نام کامل:محمدرضا اکبری,نام مستعار:شرکت مهندسی فراز تصفیه.آدرس سایت:www.iwater.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

 خاصیت آنتی اکسیدان آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب هوشمند))

 مصرف مواد غذایی حاوی آنتی اکسیدان در مواقع وجود آلودگی هوا توصیه می شود. هنگام آلودگی هوای استنشاقی، مقدار زیادی رادیکال آزاد در بدن تولید می‌شود که سبب کاهش توان فرد در انجام کارهای روزمره زندگی شده و حتی در دراز مدت می‌تواند بیماری‌های مزمن مانند بیماری قلبی- عروقی و انواع سرطان را ایجاد کند. برای به حداقل رساندن عواقب ناشی از تجمع رادیکال‌های آزاد در بدن مصرف آنتی‌اکسیدان‌ها را در رژیم غذایی افزایش دهید.
 
نوشیدن آب یونیزه قلیایی آی واتر iWater (آب شفابخش) به دلیل وجود خاصیت آنتی اکسیدانی بالا باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف می شود.

آلودگی های محیطی و هوا می تواند به چشم و مجاری تنفسی ما آسیب وارد کند و سموم پس از عبور از این مجاری در خون وارد و اندام های داخلی ما را مسموم می سازد .

تاثیر آب قلیایی روی بدن

چنانچه دستگاه آی واتر در منزل یا محل کار خود داشته باشیم . می توانیم با خوردن آب آی واتر بیشتری ، سموم وارد شده به بدن خود را رقیق کرده و قبل از جذب در خون یا اندام های داخلی خود ، آن ها را از طریق ادرار و روده ها دفع نماییم .

آب قلیایی و آلودگی هوا

اب قلیایی می تواند به عنوان یک سم زدا به سرعت و بسیار موثر عمل نماید چون با افزایش آنتی اکسیدان موجود در خود قادر به مقابله با رادیکال های آزاد بوجود آمده ناشی از آلودگی هوا باشد .

همچنین با اب قلیایی می توان نسبت به شست و شوی دهان ، بینی و چشمان خود مبادرت کنیم . این آب به دلیل نفوذ پذیری بالاتر و جذب در این بخش ها ، آلودگی ها را در خود حل کرده و به این اعضا اجازه عملکرد موثری را خواهد داد . سوزش چشم یکی از عوارض حضور در هوای آلوده است که چنانچه فرد کنار سینک قرار گرفته و صورت و چشمان خود را با آب آی واتر قلیایی بشوید  ، می تواند آلودگی را پاک نماید . شستن صورت با این آب ، سلامتی پوست را به دنبال خواهد داشت . البته آبکشی نهایی صورت بهتر است با آب اسیدی مخصوص صورت که در دستگاه آی واتر تعبیه شده انجام شود . قرقره کردن گلو با اب قلیایی می تواند جرم ها و سموم انباشته شده در حلق را تمیز کند .

 

دستگاه تصفیه آب قلیایی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است
گواهینامه ها

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgGMP-Certificate.jpgNRTL.jpg

Twitter Phone Facebook Rss
Faraztasfieh
Alka Water