نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

اگرچه آب قلیایی دارای حلالیت بالا برای پاکسازی دست و صورت می باشد و می توان حداکثر یکی دوبار در طول روز از این آب ( آب قلیایی آی واتر )  برای پاکسازی استفاده نمود ولی استفاده ی غالب و بیشتر ، از آب های آی واتر اسیدی ضعیف توصیه می گردد که دستگاه های آی واتر iWater  تولید می نمایند . شستن صورت با آب قلیایی

 

 

 

 

تکنولوژی جدید به ما این امکان را داده است که حتی در حمام با نصب سردوش های سلامتی آی واتر ، آبی سالم و بدون کلر دارای ویتامین C بالا استفاده نماییم تا ضمن تنفس بهتر در محیط سالمتر ( بدون کلر ) ، از خطرات ناشی از ریزش مو جلوگیری نماییم .

توماس کتیل Thomas Kitle  در خصوص تاثیرات شگفت انگیز آب آی واتر چنین می گوید :

" من مردی هفتاد و هشت ساله هستم که تقریباً می توان گفت برای شش هفته است که از آب آی واتر استفاده می کنم . از نتایج این آب ( آب های مختلف دستگاه های آی واتر ) بر روی پوستم شگفت زده شده ام . با نوشیدن آب قلیایی آی واتر و شستن دستان و با زوانم با آب اسیدی ، اثرات منفی سال هایی که کار ساختمانی در زیر آفتاب می کردم برطرف گشته است .

هم اکنون دارای پوستی صاف و درخشان شده ام و از این که دیگران به من جوان تر شدن پوستم را نسبت به قبل مطرح می کنند خوشحالم .

توصیه می کنم از دستگاه های تولید کننده آب آی واتر استفاده کنید .

نوشیدن آب قلیایی آی واتر موجب تخلیه بیشتر سموم از کبد و سیستم گوارشی شده و همین امر علاوه بر سلامتی داخلی بدن ، موجب سلامتی پوست نیز خواهد شد .

آب آی واتر دارای جذب بسیار بالاتری نسبت به آب معمولی بوده که هم برای شستشوی دست و صورت و چربی زدایی و آب رسانی بالاتر و هم برای تنظیم pHپوست و مو می تواند مفید باشد .

خانم هایی که سلامتی موی خود نیز اهمیت می دهند می توانند بعد از شامپو زدن ، موهای خود را با آب اسیدی آب کشی نمایند و حتی دوباره در روز با اسپری این آب ( آب اسیدی ) بر روی موهایشان موجب نرمی ، براق شدن و زیبایی ان خواهد شد .

حتی می توان کل بدن را با آب اسیدی آی واتر اسپری نمود و پوست شما هیچوقت خشک نمی ماند .

افرادی که در پوست خود آکنه دارند با نوشیدن آب قلیایی آی واتر و شستن پوست صورت با آب اسیدی می توانند این عارضه را برطرف نمایند .

 

قیمت دستگاه آب یونیزه قلیایی

سردوس تصفیه آب

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water