نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

آب یونیزه قلیایی و اکسیژن رسانی بیشتر

آب یونیزه قلیایی iWater (آب هوشمند) باعث ایجاد تندرستی و نشاط می شود.آب یونیزه قلیایی کمک می کند تا بدن مواد غذایی بیشتری را از خون جذب و مواد زائد را دفع کند که این موضوع باعث افزایش سلامتی بدن می شود.و به دلیل اینکه بدن برای متعادل نگه داشتن pH خود، انرژی تلف نمی کند، احساس تعادل و نشاط خواهید کرد.

Index(1)

نوشیدن آب یونیزه قلیایی سبب افزایش متابولیسم بدن می شود و همچنین به دلیل این که آب یونیزه قلیایی حالت میکرو خوشه ای دارد مولکول های کریستالی می توانند در بدن جذب بیشتری داشته باشند جذب بیشتر باعث دفع سموم بیش تر از بدن می شود که این مورد سبب خارج شدن سموم از بدن به وسیله ی آب می شود . همچنین به دلیل ویژگی هایی که از این آب یونیزه قلیایی بیان کردیم شخص مصرف کنده می تواند برعکس آب های لوله کشی که بیشتر از یک لیوان در زمان کوتاه نمی شود استفاده شود می تواند 2 یا 3  لیوان را به راحتی پشت سر هم بنوشد بدون این که برایش مشکل باشد و یا منجر به دل درد شود .

آب یونیزه قلیایی در هنگام ورزش

در هنگام ورزش کردن به دلیل این که در اثر تعریق آب زیادی از بدن خارج می شود این آب را باید مجدد برای بدن تامین کنیم که با نوشیدن آب می توانید آبی را که به صورت عرق از  بدن خارج شده است را به بدن بازگردانیم . همچنین به دلیل اینکه در هنگام ورزش شخص مقدار اکسیژن بیش تری را مصرف می کند و سوخت و سازی که در ماهیچه ها رخ می دهد سبب می شود که به صورت خفیف رادیکال آزاد ، اسید لاکتیک و اسیدوز متابولیک تولید شود . و با توجه به این که این سه مورد اسیدی هستند نوشیدن آب یونیزه قلیایی این سه مورد را اصلاح می کند .

به ویزگی هایی که آب یونیزه قلیایی دارد در قسمت های مختلف و مقالات متفاوت اطلاعاتی آورده شده است که با مطالعه این اطلاعات می توانید به این نتیجه برسید که نوشیدن آب یونیزه قلیایی برای بدن فواید بسیاری دارد .

علاوه بر دستگاه هایی که تولید کننده آب های یونیزه قلیایی ، آب خنثی و آب اسیدی هستند این شرکت ( شرکت مهندسی فراز تصفیه ) وارد کننده محصولات دیگری است که در سری سفری جای دارند این محصولات به استفاده کننده این امکان را می دهد که بتوانند در هر کجایی که هستند از آب قلیایی استفاده کنند و از خواص آن بهره ببرند .

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water