نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب قلیای آی واتر آب بازسازی شده ای به شکل کریستال های 6 ضلعی است ؛ همانند آنچه در دانه برف و چشمه ای طبیعی می توان یافت.

آب قلیایی آب واتر دارای کشش سطحی کمتری بوده و به همین دلیل نفوذپذیری بیشتری در بافت های بدن داشته و سموم را بهتر دفع می نماید.

از طرفی نوشیدن آب آی واتر کمک می کند تاpH بدن متعادل شده و اسیدیته ی آن که ناشی از خوردن غذاهای فست فود ، نوشابه های گازدار ، چای ، قهوه و حتی غذاهای گوشتی و لبنی است کاهش یابدآب قلیایی و بدن اسیدی.

خاصیت مهم دیگر آب آی واتر ، آنتی اکسیدان بالای این آب ( آب قلیایی آی واتر ) می باشد که فرآیندی بر خلاف اکسید شدن یا پیری سلول هاست.

دکتر پیتر کوپکو می گوید : تلاش برای بقا به همین سادگی است:

"اکسید نشوید تا نمیرید" یا بعبارت دیگر " قلیایی شوید تا نمیرید "

امروزه تکنولوژی ژاپن و کره ، دستاورد جدید برای حفظ سلامتی ، در دسترس ما گذاشته است . دستگاه آی واتر متشکل از یک فیلتر ترکیبی است که ابتدا آب را تصفیه می نماید و پس از عبور از صفحات از جنس تیتانیم با روکش پلاتین ، آب خاصیت یونیزه قلیایی پیدا می کند .

این آب ،  اسیدهای اضافی بدن را خنثی و بدلیل تولید یون هیدروکسیل (OH-)آنتی اکسیدانی قوی تولید می نماید که می تواند رادیکال های آزاد را خنثی کند . همچنین آب قلیایی برای پیشگیری و درمان بیماری هایی چون دیابت ، نقرس ، MSو سرطان توصیه می شود .

در کشورهای کره و ژاپن که اثر بخشی این آب به اثبات رسیده ، آشامیدن این آب برای افزایش سلامتی به مردم توصیه شده است .

آب یونیزه ی آی واتر با   pHقلیایی موجب حل شدن اسیدهای چرب اضافی ، کلسترول و اسیداوریک از بدن خواهد شد .

این آب بدلیل وجود آنتی اکسیدان بسیار بالا ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند .

اب قلیایی در یکی از pHهای تنظیم شده در دستگاه های آی واتر می تواند مواد زائد را دفع نموده  و مشکل یبوست را رفع کند .

همچنین به پانکراس کمک می کند که انسولین ترشح و قند خون را کنترل نماید . ثابت شده با کم آبی بدن ، متابولیسم بدن تا سه درصد کاهش می یابد یعنی وقتی احساس تشنگی می کنیم که حدود سه درصد آب بدن مان از دست رفته باشد که این مساله می تواند بر حافظه و توانایی عمومی بدن اثر گذار باشد .

آب عنصر اصلی در تولید بافت های بدن ماست و بطور متوسط بین 70 تا 75 درصد وزن بدن ما را تشکیل می دهد که این درصد برای کودکان حتی بیشتر ایت .

1 ) آب آی واتر و سلامتی پوست :

آب عنصر خوبی برای تولید کلاژن سازی در پوست است . با نوشیدن آب شفابخش آی واتر سموم بدن تخلیه و با سلامتی کبد و دستگاه گوارش ، رنگ چهره روشن تر و سالم تر خواهد بود .

پر آبی بدن در صورت نیز تاثیر داشته و آن را پر نشان می دهد و همین امر چین و چروک را کاهش داده و امکان تغذیه ی پوست را فراهم می سازد .

2)آب آی واتر و سلامت قلب :

با آشامیدن مقدار کافی از آب آی واتر ، می توان ریسک ابتلا به حملات قلبی را کاهش داده و از آن جلوگیری کرد .

در نشریات معتبر آمریکایی آمده که حملات قلبی در افرادی که  در طول روز بین 6 تا 8 لیوان آب مناسب می خورند نسبت به کسانی که کمتر از 2 لیوان در روز آب می نوشند . در حدود 40 درصد کاهش داشته است .

3 ) آب آی واتر و کاهش وزن:

آشامیدن آب آی واتر موجب افزایش سوخت و ساز در بدن می شود . همین واقعیت ما را با احساس سیری همراه می سازد و ما را از خوردن غذای زیادتر باز می دارد .

4 ) آب آی واتر و بالا رفتن توان عمومی بدن:

جالب است بدانید افرادی که از آب آی واتر قلیایی در طول روز می نوشند دارای توان بالاتری هستند که این امر می تواند در پیشبرد اهداف و فعالیت های روزانه به ما کمک کند . بالعکس کم آبی موجب سستی و خواب آلودگی شده و عضلات قوت کافی نخواهند داشت . برخی از سردردهای مزمن را ناشی از کم آبی در بدن می دانند .

کافی بودن آب در بدن به افزایش و تقویت مایع موجود در بین دیسک ها کمک کرده و از خستگی خواهد کاست .دستگاه اب قلیایی ای واتر

آب آی واتر اکسیژن کافی را به اندام ها و سلول های بدن رسانده و قلب را برای رساندن خون به نقاط مختلف بدن با فشار کمتری کمک می کند .

خرید دستگاه آب قلیایی آی واتر ، فیلتر دستگاه آب قلیایی

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water