نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

فواید آب قلیایی

 

درمان الزایمر با آب قلیایی

آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater  باعث  پیشگیری از ابتلا به بیماری سرطان و بیماری قند می شود. به دلیل وجودمقدار زیادی کلر در آب شهرها و با توجه به قدرت سرطان زایی بالای این ماده، یکی از راه های پیشگیری از سرطان، بهبود بخشیدن به کیفیت آب آشامیدنی خود با نوشیدن آب یونیزه قلیایی است که عاری وجود کلر می باشد.

هم چنین میزان قند خون، با نوشیدن مرتب آب یونیزه قلیایی به سمت حد عادی رفته و به تنظیم قند خون و بهبود وضعیت بیماری قند کمک می کند.

 

نقش باکتری های روده در سرعت بخشیدن به آلزایمر

 

تحقیقی تازه نشان داده است که باکتری های روده می توانند سهم و نقش مهمی در تسریع بیماری آلزایمر که رایج ترین نوع زوال عقل به شمار می رود داشته باشند .

محققان  دریافته اند که موش های مبتلا به آلزایمر ترکیب متفاوتی از باکتری های روده ای را در مقایسه با موش های سالم دارند . در موش های بدون باکتری پلاک بتاآمیلوئید ( beta – amyloid plaque )  تا حد قابل توجهی کمتر دیده شد . این توده هنگام ابتلا به بیماری آلزایمر در رشته های عصبی تشکیل می شود .

(( فریدا فک هالنیوس )) از دانشگاه لوند در سوئد  گفت : باید توجه کرد پلاک در مغز موش هایی که به طور کامل فاقد باکتری بودند به میزان بسیار کمتری گسترش یافته بود . این نتایج بدان معنا می باشد که اکنون ما می توانیم شروع به تحقیق کنیم تا راهی بیابیم که جلوی بیماری را بگیرد یا شروع آن را به تاخیر بیندازد .  ترکیب میکروبی روده بستگی به باکتری هایی دارد که ما هنگام تولد از طریق ژن ها و رژیم غذایی مان دریافت می کنیم .

پس می توانیم نتیجه بگیریم که برطرف کردن باکتری های روده می تواند راهی برای درمان آلزایمر باشد . 

 

درمان آلزایمر با آب قلیایی

1436172397591 00 Th3

 

با خوردن آب آی واتر ( آب یونیزه قلیایی ) روده از باکتری ها و توده های مضر پاک سازی خواهد گردید و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به سلامتی بدن کمک خواهد شد .

 

 

آب قلیایی ، خرید دستگاه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water