مناسب است .

002(1)خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water