نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دکتر واربورگ و سرطان

دکتر واربورگ ( برنده ی جایزه نوبل شیمی ) می گوید :

به دلیل اسیدی شدن بدن ؛ گلبول های قرمز ، قادر به انتقال اکسیژن کافی به سلولها و دفع رادیکال های آزاد نمی باشند و در نتیجه سلول ها با کمبود اکسیژن مواجه می شوند و در این شرایط بعضی سلول ها بدون اکسیژن به حیاط خود ادامه می دهند . این سلول ها تبدیل به سلول های سرطانی می شوند و از مغز ما فرمانپذیری ندارند . بافت سرطانی ، اسیدی و بافت سالم ، قلیایی است و این یک قاعده ی بدون استثنا است .

شیمی درمانی و سایر روش های درمان در سرطان ، در محیط اسیدی تاثیر چندانی ندارند .

آشامیدن روزانه ی آب قلیایی ( آی واتر ) اثر مطلوبی در پیشگیری و درمان این عارضه دارد .

آب یونیزه شده دارای آب قلیایی نیز بوده و خاصیت آنتی اکسیدان قوی با ORPمنفی دارد . همچنین این آب ( آب یونیزه قلیایی ) دارای میکروخوشه های بسیار ریزی نسبت به آب معمولی است . تمامی این خواص از انتشارسرطان جلوگیری کرده و بصورت مستقیم یا غیر مستقیم به نابودی سلول های سرطانی کمک می نماید .

این درمان به عنوان یک معالجه ی مجزا بلکه بصورت تکمیلی با روش های دیگر توصیه شده است .

آب یونیزه شده به سه صورت روی سرطان کار می کند . بدلیل آن که آنتی اکسیدان خوبی است یعنی دارای ORPمنفی است می توان رادیکال های آزاد موجود در بدن را خنثی نماید . همچنین مولکولهای اکسیژن بسیاری را برای سلول های سرطانی فراهم می سازد که هم باعث کاهش رشد سرطان و یا کشتن سلول های سرطانی می گردد . این کار با یون هیدروکسیل ( OH-)موجود در آب انجام می شود .

آب یونیزه قلیایی آی واتر مانع رشد و افزایش سلول های سرطانی می گردد . دکتر کی چی موری شیتا در کتاب " حقیقت پنهان سرطان " می نویسد اگر شرایط اسیدی در بدن افزایش یابد ، این مقدار اضافی در جایی در بدن تجمع یافته و اگر این فرآیند غیر سالم سال به سال ادامه یابد ، آن منطقه ی، بدن دچار افزایش اسیدیته شده و سلول ها از بین می روند .

 نوشیدن آب یونیزه ی آی واتر بدلیل قلیایی بودن ، موجب جلوگیری از سرطان خواهد شد .

در آسیا نوشیدن آب قلیایی بطور منظم توسط بیماران مصرف و بخشی از درمان می باشد .

مولکول های آب در بدن ما بصورت آزاد و شناور نیستند بلکه در درون خوشه های بسیار ریزی قرار دارند . میکروخوشه های آب یونیزه بسیار ریزتر از میکروخوشه های آب معمولی هستند . مولکول آب معمولی دارای 12 مولکول آب است . بدلیل بزرگ بودن این میکرو خوشه ها ، مولکول آب نمی تواند به بسیاری از نقاط بدن نفوذ نماید . با کوچک ساختن اندازه ی این میکروخوشه ها به نصف اندازه ی اولیه ، تعداد بیشتری مولکول آب به بخش های مختلف بدن وارد می گردد . شکل شش وجهی آب یونیزه آی واتر آب را مرطوب تر می سازد .

علاوه بر موارد فوق ، آب یونیزه شده مقدار زیادی از سموم تولید شده در بدن را تخلیه می نماید .

دیگر انتی اکسیدان هایی که می تواند با آب یونیزه شده تر شود ویتامین های C و E و مواد معدنی چون روی ، سلنیوم و منگنز هستند .

 

آب یونیزه قلیایی ، خرید دستگاه اب یونیزه

 آب قلیایی و درمان سرطان

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water