نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

فیلترهای داخل دستگاه های کره ای با برند TRON , TYENT, LYDIA , ELITE, EOS , KYK دو عدد می باشد که در اولین فیلتر ؛ مواد معلق و کلر آب حذف گردیده و در فیلتر دوم وظیفه ی افزودن مواد معدنی به آب را داراست . در صورتیکه در تهران این دستگاه ها ( دستگاه تصفیه آب قلیایی ) مستقیماً به آب شهری متصل گردد ، میزان مواد معدنی موجود در آب شهر هم به آن اضافه شده و احتمال تشکیل رسوب ، بالا رفته که بتدریج موجب انسداد پلیت های یونیزاسیون داخل آن ها می گردد . فیلتر دستگاه آب یونیزه

خدمات سرویس ، شستشوی داخل دستگاه های آی واتر و تامین فیلترهای یدکی از جمله بخش هایی است که شرکت مهندسی فرازتصفیه نمایندگی اصلی آی واتر  انجام می دهد .

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب قلیایی.

تجربه ی شرکت فرازتصفیه پس از کار با همه ی دستگاه های یونیزه قلیایی بیانگر آن بوده که متاسفانه برخی شرکت های کره ای دارای طراحی خاصی هستند که حتی قبل از پایان عمر واقعی فیلترهای شان ،  سیستم دستگاه تصفیه آب یونیزه را غیر فعال می کنند .

بارزترین علامتی که نشان می دهد فیلترها دارای کارکرد مطلوبی نیستند آن است که جریان و فشار آب خروجی از دستگاه تصفیه آب قلیایی را کاهش می یابد. این امر بدلیل گرفتگی منافذ فیلتر با مواد معلق موجود در شبکه ی لوله کشی می باشد .

فیلتر دستگاه های تصفیه آب KYKو EOS

اما دستگاه های یونیزه کننده مدل های کی وای کی ( KYK) و EOSدارای مدار الکتریکی بسیار کوچکی هستند که پس از گذشت حجم آب از 3000 تا 8000 لیتر آب ، فرمان قطع شدن سیستم تصفیه آب را می دهد و دستگاه ، دیگر توان یونیزه کردن آب را نخواهد داشت و بلا استفاده می گردد .

دستگاه های TYENTو TRONنیز پس از گذشت حجم مشخصی از آب ، آلارم تعویض فیلتر را می دهد و مصرف کننده از ترس خرابی آب ، مجبور به تعویض فیلتر خواهد شد بدون آن که واقعاً زمان آن سپری شده باشد .

فیلتر تصفیه آب دستگاه های آی واتر

دستگاه های آی واتر شرکت فرازتصفیه ، به تکنسین این امکان را می دهد که وضعیت فیلتر دستگاه را مجدداً ارزیابی نموده و در صورت عدم نیاز به جایگزینی با فیلتر جدید ، از همان فیلتر قدیمی برای یک دوره ی دیگر استفاده نماید . این امر هزینه ی بهره برداری و مصرفی را کاهش داده و برای مشتری ، موجب صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد .

افزایش عمر فیلتر دستگاه تصفیه آب قلیایی

اضافه کردن فیلترهای ارزان تر در زیر سینک ، حتی می تواند عمر فیلتر دستگاه های آی واتر را تا چند سال افزایش دهد .

شرکت مهندسی فراز تصفیه با در اختیار داشتن نمایندگی دستگاه های معتبر خانواده ی آی واتر و تجربه ی بالا در فروش و انجام خدمات پس از فروش مناسب برای مشتریان عزیز می باشد .

فیلتر دستگاه تصفیه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water