نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

استنشاق رایحه مطبوع موجب ارسال پیام های عصبی و دریافت واکنش های مثبت می شود . همچنین چنین حسی باعث دور شدن امواج و انرژی های منفی موجود در محیط می شود .Photo15

 

 

 

 

سردوش سلامتی آی واتر iWater با انتشار رایحه ی لیمو ، حس انرژی و سلامتی را همراه با تامین سلامتی پوست ، مو و ریه ها در محیط حمام ، امکان پذیر می سازد .

قطعات سردوش ای واتر

سردوش تصفیه آب  ای واتر یکی از دستگاه های جدید خانواده ای واتر از شرکت مهندسی فراز تصفیه می باشد . سردوش ای واتر کره ای بوده و از طریق قطعاتی که برای این سردوش طراحی شده است و نسبت به بقیه سردوش ها اضافه شده است سبب می شود که ویژگی هایی به اب بدهد که مزایایی فراتر از سردوش های معمولی را دارا باشد .

کارتریج :

کارتریجی که برای سردوش تصفیه آب  ای واتر طراحی شده است رایحه مختلفی را دارد که با توجه به سلیقه ی شخص رایحه های مختلفی را در فضای حمام ایجاد می نماید . به راحتی قابل تعویض بوده و دارای کارکرد طولانی می باشد .

دانه های کروی انرژی : جزئیات قطعات سردوش ای واتر

این دانه ها محتوی انرژی مادون قرمز بوده و موجب تولید مولکولهای ریز تری از اب خواهد گشت که دارای قابلیت جذب بیشتری است .

صفحه پاشش سردوش :

صفحه دارای پتنت و ثبت جهانی با سوراخ های مثلثی بسیار ریز که قادر است فشار آب را افزایش داده و اثر ماساژی ایجاد می نماید .

توری ریز :

برای جلوگیری از ورود مواد ریز و گرفتگی صفحه استفاده می گردد . این توری قابل بازشو و شستشو مجدد می باشد .

 

خطرات ناشی از اب کلردار در حمام

تری هالومتان (THM) معمولی ترین محصول فرعی حاصل از کلرزنی در اب های لوله کشی است . در اثر ترکیب کلر با مواد آلی آب ، تری هالومتان تولید می شود که ترکیبی سرطان زا است .

در سال 1992 مجله آمریکایی بهداشت ، گزارشی منتشر کرد که یک افزایش 15 تا 35 در صدی در انواع بخصوصی از سرطان برای افرادی که آب کلرزده مصرف می کنند نشان می داد .

این گزارش همچنین بیان کرد که مقدار زیادی از این اثرات ، ناشی از دوش گرفتن در آب کلرزده بوده است .

روند تخریب مو در اثر کلر

انستیتو ملی سرطان ، خطرات سرطان را برای مردمانی که آب کلرزده مصرف می کنند ، 93 درصد بالاتر از کسانی می داند که آب کلرزده استفاده نمی کنند .

بنابراین سلامتی آب دوش به اندازه ی آب آشامیدنی دارای اهمیت می باشد .

میزان ورود کلر به بدن در حمام ،  از طریق مجاری تنفسی ، سه تا چهار برابر ، بیش از خودن اب اشامیدنی محتوی کلر می باشد .

کلر از طریق پوست در کمتر از یک دقیقه و یا از طریق مجاری تنفسی ، جذب بدن گشته و سوزش ، قرمزی چشم و خستگی مفرط پس از استحمام ، به همین دلیل است .

انواع کارتریج های سردوش ای واتر

فیلتر لیمو :( Lemon )

این فیلتر ضد کلر و دارای ویتامین C معادل 3000 عدد لیمو است که موجب نرمی و سفیدی پوست ، کاهش چین و چروک و اب رسانی بهتر پوست می شود برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن مفید بوده و تاثیر شگرفی بر تازه کردن فکر و روح دارد .

فیلتر رز : (Rose )

این فیلتر با اسانس گل رز ضمن ایجاد رایحه  ی بهاری در محیط حمام و حذف کلر از آب ، یکی از درمانهای خانگی برای از بین بردن جوش نیز به شمار می رود .

فیلتر اکالیپتوس : (Eucalyptus)

در این فیلتر کلر حذف شده ، اسانس اکالیپتوس موجب بازسازی ریه ها گشته و به رفع بیماری های تنفسی کمک می کند . رایحه ی اکالیپتوس حس تنفس در هوایی تازه را به شما می دهد و موجب آرام سازی بدن و فکر شما نیز خواهد گشت .

فیلتر اسطوخودس ( لاوندر ) : ( Lavender )

در این فیلتر از اسانس لاوندر یا اسوخودوس استفاده شده که یکی از خوشبوترین گیاهان دارویی در جهان محسوب می شود . این فیلتر نیز کلر را حذف نموده و استفاده از آن در سردوش موجب تخلیه ی استرس ها و تنش های روزانه می شود . این فیلتر به بهبود گردش خون کمک کرده و کیفیت خواب افراد را نیز افزایش می دهد .

Photo 2

 

 

 

 

 

آب قلیایی ، اثر آب قلیایی روی پوست

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water