نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

چرا خوردن آب آی واتر در جلوگیری از پوکی استخوان مفید است ؟

نظریه پزشک در مورد اب قلیایی

دکتر رابرت سی اتکینز معتقد است زمانی که محیط بدن اسیدی می شود ، بدن بوسیله یک مکانیزم دفاعی بسیار خارق العاده با جذب کلسیم و منیزیم از استخوان ها و دندان ها محیط خود را قلیایی می کند .

آب قلیایی (آی واتر) با رفع حالت اسیدی بدن ، از کاهش کلسیم و منیزیم بدن و پوکی استخوان جلوگیری می کند . همچنین به دلیل افزایش گردش خون قادر خواهد بود که التهابات و دردها را کاهش دهد .

 

پوکی استخوان که نام دیگر آن استئوپروز   Osteoporosis ) )می باشد عوامل مختلفی دارد که سبب می شود فرد به آن دچار شود در این جا به عواملی که می تواند در پوکی استخوان تاثیر گزار باشد اشاره شده است .

1-  کمبود مواد معدنی در بدن

در اثر کمبود ویتامین هایی نظیر کلسیم ، پروتئین و ویتامین دی در بدن ، بدن برای تامین این مواد معدنی که مورد نیاز هستند مجبور  می شود این مواد معدنی را از استخوان ها و دندان ها تامین نماید و در صورتی که فرد این کمبود مواد معدنی را در بدن خود برطرف و جبران نکند سبب می شود که بدن این روند دریافت از استخوان ها را ادامه دهد که در نهایت سبب پوکی استخوان می شود .

2 -  بالا رفتن سن

یکی دیگر از عوامل پوکی استخوان بالا رفتن سن می باشد در مقطع زمانی که سن انسان بالا می رود طی یک فرآیند طبیعی تخریب بافت های استخوانی بیش از ساخت ان ها صورت می گیرد و هنگامی که فرد به میانسالی می رسد این عارضه در بدن خودنمایی می کند .

3 - بعضی از بیماری ها

زمانی که فرد دچار برخی از بیماری ها همچون پرکاری تیروئید ، ارتریپ روماتوئید ، دیابت و ..... می شد امکان دارد با گذر زمان به پوکی استخوان هم دچار شود .

4 -  مصرف برخی از داروها

علاوه بر عواملی که در  بالا به آن ها اشاره شد متاسفانه استفاده طولانی مدت برخی از داروها نیز سبب مبتلا شدن فرد به پوکی استخوان می گردد از جمله این دارو ها می توان به مصرف  کورتن و فورزماید و .... اشاره نمود که  سبب پوکی استخوان می گردند .

5 - علائم

بیماری پوکی استخوان متاسفانه علائم بارزی ندارد تا فرد زودتر متوجه شود و درمان نماید و می توان گفت تا زمانی که فرد دچار شکستگی نشود این بیماری بصورت خاموش باقی می ماند .

روش های درمان پوکی استخوان از طریق مصرف اب قلیایی

همان طور که در قسمت اولیه مقاله به ان اشاره شد طبق نظریه دکتر رابرت سی اتکینز متوجه شدیم که در زمانی که بدن انسان اسیدی می شود . بدن مجبور می شود برای انجام فعالیت های خود و قلیایی کردن محیط از طریق دریافت کلسیم ومنیزیم از استخوان ها این کار را انجام دهد و محیط را به حالت قلیایی تبدیل کند به همین دلیل نوشیدن اب قلیایی جهت جلوگیری از تبدیل بدن به محیط اسیدی و در نهایت پوکی استخوان می گردد .  

 

 بدن اسیدی محیطی مناسب برای پیش رفت پوکی استخوان


پوکی استخوان و اب قلیایی ، اب یونیزه قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water